نقل قول نوشته اصلی توسط mashad_0 نمایش پست ها
سلام دوستان من میخوام سال آینده برای ارشد اپلای کنم ولی توان مالی رو فقط در این حد دارم که بلیط هواپیما بگیرم و 1-2 ماه هزینه خودمو بدم همین. واقعیت امر اینه که محل دانشگاه درحدی برام اهمیت داره که فقط سفارت برام ویزا صادر کنه و بدلیل کم اعتبار بودن دانشگاه رد نشم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید و کاری یا چیزی که بتونه شانس رو افزایش بده معرفی کنید. 23 سال دارم.

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل

دانشگاه کردستان-مهندسی عمران-16.2

نمره زبان
تافل ibt 110

نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
verbal 152 quantitative 160

تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
صفر

سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)
2 ترم دستیار آزمایشگاه مکانیک خاک دانشگاه آزاد سنندج که نامه تایید رئیس دانشکده رو هم دارم. یکسال هم با یک شرکت فعال در حوزه پیمانکاری همکاری داشتم که بیمه هم رد کرده برام.

دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
west virginia university و یا university of delaware بصورت فول فاند

شما به استادا ایمیل بزن شانست رو امتحان کن. این که مقاله نداری احتمال RA رو میاره پایین چون استاد می بینه تجربه ریسرچ نداری. با این وجود نمرات تافل و جی آر ایت خوبه، اگه جای درست اپلای کنی مثلاً رنک 70 به بالا، شانس تی ای داری. شما همین که فاند داشته باشی و خوب مصاحبه کنی، آفیسر دیگه به اعتبار دانشگاه کاری نداره. از دور افتاده ترین دانشگاه هم که پذیرش با فاند بگیری یعنی با لیاقت بودی و آفیسر می فهمه فقط دنبال یه پذیرش خالی نبودی که پات برسه به آمریکا.