صفحه 14 از 55 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim6006 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه اصفهان + کامپیوتر + 14.30
    ۲- دانشگاه علوم تحقیقات + کامپیوتر + 17.50 (هنوز تموم نشده پایان نامه ام مونده)
    ۳- نمره زبان (آیلتس) ندارم تخمینی 6.5(به تفکیک مهارت‌ها)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing ندارم شاید حدود 250
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) سابقه کار در حدود 8 سال دارم
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش. همین رشته کامپیوتر رو از دانشگاه های خوب (چون اطلاعتم کمه) تو سطح ارشد
    دوست عزیز، از روی تخمین هیچ چیزی رو نمیشه عنوان کرد. شما نه مقاله دارین، نه آیلتس دادین، نه جی آر ای دادین، نه حتی ارشدتون تموم نشده، با این چیزایی که شما نوشتین من هم تخمینی میگم که فعلا هیچ جا پذیرش نمی گیرین چون خود آیلتس و جی آر ای یه سال زمانی میبره.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member pmforlife آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity and Astrophysic, Shahid beheshti university

1- دانشگاه فردوسی مشهد، مهندسی مکانیک، 15.51
    ۲- دانشگاه شهیدبهشتی تهران، گرانش و فیزیک نجومی، 14.71
    ۳- تافل 96 (ریدینگ: 25، لیسنینگ: 26، اسپیکینگ: 23، رایتینگ:22)
    ۴- (3 GRE (Verbal:150/Quantitative:170/Writing
    البته هنوز امتحان ندادم ولی این نمره ها رو میارم
    5- یه مقاله isi با ایمپکت یک، ارایه (اورال) در کنفرانس بین المللی خارجی: 3 تا، ارایه (اورال) و پوستر در کنفرانس بین المللی و ملی داخلی: 3 تا

۶- سابقه تدریس در مدرسه تابستانی نجومی
    ۷- برای گرایش اخترفیزیک:
    Université de Montréal
    University California Irvine
    University of Virginia
    University of Arizona
    University of Hawaii
    University of Oklahoma - Homer L. Dodge
    Clemson University
    Brigham Young University

این توضیح رو فقط بدم که یه استاد از دانشگاه UCI جواب خوبی بهم داده ولی مشکلی که دارم نداشتن جی ار ای سابجکت فیزیکه و امتحان بعدی هم آوریله که دیره و کمیته قبول نمیکنه...

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط pmforlife نمایش پست ها
    1- دانشگاه فردوسی مشهد، مهندسی مکانیک، 15.51
    ۲- دانشگاه شهیدبهشتی تهران، گرانش و فیزیک نجومی، 14.71
    ۳- تافل 96 (ریدینگ: 25، لیسنینگ: 26، اسپیکینگ: 23، رایتینگ:22)
    ۴- (3 GRE (Verbal:150/Quantitative:170/Writing
    البته هنوز امتحان ندادم ولی این نمره ها رو میارم
    5- یه مقاله isi با ایمپکت یک، ارایه (اورال) در کنفرانس بین المللی خارجی: 3 تا، ارایه (اورال) و پوستر در کنفرانس بین المللی و ملی داخلی: 3 تا

۶- سابقه تدریس در مدرسه تابستانی نجومی
    ۷- برای گرایش اخترفیزیک:
    Université de Montréal
    University California Irvine
    University of Virginia
    University of Arizona
    University of Hawaii
    University of Oklahoma - Homer L. Dodge
    Clemson University
    Brigham Young University

این توضیح رو فقط بدم که یه استاد از دانشگاه UCI جواب خوبی بهم داده ولی مشکلی که دارم نداشتن جی ار ای سابجکت فیزیکه و امتحان بعدی هم آوریله که دیره و کمیته قبول نمیکنه...

نمیدونم استاد UCI بر چه اساسی‌ جواب خوب داده ولی‌ با این معدل‌ها (مخصوصاً معدل رشته فیزیک) بقیه رزومه باید عاالی باشه، مخصوصاً GRE. اگر به امسال نمیرسی یک سال صبر کن و با نمره GRE بالا (و subject) برای دانشگاه‌های بهتر اقدام کن.

Junior Member pmforlife آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Gravity and Astrophysic, Shahid beheshti university

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    نمیدونم استاد UCI بر چه اساسی‌ جواب خوب داده ولی‌ با این معدل‌ها (مخصوصاً معدل رشته فیزیک) بقیه رزومه باید عاالی باشه، مخصوصاً GRE. اگر به امسال نمیرسی یک سال صبر کن و با نمره GRE بالا (و subject) برای دانشگاه‌های بهتر اقدام کن.
    رو این حساب که علایق و کارهامون مشابهت زیادی دارن و‌ حتی عنوان پایان نامه هم بهم پیشنهاد داد که یجوری سابقه مهندسی و کار پایان نامه اخترفیزیکیم رو به هم پیوند میده که هیچوقت خودم به ذهنم نمیرسید ک اصلا امکانش باشه که این دو تا با هم جور بشن!
    بخش پذیرش هم میگه شاید پروندتونو بررسی کنیم و شاید provisional admission بهت دادیم تا بعد اومدن‌نمره ات بتونی ثبت نام کنی

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط pmforlife نمایش پست ها
    رو این حساب که علایق و کارهامون مشابهت زیادی دارن و‌ حتی عنوان پایان نامه هم بهم پیشنهاد داد که یجوری سابقه مهندسی و کار پایان نامه اخترفیزیکیم رو به هم پیوند میده که هیچوقت خودم به ذهنم نمیرسید ک اصلا امکانش باشه که این دو تا با هم جور بشن!
    بخش پذیرش هم میگه شاید پروندتونو بررسی کنیم و شاید provisional admission بهت دادیم تا بعد اومدن‌نمره ات بتونی ثبت نام کنی
    UCI دانشگاه خیلی‌ خوبی‌ نیست ولی‌ چون انقدر دارن کوتاه میان اقدام کن فوقش اگر نمره GRE رو گرفتی‌ و بهتر شد میتونی‌ بری یک دانشگاه بهتر. راستش من تاحالا ندیده بودم یک دانشگاهی حتا provisional admission بده بدون GRE (معمولا وقتی‌ میدن که مثلا دانشجو سال سوم باشی‌ یا وقتی‌ که امتحان GRE داده باشی‌ ولی‌ هنوز نمره رسمیت رو پست نکرده باشن).

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل= دولتی شهرستان +مهندسی برق الکترونیک+ 16.2
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل=تربیت مدرس تهران+ فیزیک ذرات بنیادی+ 17
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)=نمره ی تخمینی 105 به بالا (اسپیکینگ بالای 26)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing= مینیمم های نمره ی تخمینی 165/145/3.5
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    دو مقاله ی ISI در ژورنال JHEP( معتبرترین ژورنال در گرایش) با ایمپک 6.1 در سالهای 2016 و 2017 که در دومی اسم اول هستم. یک مقاله ی انجمن فیزیک ایران 2015. مقاله ی 2016 با همکاری دانشگاه بوستون امریکا و مقاله ی 2017 با همکاری دانشگاه southampton انگلیس.
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)
    در کارشناسی پروژه ی ساخت برای صنایع اپتیک و در ارشد چندین سمینار و مینی لکچر در دانشگاهای مختلف.
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
    برای پاییز 2018. حتما فول فاند و دانشگاههای زیر 400. آیا برای زیر 100 شانسی دارم؟
    8- نمرهی جی ار ای سابجکت: نمره ی اول 830 از 990. نمره ی دوم: در انتظار جواب هستم به احتمال زیاد بالای 900.

میخوام واسه دانشگاههای زیر اپلای کنم به نظرتون چقدر شانس دارم.
    ,UCR, CWRU, Tufts, Umass Amherst, Victoria canada, Carelton canada, ASU, Uni Centeral Florida, Florida atlantic Uni, Uni of Oregan,
    Uni of Uni of texas dallas,Oklahama, UNM, Uni of Kansas, Uni of waterloo,
    ویرایش توسط Aallliiiii : November 18th, 2017 در ساعت 07:14 PM

Junior Member

سلام.ممنون میشم نظرتون رو بدید در خصوص پذیرش فاند.
    لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه آزاد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی بترتیب با معدل ۱۵:۵ و ۱۶:۵
    دو مقاله isi با ایمپکت ۴.۷۱ از سولار انرژی امریکا که هر دو موضوع پایان نامم بودن البته مقاله سوم رو هم اماده کردم که بفرستم..... ۲۲ مقاله داخلی ملی و بین المللی
    پروژه ارشد موضوع انرژی های نو
    سابقه کاری: ۴ سال هیات علمی دانشگاه. ۴ سال teacher assistant و استاد راهنمای لیسانس و استاد مشاور ارشد.
    نمره ایلتس ۶/۵ میتونم بگیرم و جی ار ای حدود ۳۰۰ تا ۳۱۰.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mech @SUT

1- مهندسی مکانیک-شریف 14.5
    2-مهندسی مکانیک-شریف-18
    3- 105
    4- 3.5/ 145/ 165
    5- 2 تا کنفرانسی
    6- 5 ماه کار تحقیقاتی
    7- دکترا مکانیک(دینامیک-کنترل)-پاییز 2018-فول فاند

با سلام و درود بنده:

۱- دانشگاه آزاد کرمان ـ معدل ۱۳/۳۸ مهندسی نرم افزار
    ۲- داشگاه آزاد کرمان ـ معدل ۱۸/۵۰ کارشناسی ارشد معماری
    ۳- نمره زبان آیلتس ـ نمره کل ۶/۵
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing ندارم
    ۵- رساله پایان نامه کارشناسی ارشد بنده به عنوان رساله های برگزیده بوده
    ۶- سابقه کار ۵ سال در ضمینه ساختمان که ۸ ماه به صورت بیمه ای است و باقی بدون بیمهـ به علاوه این ۲ سال بیشتر در ضمینه طراحی دیجیتال مشغول به کار بودم
    ۷- می خوام بدونم با توجه به مرتبط نبودن مدرک کارشناسی با کارشناسی ارشدم آیا می توان در مقطع دکتری معماری یا کارشناسی در رشته طراحی دیجیتال پذیرش بگیرم؟

۱- دانشگاه فردوسی مشهد - علوم سلولی و مولکولی - 18.35 (3.91 بر اساس سایت WES)
    دبیرستان سمپاد
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    ۳- تافل: 110 (ریدینگ: 30 - لسنینگ: 28 - اسپیکینگ: 24 - رایتینگ: 28)
    ۴- GRE= 312 (q=159 - V=153 - Analytical Writing=4)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    ۶- یک سال سابقه کار فول تایم (مرخصی گرفتم) در آزمایشگاه بینایی حرکتی موسسه رفتاری رایان به عنوان عضو اصلی پروژه - یک سال پاره وقت (30 ساعت در هفته) به عنوان عضو اصلی پروژه در آزمایشگاه علوم اعصاب دانشگاه پزشکی مشهد - برگزاری کارگاه نوروبیولوژی و برنامه نویسی با متلب ( یک کورس 25 ساعت کامل زیر نظر دانشگاه و مدرک از آموزش کل دانشکده) - یک مدرسه تابستانی هم در دانشگاه هلند شرکت کردم که مرتبط با رشته درخواستی هست.
    ۷- رشته نوروساینس - دکتری مستقیم - فول فاند - با دانشگاه های زیر مکاتبه کردم و از استاد جواب مثبت گرفتم. لطفا در صورتی که پیشنهاد و یا توصیه ای برای دانشگاه های دیگری دارید ارسال کنید.

Vanderbilt
    Boston
    Cornell
    University of Pittsburg
    Upenn
    The University of Texas at Austin
    California, Santa Barbara
    University of Chicago
    NewYork University
    ویرایش توسط saman_pd09 : November 23rd, 2017 در ساعت 11:01 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)