صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: کسی رو میشناسید از Georgia Tech یا Berkeley پذیرش گرفته باشه؟

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : کسی رو میشناسید از Georgia Tech یا Berkeley پذیرش گرفته باشه؟

سلام، مرسی از تبریک
    شرایطم:
    من نقطه قوتم مقالاتم بوده، در عرض یک سال 2 تا مقاله IEEE و 2 تا Springer داشتم، یک ژورنال و 2 تا کنفرانس IEEE سابمیتی هم دارم. ضمنا استاده فیلدش دقیقا match بود و این خیلی کمک کرد. نامه های recom ام هم خوب بود و استاد gatech استاد من رو در اینجا می شناسه. هرچند سفارش مستقیم نشدم. ضمنا من از penn state و university of utah هم admission گرفتم. کلا 10 جا apply کردم که بهترینش CMU و Iliinoise بوده. منتظر جواب اونها هم هستم.
    امیدوارم همه دوستانی که apply کردن اون جایی که دوست دارند، پذیرش بگیرن.

Junior Member

اینکه معدل لیسانس شما 14.5 بوده مشکلی برات ایجاد نکرده؟ نمرات GRE و تافلتون رو نگفتی. شما قبل از فارغ التحصیلی این مقاله ها رو دادی؟
    من شنیدم معدل کم لیسانس و درس افتاده مشکل ساز هست.
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Luckily I have been offered a PhD place full funded at Georgia Tech for Fall 2008. I would be happy if I could be more help for you and other applicants. you can also get in contact with me via my phone if any body is eager too know more about.

saeede83
    Guest

معدلم توی gatech هیچ مشکلی برام ایجاد نکرد، حتی ازم نپرسیدن که چرا این قدر معدل لیسانست کمه. البته نمران دروس اصلیم خوب بود.
    Toefl:101
    GRE:480,800,3.5

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

يكي از دوستاي من 2 سال پيش از جزجيا تك پذيرش گرفت.
    خيلي وضع درسش خوب بود. فوق هوافضاي شريف بود. گرايش سازه. پروژه‌اش ايروالاسيسيته بود. شاگرد اول گرايششون بود.

Banned

یکی از دوستای هم دوره ای من پارسال برای مکانیک از برکلی پذیرش گرفت. ایشان زیر 50 کنکور کارشناسی بود، رنک دانشکده مون بود، با معدل 18.1 در دوره کارشناسی یک مقاله خارجی تو کنفرانس هم داشت. دوستم برای مستر فاند گرفت و فال 2008 رفت.
    یکی دیگه از بچه های دانشکده مون 3سال قبل از همین برکلی برای دکترا فاند گرفت و من در مورد جورجیاتک اطلاعی ندارم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Big Boss نمایش پست ها
    به نظر منم نمیشه حکم کلی داد ولی منم فنی MIT رفته زیاد دیدم...که فکر میکنم به خاطر استاداشون که mit میشناسنشون و خیلی تاثیر داره...این البته در مورد برق و مکانیکه..من کسی رو نمیشناسم مثلا عمران mit رفته باشه حتی از شریف!!!.به هر حال یکی از دوستان المپیادی برقی میگفت اینجا (mit) بچه های فنی هم هستن ولی 1 به 40!!! پای خودش!!( سال 2004) :P
    ینی فقط شریفیا میتونن از استنفورد و برکلی و جورجیا پذیرش بگیرن؟؟؟!!
    ینی اگه شریفی و تهرانی نباشیم و سد ناعادلانه کنکور باعث شده باشه نتونیم بریم این دانشگاهها، باید قید اینجا ها رو بزنیم؟؟!!
    هرچقدم که تاپ و عالی باشیم تو لیسانس؟!

Lightbulb پاسخ : کسی رو میشناسید از Georgia Tech یا Berkeley پذیرش گرفته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    اینا همش حرفه دوست من
    برکلی که هیچ ابر قدرت هم در مقابل اراده شما میتونه تسلیم بشه
    چه تهرانی؟چه شریف؟
    ول کنین این حرفا رو
    سربلند باشی
    با سلام
    خدمت دوستان عزیزم باید عرض کنم اینکه این توهم که میگن فقط شریف و تهران میرن بقیه حذف میشوند تنها توهم و تخیل بسیاری از دوستان است و بس!!!!
    دوست بنده از دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی!!!! نگفتم شریف یا تهران!!! توجه بفرمایید.....
    با اینکه جفت لیسانس و فوق را انجا خونده بودن با معدل کارشناسی 15 و ارشد 5/17 و 4 تا مقاله و تافل 106 رفتن دانشگاه ایلینویز با فول فاند!!!!! متاسفانه ما ایرانی ها عادت به توهم داریم.....
    این مثال را گفتم تا بدونید من که از یکی از این دانشگاه های توهم زا فارغ التحصیل شدم نتونستم فول فاند بگیرم که دوست بنده تونست بگیره!!!!
    آخه استادای انجا بیکارن بیان این دانشگاه های داغون ایران بشناسن؟؟؟ اگر هم شناختی باشه بخاطر ارتباط اساتیده نه دانشگاه.....
    امید داشته باشد
    موفق باشید

در تایید صحبت دوستان، بنده با مدرک دانشگاه آزاد از Georgia Tech پذیرش گرفتم برای مقطع ارشد.
    نمرات زبان و مخصوصاً GRE نقش خیلی موثرتری دارن تا دانشگاه قبلی شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    تبریک برادر.خوشحال میشیم رزومتون رو بدونیم.موفق باشی.
    ممنون،

رشته و مقطع: MS in Human-Computer Interaction--Industrial Design Department
    رشته و دانشگاه کارشناسی: طراحی صنعتی، دانشگاه آزاد تهران مرکز - هنر و معماری
    معدل کارشناسی: 16.54
    نمرهGRE: وربال 162، کوانت 159، رایتینگ 3.5
    نمره تافل: 116
    سابقه کار: 3 سال
    مقدار و نوع کمک هزینه دریافتی: فعلاً خبری نیست، ولی در حال مکاتبه و مذاکره هستم!

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)