صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: کسی رو میشناسید از Georgia Tech یا Berkeley پذیرش گرفته باشه؟

Junior Member

پیش فرض کسی رو میشناسید از Georgia Tech یا Berkeley پذیرش گرفته باشه؟

سلام
    من خیلی ها رو می شناسم که با شرایط خیلی خوبشون هم نتونستن از این دو دانشگاه پذیرش بگیرن (حداقل در رشته صنایع). می خواستم ببینم در مورد رشته های دیگه هم اینجوریه و اینکه این 2 دانشگاه به ایرانی ها خیلی سخت پذیرش می دن؟
    مرسی.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : کسی رو میشناسید از Georgia Tech یا Berkeley پذیرش گرفته باشه؟

آره با بك نفر توي همين فروم آشنا شدم كه با معدل ليسانش 14.5 و فوق 18 و خورده اي با verbal 480 در رشته كامپيوتر از gerogia tech پذيرش گرفته بود.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

نقل قول نوشته اصلی توسط ayaz
    سلام
    من خیلی ها رو می شناسم که با شرایط خیلی خوبشون هم نتونستن از این دو دانشگاه پذیرش بگیرن (حداقل در رشته صنایع). می خواستم ببینم در مورد رشته های دیگه هم اینجوریه و اینکه این 2 دانشگاه به ایرانی ها خیلی سخت پذیرش می دن؟
    مرسی.
    هه هه..خودت جواب دادی دیگه ...به ایرانیا پذیرش نمیدن!!!امتحانشم اینجوری که یه CV خالی بندی بفرست با بهترین شرایط ببین اصلا جوابتو میدن یا نه...باز نریزید بگید با این کارا ایرانیارو بد میکنیا!!...البته نه اینکه اصلا ندن...مثلا یکی از استادای georgia چند سال پیش دانشکده خودمون درس می خوند!!! !...یا سال پیش یکی از Berkeley پذیرش گرفت که نفهمیدم رفت یا نه....ولی اینا ابر خفن بودن...حالا به زودی یه database از اپلای امسال میذارم رو فروم که ببینی چه خبره................................... ;D
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

Senior Member

یکی از دوستان دانشگاه شریفی رو می شناسم که چند سال پیش از Berkeley پذیرش گرفت. این جورها هم که می گید نیست.

saeede83
    Guest

سلام،
    من از georgia tech پذیرش برای fall 2008 گرفتم، البته با استاد هماهنگ کردم و هنوز official offer ام نیومده ولی استادم گفته که که tuituion fee رو می پردازه و مقدار قابل توجهی هم حقوق RA بهم می ده. البته اینو بگم که از ریز تا پیاز مدارک رزومم رو براش فرستادم حتی خیلی مدارک فارسی رو بدون ترجمه خواست ازم. اما بالاخره زنگ زد و قراراشو گذاشت.

شرایطم رو هم که بالا یکی از دوستان گفته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

خوب منم که گفتم اینجور نیست که اصلا ندن ولی با توجه به تعداد و کیفیت اپلیکنت هایی که واسشون میرسه و در مقایسه با دانشگاههای دیگه میشه واقعا گفت که این دو تا و بعضی های دیگه سیاستشون اینه که کمتر به ایرونیا ادمیشن میدن...این آقا که پذیرش گرفته شرایطشو بگه ممنون میشم...
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

[quote=Big Boss ]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ayaz
    حالا به زودی یه database از اپلای امسال میذارم رو فروم که ببینی چه خبره................................... ;D
    ميشه لطف كنيد اون database رو تا حالا گذاشتيد يا نه؟
    اگه آره لينكش چيه و اگه نه تقريبا چند روز ديگه قصد دارين اون رو بگذارين؟
    راستي يكي از بچه هاي هوافضاي شريف پارسال براي Georgia Tech پذيرش داشت و رفت ...
    ممنون
    آرين
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

پارسال 2 تا از رفقای خودم تو برق فنی از این جاهای خف پذیرش گرفتن، یکیشون رفت Berkeley یکی دیگه هم G Tech
    این database بچه هایی که پذیرش گرفتن، با detail شرایطشون و زمینه کاریشون واقعا میتونه خیلی کارساز باشه اگه راه بیفته، هر کسی یه معیار دستش می آد که از کجا ممکنه پذیرش بگیره

Junior Member

مبارکه سعیده خانم.شیرینی نمی خوای بدی؟
    رشتت چی هست؟
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

من از جاش می گم: رشته کامپیوتر توی شریف درس خونده
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)