صفحه 10 از 55 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الز

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:دانشگاه امام خمینی قزوین+برق-کنترل+17.80 (رتبه دو) معدل ترم اخر 18.50
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:---
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): 112
    4-GRE: 315
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند):---
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...): یک اختراع ثبت شده
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.:فول فاند

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = صنعتی شریف مهندسی عمران 15.9 (60 واحد نهایی بالای 17)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) 117 - R 30 L30 S27 W30
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    333 Q170 V163 AW 3.5
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) 1 سال TA و 1 سال RA بودم تو کارشناسی
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.​ آمریکا یا کانادا، پارشیال فاند هم مناسبه برام

Junior Member

سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )
    2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم - gre رو نمیدونم چقدر نیازه(چون ب فکر اروپا بودم )
    3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پیانامه ام مهم همینه
    4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده
    5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر
    6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)
    7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )
    8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو
    9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل
    10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش (کدوم دانشگاه ؟) و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم

با سلام
    1- مدرک مهندسی عمران با گرایش تکنولوژی ساختمان از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 16.20
    2-مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش مهندسی زلزله با معدل 16.65 از دانشگاه آزاد نجف آباد
    3-دارای 2 مقاله isi
    4-دارای یک سال سابقه کار برای تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی
    5-دارای مدرک از نطام مهندسی و فنی حرفه ایی در زمینه نرم افزار تخصصی
    6-سن 29 سال
    7-نمره آیلس: 7
    8-نمره تافل:110
    9-نمره جی آر ایی : 320
    قصد دارم برای فول فاند در دانشگاههای رنک 50 تا 100 آمریکا
    اپلای کنم .به نطر شما شانس دارم؟ مثلا دانشگاه کالیفرنیای جنوبی که رنک 81 داره یا دانشگاه بوفالو با رنک 67.
    لطفا کمکم کنین .
    اگر من ایراد در شرایزم دارم بگید تا اثر بدم .
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الز

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین-مدیریت صنعتی-13
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه علوم تحقیقات تهران-مدیرت مالی-17/40
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): ایلس ( speak:7-write:6.5 - read:6.5-listen : 7)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : ازمونم 27 مهر هستش و فکر میکنم بتونم این نمرات رو بیارم با توجه به ازمون مشابه ( Q:165-ver:150-AWA:3)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : یک مقاله داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : تقریبا 7 سال سابقه کاری در حوزه خودم دارم و در شرکت های بزرگی کار کردم - سابقه مشاور های مالی دارم و در بازار های مالی بین المللی مثل فارکس هم کار کردم - یه مدرک هم در حوزه مدل سازی مالی از گروه مالی شریف گرفتم.
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش: پاییز 2019 و فول فاند

Junior Member

1- کارشناسی دانشگاه گیلان+ مهندسی معماری + 16.61
    ۲- کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات+ معماری + 18.50
    ۳- تافل : تا بحال امتحان ندادم نمیدونم ----- آیلتس : میتونم هر 4 اسکیل رو 7 بیارم سابقه اورال 6 دارم
    ۴- نمره GRE : امتحان ندادم نمیدونم --------در کل زبانم خوبه میدونم ک حداقل های مد نظر رو میتونم بیارم...البته میدونم که نمره دقیق روی رنک دانشگاه انتخابی و کمک دوستان اثر میذاره
    ۵- 3 مقاله مجله علمی ترویجی / 2 مقاله کنفرانسی بین المللی / 1 مقاله کنفرانس ملی
    ۶- سابقه - از سال 88 مشغول به کارم.
    -
    سابقه کار به عنوان معمار تو مهندسین مشاور
    - تدریس نرم افزارهای تخصصی
    - طراحی پروژه های معماری
    - برنده چندین مسابقه معماری گروهی و تیمی
    - 3ساله پروانه اشتغال طرح و نظارت و اجرا دارم
    - 3سال سابقه بیمه دارم(نمیدونم ربطی داره یا نه(
    -
    از سال 90 تو دانشگاه ها گروه معماری تدریس میکنم
    - 1طرح پژوهشی سازمانی کار کزدم(گروهی)

۷- دانشگاههای رنک : --- اطلاع ندارم لطفا کمک کنید.--- برای دکتری میخوام اقدام کنم رشته مدیریت پروژه علاقه دارم...Building Technology یا Construction Management ..سرچ کردم چند دانشگاه مثل MIT و Georgia Tech University و Michigan university رو پیدا کردم که دارن این رشته رو

8- نیم سال پاییز 2018 . فاند نیاز دارم....
    9-
    آشنایی با زبان آلمانی در حد محاوره روزمره

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط Extremiezo نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = صنعتی شریف مهندسی عمران 15.9 (60 واحد نهایی بالای 17)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) 117 - R 30 L30 S27 W30
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    333 Q170 V163 AW 3.5
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) 1 سال TA و 1 سال RA بودم تو کارشناسی
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.​ آمریکا یا کانادا، پارشیال فاند هم مناسبه برام
    معدل لیسانست پایین ولی‌ نمره GRE خوبه و تا حدی جبران می‌کنه. اگر توانایی‌ مالیشو داری توصیه می‌کنم فوق لیسانس بری یک دانشگاه متوسط (مثلا UCLA) و رزومت رو تقویت کنی‌ تو ۲ سال فوق که بتونی‌ دکترا بری یک دانشگاه خوب (berkeley یا stanford مثلا). البته مستقیم هم دکترا بخوای میتونی‌ بری با این GRE ولی‌ می‌شه همون دانشگاه متوسط.

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه مازندران-مهندسی شیمی-17.90
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه شریف-مهندسی شیمی-15.25 (با پایان نامه 16)
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): 96 24-23-24-25
    ۴- نمره (GRE (Verbal 140/Quantitative 166 /Writing 3 :
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : 1 داخلی و 1 خارجی (سابمیت)
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : استاد حل تمرین بودم. المپیاد کشوری مقام دارم. شاگرد اول در دوره کارشناسی.
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش: پاییز 2018
    Yale
    Delaware
    Maryland
    Drexel مد نظرم هست. فاند TA یا RA

Junior Member

سلام
    کارشناسی: دانشگاه تهران، مهندسی کشاورزی-مکانیک ماشین های کشاورزی، 15.5

ارشد: دانشگاه علم و صنعت، مهندسی صنایع-مدیریت سیستم و بهره‌وری، 16.5

IELTS: 7 _ L: 7.5، R: 7.5 ، W: 5.5 S: 6.5

GRE: 325 تخمینی (30nov آزمون)

1 مقاله ISI ؛ 3 مقاله کنفرانسی داخلی (مقاله ها و پایان نامم در مورد TECHNOLOGICAL INNOVATION و مدیریت استراتژیک بوده)

2 سال به عنوان تحلیل گر و مدیر بهبود، 1 سال مدیر برنامه ریزی فروش و بازاریابی

رشته مدیریت فناوری رنک زیر 100 در مقطع دکتری فول فاند

Junior Member

1-کارشناسی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب مهندسی مکانیک سیالات معدل 15
    آیلتس 6 سال پیش امتحان دادم 7 شدم الان میتونم بالاتر بگیرم
    GRE هم وقت دارم بخونم نمره خوب بیارم
    سابقه کار هم تو زمینه تهویه مطبوع دارم طراحی و فروش انواع سیستم ها
    میخوام ببینم تو چه رنج دانشگاهایی شانس پذیرش دارم تو رشته مکانیک؟
    برنامم این بود که بمونم ایران MBA بخونم ولی خب اگه بنا به رفتن باشه موندم بین مکانیک و یکی از گرایشای مدیریت
    فاند تحصیلی میتونم بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)