صفحه 26 از 55 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط okheirizadeh1 نمایش پست ها
    سلام
    كارشناسي مهندس برق از دانشگاه آزاد
    2- معدل 14.51
    3- در حال تحصيل كارشناسي ارشد از دانشگاه تربيت مدرس سراسي رشته برق كنترل
    متاهل هستم و خاومم كارشناسي ارشد داره كارشناسي رشته الكترونيك سراسري تهران دانشگاه شريعتي
    و ارشد دانشگاه آزاد قزوين كنترل
    در ضمن خو من دوتا كتاب دارم با همكاري بوده با دوستان ديگه تو رشته نفت
    و مقاله تو مجله دارم
    و متولد 1367 هستم
    ممنون ميشم چوطر مي تونم براي آمريكا اقدام كنيم
    و در حال مطالعه زبان هستم تقريبا بين 6 ال 6.5
    و همسرم زبانش خوبه كلا كارش انگليسي
    با توجه به چاپ کتاب در زمینه نفت احتمال ریجکت ویزا بالاست،
    از همین الان امریکا رو به انتخاب آخر تبدیل کنین خیالتون راحت شه...

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya9776 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    دانشگاه ازاد واحد تهران مرکزی - نرم افزار کامپیوتر - 17.10

۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    ندارم و برای فوق میخوام اقدام کنم

۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    آيلتس 7.5 تافل : 110
    ۴-نمره (GRE(Verbal/Quantitative/Writing
    مجموع : 325
    v=160
    q=165
    w=5
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    1 مقاله درباره ی شبکه های کامپیوتری در isi

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)
    ندارم

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
    دوستان در این باره چند مورد هست - اول اینکه فول قاند باشه حتما - دوم اینکه در ایالت کالیفرنیا باشه - سوم رتبش بین 50 تا باشه - و سوال آخر : من شبکه های کامپیوتری رو در اینجا کلاس های کامل لینوکس - سیسکو و ماکروسافت رو رفتم و میخوام فوق رو هم اونجا شبکه بخونم به نظرتون خوبه بازار کار شبکه تو امریکا ؟ اشباع نشده ؟ و با شرایط من شما چه شاخه ای رو از کامپبوتر به من معرفی میکنید ؟

ممنون
    با توجه به محدودیت فاند برای مقطع ارشد پیشنهاد اینه که چند اپلیکیشن PhD دیرکت هم تکمیل بفرماین...

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط noorish نمایش پست ها
    با سلام
    نظرتون راجع به رزومه چیه؟
    لیسانس-برق قدرت -دانشگاه آزاد یزد -16.74
    ارشد-برق کنترل-دانشگاه یزد-16.40
    آیلتس7
    جی آر ایی :ندارم
    مقاله : 2 isiو 2 ieee
    به نظرتون شانسی دارم؟
    بدون GRE که شانس ندارین.
    بعد از GRE هم شانستون وابسته به نمرتون هست.
    رزومه از بقیه لحاظ ها برای پذیرش با فاند کفایت میکنه.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minoosaba نمایش پست ها
    دانشگاه لیسانس :ازاد تهران معدل 18.21 رشته کامپیوتر نرم افزار
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس : صنعتی شریف معدل 19.30 رشته هوش مصنوعی
    ۳- نمره زبان (تافل) نمره کل: ندادم بالای 100 میگیرم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing- ندادم هنوز
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). 1 مقاله اکسپت شده از دانشگاه indiana امریکا و 3 مقاله داخلی. مقاله پایان نامه ام رو قصد دارم خارجی چاپ کنم
    ۶- سابقه کار مرتبط- 2 سال کار شبکه در شرکت مخابراتی
    ۷- دانشگاه های مورد نظر - (لطفا پیشنهاد بدید از بین دانشگاههای امریکا)

۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه). نفر اول در دو مقطع تحصیلی
    , With a GRE of 320-325, I would say sth between 30-10 us ranking
    but also apply some better some worse ones if you have enough recom
    good luck!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه کارشناسی : شهید بهشتی تهران

معدل کارشناسی : 16.6
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حقوق
    دانشگاه کارشناسی ارشد : (University of Edinburgh, UK (World Ranking 27
    معدل کارشناسی ارشد : 3.20 بر مبنای 4
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : حقوق فن آوری اطلاعات
    تعداد مقالات : -
    سابقه کار: 3 سال سابقه وکالت پایه یک دادگستری، مشاور امور حقوقی و بین الملل ریاست پارک علم و فناوری استان، داور رسمی استارت آپ ها و شتاب دهنده های استان، مشاور حقوقی و از موسسین خانه زنان استان، مدرس زبان انگلیسی عمومی و تجاری.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره مستر دانشگاه انگلستان، بورسیه کامل دوره مستر دانشگاه لوند سوئد، بورسیه کامل دعوت به کنفرانس بین المللی وکلای فرانسه،
    تالیف و یا ترجمه کتاب : کتاب در دست ترجمه دارم.
    نمره زبان انگلیسی: از شرط زبان به دلیل مستر انگلیس معاف هستم. (ایلتس 7.5 داشتم)

سایر نکات: رتبه 19 کنکور سراسری، عضو بنیاد ملی نخبگان، دوره های داوری تجاری را کامل گذراندم، دوره داوری و منتورینگ شرکت ها را کامل طی کردم و چندین کنفرانس و همایش بین المللی

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برای مقطع دکترا با فاند چه دانشگاه هایی و چقدر شانس دارم؟7

ممنون

تو فروم و نتایج gradcafe بگردید بعضی ها اطلاعات بیشتری میذارن یک لوزی کوچک قرمز کنار تاریخ پذیرششون هست که اگر با موس روش برید نمره GRE و GPA را نوشتن
    امضا نامرئی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد پرستاری علوم پزشکی ایران

سلام ممنون میشم با توجه به شرایطی که دارم راهنمایی کنین
    ۱
    - دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل علوم پزشکی تبریز.پرستاری.16/28
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل علوم پزشکی ایران.پرستاری سلامت جامعه.18/05
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) ندارم. بالای 90 میشم
    ۴- نمره GRE ندارم. آیا برای رشته ما ضروری هست؟
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) 1 مقاله ISI، یک علمی پژوهشی و 7کنفرانس
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) چهار سال سابقه پرستاری بالینی-موسس و مدیر عامل شرکت تجهیزات پزشکی-پنج ثبت اختراع مرتبط با تجهیزات پزشکی با تائیدیه وزارت بهداشت- ترجمه دو کتاب پزشکی- تدریس 4واحد در علوم پزشکی ایران و علوم پزشکی شهید بهشتی- دبیر کمیته پژوهشی دانشجویی- چند مقام استانی و کشوری در زمینه تحقیقات و همکاری در برگزاری کنگره- عضو انجمن مخترعین کشور و استعدادهای درخشان
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند دانشگاه های زیر 50 آمریکا یا کانادا. دکتری پرستاری یا مدیریت سلامت. پائیز یا بهار 2018. فول فاند
    ریکامندیشن از استاد راهنمام که شناخته شده هستند و استاد مشاورم دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra243 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم با توجه به شرایطی که دارم راهنمایی کنین
    ۱
    - دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل علوم پزشکی تبریز.پرستاری.16/28
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل علوم پزشکی ایران.پرستاری سلامت جامعه.18/05
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) ندارم. بالای 90 میشم
    ۴- نمره GRE ندارم. آیا برای رشته ما ضروری هست؟
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) 1 مقاله ISI، یک علمی پژوهشی و 7کنفرانس
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) چهار سال سابقه پرستاری بالینی-موسس و مدیر عامل شرکت تجهیزات پزشکی-پنج ثبت اختراع مرتبط با تجهیزات پزشکی با تائیدیه وزارت بهداشت- ترجمه دو کتاب پزشکی- تدریس 4واحد در علوم پزشکی ایران و علوم پزشکی شهید بهشتی- دبیر کمیته پژوهشی دانشجویی- چند مقام استانی و کشوری در زمینه تحقیقات و همکاری در برگزاری کنگره- عضو انجمن مخترعین کشور و استعدادهای درخشان
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند دانشگاه های زیر 50 آمریکا یا کانادا. دکتری پرستاری یا مدیریت سلامت. پائیز یا بهار 2018. فول فاند
    ریکامندیشن از استاد راهنمام که شناخته شده هستند و استاد مشاورم دارم.
    من در مورد رشته های پزشکی کمتر اطلاع دارم. اما رزومتون موجه به نظر میرسه برای پذیرش.
    در خصوص gre خودتون با یه جستجوی ساده در شرایط پذیرش چند تا دانشگاه بصورت رندم میتونین
    متوجه بشین که نیاز دارین یا خیر. نکته بعدی این هستش که برای پاییز اپلای کنین ترجیحا نه بهار.
    یه نکته دیگه هم اینه که همچنانکه اهداف خودتون رو برای پذیرش در یک رنکینگ خاصی دنبال
    می کنین و خیلی هم خوب هست، به هیچ عنوان خودتون رو در بندش گرفتار نکنین.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minoosaba نمایش پست ها
    دانشگاه لیسانس :ازاد تهران معدل 18.21 رشته کامپیوتر نرم افزار
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس : صنعتی شریف معدل 19.30 رشته هوش مصنوعی
    ۳- نمره زبان (تافل) نمره کل: ندادم بالای 100 میگیرم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing- ندادم هنوز
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). 1 مقاله اکسپت شده از دانشگاه indiana امریکا و 3 مقاله داخلی. مقاله پایان نامه ام رو قصد دارم خارجی چاپ کنم
    ۶- سابقه کار مرتبط- 2 سال کار شبکه در شرکت مخابراتی
    ۷- دانشگاه های مورد نظر - (لطفا پیشنهاد بدید از بین دانشگاههای امریکا)

۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه). نفر اول در دو مقطع تحصیلی
    دوست عزیز. پذیرشتون خیلی وابستس به نمره GRE
    اگه نمره GRE ۳۲۰ بیارین میشه گف نوی تاپ 40 شانستون خیلی خویه. نمره GRE خیلی تعیین کنندس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

0- دانشگاه کاردانی+رشته تحصیلی+معدل : دانشکده فنی انقلاب اسلامی+تاسیسات الکتریکی+13.98
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : آزاد دماوند+ناپیوسته برق قدرت+14.98
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه صنعتی برلین+برق قدرت+ فعلا بین 2 تا 2.5 فکر کنم بشه بین 16تا 17 (نمیدونم!)
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): احتمالا بشم آیلتس 7 و مسلط به زبان آلمانی( که قطعا ارزشی اینجا نداره)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: هنوز امتحان ندادم متاسفانه
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند):یک مقاله در دست نوشتن بر اساس پایان نامه ارشدم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...:بهترین ایده دانشجویی جشنواره تحقیق و توسعه سال 2012 تهران،tutor در دانشگاه برلین
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.: برق قدرتmicro grids یا انرژی های تجدیدپذیر ، فول فاند، دانشگاه حداقل هم سطح برلین باشه،البته نبودم خب نبود.
    توصیه نامه رو هم از دو پروفسور و یه دستیار پروفسور میتونم بگیرم.
    فقط جهت اطلاع: بر اساس اطلاعات مندرج روی سایت دانشکده برق دانشگاه صنعتی برلین،رتبه دانشکده 90 هست در دنیا.
    بازم ممنون از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidirani نمایش پست ها
    0- دانشگاه کاردانی+رشته تحصیلی+معدل : دانشکده فنی انقلاب اسلامی+تاسیسات الکتریکی+13.98
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : آزاد دماوند+ناپیوسته برق قدرت+14.98
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه صنعتی برلین+برق قدرت+ فعلا بین 2 تا 2.5 فکر کنم بشه بین 16تا 17 (نمیدونم!)
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): احتمالا بشم آیلتس 7 و مسلط به زبان آلمانی( که قطعا ارزشی اینجا نداره)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: هنوز امتحان ندادم متاسفانه
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند):یک مقاله در دست نوشتن بر اساس پایان نامه ارشدم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...:بهترین ایده دانشجویی جشنواره تحقیق و توسعه سال 2012 تهران،tutor در دانشگاه برلین
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.: برق قدرتmicro grids یا انرژی های تجدیدپذیر ، فول فاند، دانشگاه حداقل هم سطح برلین باشه،البته نبودم خب نبود.
    ممنون از همه دوستان
    فقط جهت اطلاع: بر اساس اطلاعات مندرج روی سایت دانشکده برق دانشگاه صنعتی برلین،رتبه دانشکده 90 هست در دنیا.
    بازم ممنون
    فعلا رزومتون رقابتی نیست
    امتحان زبان بدین - GRE بدین - مقالتون چاپ بشه
    بعدا بیاین مجدد مطرح کنین چجوریه
    bottleneck معدل احتمالا زیر 3 از 4 تو مقطع کارشناسی هستش.
    احتمالا خود آلمان شانستون بیشتر باشه خصوصا اینکه زبان هم بلدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)