صفحه 11 از 55 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

سلام دوستان

من ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای هستم با معدل 17.94 از دانشگاه تربیت مدرس و رتبه دو کنکور ارشد بودم

کارشناسی با معدل 15.44 از دانشگاه شهید بهشتی در همین رشته

کاردانی با معدل 18.12 از دانشگاه جندی شاپور

یک سال کار پژوهشی با دپارتمان بهداشت دانشگاه تهران داشتم ولی البته مقاله ندارم

هنوزم مدرک زبان نگرفتم. ولی زبانم خوبه و مدرک رو میگیرم.

حالا میخوام بدونم برا پذیرش PHD چقد شانس دارم از دانشگاه های امریکا و اینکه کلا یه ارشد دیگه رو دوستان توصیه میکنن یا همون دکترا؟ کدوم شرایظ پذیرشش راحتتره و هزینه هاش کمتره

مرسی اگه راهنمایی کنید.

با سلام
    1- مدرک مهندسی عمران با گرایش تکنولوژی ساختمان از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 16.20
    2-مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش مهندسی زلزله با معدل 16.65 از دانشگاه آزاد نجف آباد
    3-دارای 2 مقاله isi
    4-دارای یک سال سابقه کار برای تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی
    5-دارای مدرک از نطام مهندسی و فنی حرفه ایی در زمینه نرم افزار تخصصی
    6-سن 29 سال
    7-نمره آیلس: 7
    8-نمره تافل:110
    9-نمره جی آر ایی : 320
    قصد دارم برای فول فاند در دانشگاههای رنک 50 تا 100 آمریکا
    اپلای کنم .به نطر شما شانس دارم؟ مثلا دانشگاه کالیفرنیای جنوبی که رنک 81 داره یا دانشگاه بوفالو با رنک 67.
    لطفا کمکم کنین .
    اگر من ایراد در شرایزم دارم بگید تا اثر بدم .
    ممنونم

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (

نقل قول نوشته اصلی توسط mhrazeghi58 نمایش پست ها
    معدلهاتون بالا نيست و همچنين جي آر اي و تافلتون. ولي اون چيزي كه واقعا مهمه امتحان سابجكته. امتيازاون براي دكترا پايينه. ٦٤٠ ميشه ٣٧ درصد نه ٤٧. براي دكترا امتيازتون بايد بالاي ٧٠ درصد باشه. حدودهاي ٨٠٠-٨١٠ به بالا. اگه بتونيد هشتصد به بالا بياريد امكان پذيرش گرفتنتون بالاست حتي اگه چيزهاي ديگه پايين باشن. من شديدا توصيه ميكنم وقتتون رو بذاريد براي سابجكت. فيزيك يعني فقط سابجكت بالا.
    سلام مجدد
    من میخوام برای مستر به یک استاد نامه بزنم به نظرتون بگم من مستر هسته ای دارم ؟ خودم فکر میکنم بگم بهتره چون هم فاصله تحصیلی رو تا حدی توجیه میکنه و هم سابقه تدریس رو میتونم بیارم به اضافه مقاله ام رو، نظر شما چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil and environmental engineering at shiraz university

با سلام خدمت دوستان
    خسته نباشید .
    امکانش هست شرایط بنده رو برای پذیرش بررسی کنید .
    من لیسانس دانشگاه آزاد قزوین در رشته ی عمران-عمران با معدل 16.58 گرفتم .
    دانشجوی ارشد عمران محیط زیست دانشگاه شیراز روزانه هستم با معدل 15 و 3 مقاله ISI و همچنین دارای یک ثبت اختراع در امر تصفیه فاضلاب پالایشگاه نفت
    مقام سومی در جشنواره بین المللی خوارزمی هم دارم .
    6 بار TA بودم در دروس عمران .
    دارم زبان میخونم که بتونم تافل90 بگیرم .
    آیا امکان پذیرش با فاند در هر دانشگاه آمریکا را دارم در مقطع دکتری ؟

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الز

لیسانس مکانیک
    معدل 14.25
    معدل 2سال اخر 17
    2سال سابقه کاری
    1مقاله isi
    برای master or direct phd همراه با فاند امریکا اقدام میخوام کنم
    زبان تافل 90
    کدوم دانشگاه های امریکا مناسبه و شانس دارم؟
    ممنون از دوستان

Junior Member

- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل.صنعتی اصفهان/فیزیک/16.01
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل.واسه ارشد یا دکترا مستقیم میخوام اقدام کنم
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها).IELTS (L:7.5 R:6 W:7 S:7 OVERALL:7)
    ۴- نمره جی ار ای.دوستان من جی ار ای هنوز امتحان ندادم . واسه جنرال نه دی نودوشش و واسه سابجکت بیست و چهار فروردین نودوهفت تنها تاریخهای در دسترس هستند.
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)بدون مقاله
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)ندارم متاسفانه
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.فول فاند.آمریکا و بعد کانادا
    میشه منو راهنمایی کنید؟میخوام ببینم که میتونم اپلای کنم و مثلا پذیرش مشروط بگیرم و بعدش جی ار ای امتحان بدم؟یا حتما باید نمره جی ار ای داشته باشم واسه اپلای؟
    حتما سایت دانشگاه هارو میبینم.شما هم توصیه ای دارید ممنون میشم بهم بگید.

Junior Member

با سلام.
    دوستان لطفاً اگر مقدور هست شرایط بنده رو بررسی بفرمایید و راهنمایی کنید که آیا میتونم برای دکتری فاند بگیرم یا خیر.
    سپاس فراوان.

کارشناسی: مهندسی برق قدرت، دانشگاه سراسری شهرستان، معدل 17.45، فارغ التحصیل رتبه دوم.

کارشناسی ارشد: مهندسی برق قدرت (الکترونیک قدرت)، دانشگاه سراسری شهرستان (بدون کنکور و از طریق استعداد درخشان)، معدل 17.90، فارغ التحصیل رتبه دوم.

در حال حاضر دانشجوی دکترای برق قدرت در یکی از دانشگاه­های تهران هستم (بدون کنکور و از طریق استعداد درخشان).

مقطع مورد نظر برای اپلای: دکتری در رشته خودم. (فول فاند).

نمره تافل: ندارم اما شاید بین 90- 100 رو بتونم بگیرم.

نمره GRE: ندارم اما احتمالاً مجموع 310 رو بتونم کسب کنم.

مقالات در دوره ارشد: 2 مقاله ژورنال (یکی از آنها Q3 و نمایه Scopus است و دیگری شاید خیلی معتبر نباشد). 8 مقاله کنفرانسی در کنفرانس­های داخلی و خارجی (چندتا از این مقالات در جاهای معتبری هستند. 7تا از این مقالات به زبان انگلیسی هستند.)

سابقه کار: تقریبا 4 سال سابقه کار در پتروشیمی، راه آهن و شرکت­های عمرانی.

سابقه تدریس: استاد آزمایشگاه و استاد حل تمرین در دانشگاه سراسری به مدت یک سال.

دانشگاه­های مد نظر: دانشگاه­های امریکا (اولویت اول)، کانادا و اروپا. فاند گرفتن و بیمه خوب دانشجویی واسم خیلی خیلی مهمه اما رنک دانشگاه خیلی مهم نیست.

اگر دانشگاهی رو میتونید معرفی کنید واقعاً ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh3n نمایش پست ها
    - دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه مازندران-مهندسی شیمی-17.90
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه شریف-مهندسی شیمی-15.25 (با پایان نامه 16)
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): 96 24-23-24-25
    ۴- نمره (GRE (Verbal 140/Quantitative 166 /Writing 3 :
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : 1 داخلی و 1 خارجی (سابمیت)
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : استاد حل تمرین بودم. المپیاد کشوری مقام دارم. شاگرد اول در دوره کارشناسی.
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش: پاییز 2018
    Yale
    Delaware
    Maryland
    Drexel مد نظرم هست. فاند TA یا RA
    سلام
    معدل لیسانستون خوبه ارشدتون میتونست بهتر باشه.زبانتون معمولیه رو به بالاست.پیشنهادم تکرار جی ار هست ک به بالای 320 برسونید که جی ارا حتی مهمتر از کعدله.درباره مقالاتتون جزییاتشو نمیدونم اما بخاطر دانشگاتون فک مینم مناسب باشن.توصیم اینکه حتما اپلای کنید
    ویرایش توسط rtrt : October 17th, 2017 در ساعت 08:32 PM دلیل: پست نقل قول

Junior Member

سلام
    خوبین

دوستان من لیسانس برق از دانشگاه آزاد با معدل 15.80 و ارشد برق قدرت از دانشگا آزاد با معدل 15.73 دارم
    موضوع پایان نامه : الگوی بهینه ی تولید توان اکتیو در شرایط بحرانی خروج خطوط انتقال با استفاده از الگوریتم جستجوی هارمونیک

مجردم و 31 سال سن دارم.2 سال هم سابقه ی بیمه دارم.
    مقاله و نمره زبان ندارم.

میتونم امیدوار باشم با ارتقا زبان و دادن مقاله ISI فاند بگیرم؟؟؟کدوم کشور واسه مهندسی برق خوبه؟هزینه ی زندگی پایینی داشته باشه و بعدش بشه اقامت گرفت.

چیکار کنم تا به هدفم برسم؟ چه نمره ی زبانی و چند تا مقاله ی ISI باید داشته باشم

لطفا کمکم کنید
    ممنونم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

با سلام

دوستان و همراهان گرامی لطفا به عنوان و فرمت تاپیک دقت کنید. تعدادی از پست های نامرتبط/خلاف فرمت اخیر بدون ارسال پیام خصوصی حذف شد.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)