صفحه 28 از 55 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

1- دانشگاه تهران-پردیس هنر های زیبا - مهندسی معماری -معدل 18.06
    ۳- دارم برای زبان میخونم ولی الان آیلتس 6.5 هستم تقریبا
    ۴- ندارم
    ۵- مقاله ندارم ولی مسابقه زیاد شرکت کردم
    ۶- سایقه تدریس هنر و نرم افزار های معماری رو دارم . سابقه همکاری با قطب علمی دانشگاه برای برگزاری یک دوره از کنفرانس ها رو هم دارم
    ۷- ترجیحم دانشگاه های 30 به بالاست/fine arts یا design / نوع فاند :فول فاند
    8- پرتفولیو و نمونه کارهای قوی ای دارم
    9- سابقه آیسک دارم
    10- مدرک معتبر نرم افزار های طراحی و معماری

Junior Member

من و همسرم قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد داریم ،امکان گرفتن پذیرش دردانشگاه و یا حداقل شهر یکسانی برای پذیرش با شرایط فوق هست؟

۱- مهندسی کامپیوتر –فردوسی مشهد – 14.8
    ۲- --
    ۳- هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.
    ۴- هنوز نگرفتم،چه نمره ای مناسب هست؟
    ۵- --
    ۶---
    ۷-فول فاند.

۱- مهندسی نقشه کشی صنعتی –جهاد دانشگاهی مشهد– 16.5
    ۲- --
    ۳- هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.
    ۴- هنوز نگرفتم،چه نمره ای مناسب هست؟
    ۵- --
    ۶---
    ۷-فول فاند.

اگر امکان گرفتن فاند کامل نیست ایا احتمال گرفتن مقداری فاند هست ؟در این صورت چه مقدار پول لازم هست با خودمون بیاریم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

با سلام

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مکانیک بیوسیتسم- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل لیسانس 17.94 از دانشگاه دولتی گرگان- فوق لیسانس 17.67 از دانشگاه دولتی ساری

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    IELTS 6.5, GRE:310
    3- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    کلا 6 تا مقاله از پایانامه ارشدم دارم.
    دو مقاله ISI با ایمپکت 5 از ژورنال انرژی از پایانامه ارشدم.
    3 تا علم پژوهشی داخلی فارسی- یدونه ISC انگلیسی
    مقالات خارج از پایانامم هم 1 دونه ISI دارم.
    10 تا مقاله پژوهشی دیگه هم دارم که CIJR هستند.
    1 دونه مقاله بین المللی هم دارم به همراه یکی از دانشجویان دانشگاه آریزونا که برنده بهترین مقاله همایش شدش.
    3 ثبت اختراع داخلی دارم.

4- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری (مکانیک بیوسیستم-ماشین های کشاورزی)- مکانیک طراحی و ساخت- مکانیک انرژی

8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    در دروس استاتیک، مقاومت مصالح، دینامیک و فیزیک TA بودم.
    مسلط به نرم افزارهای ANSYS-SOLIDWORKS-INVENTOR هستم و سابقه تدریس هم دارم به مدت چند سال.

نکته اینکه متاهل هستم و نیاز به اسکولارشیپ و یا سایر کمک هزینه ها دارم.
    ممنون میشم کمکم کنید

باسپاس از شما همه ی دوستان عزیزم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    با سلام

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مکانیک بیوسیتسم- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل لیسانس 17.94 از دانشگاه دولتی گرگان- فوق لیسانس 17.67 از دانشگاه دولتی ساری

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    IELTS 6.5, GRE:310
    3- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    کلا 6 تا مقاله از پایانامه ارشدم دارم.
    دو مقاله ISI با ایمپکت 5 از ژورنال انرژی از پایانامه ارشدم.
    3 تا علم پژوهشی داخلی فارسی- یدونه ISC انگلیسی
    مقالات خارج از پایانامم هم 1 دونه ISI دارم.
    10 تا مقاله پژوهشی دیگه هم دارم که CIJR هستند.
    1 دونه مقاله بین المللی هم دارم به همراه یکی از دانشجویان دانشگاه آریزونا که برنده بهترین مقاله همایش شدش.
    3 ثبت اختراع داخلی دارم.

4- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری (مکانیک بیوسیستم-ماشین های کشاورزی)- مکانیک طراحی و ساخت- مکانیک انرژی

8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    در دروس استاتیک، مقاومت مصالح، دینامیک و فیزیک TA بودم.
    مسلط به نرم افزارهای ANSYS-SOLIDWORKS-INVENTOR هستم و سابقه تدریس هم دارم به مدت چند سال.

نکته اینکه متاهل هستم و نیاز به اسکولارشیپ و یا سایر کمک هزینه ها دارم.
    ممنون میشم کمکم کنید

باسپاس از شما همه ی دوستان عزیزم
    سلام خیالتون راحت. شما به راحتی می تونید فول فاند بگیرید از آمریکا.
    ولی ازونجایی ک در زمینه انرژی مقاله داشتید ممکنه با بند 501 ریجکت شید
    اینجا رو بخونید ببینید شامل شما میشه یا خیر
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%DB%8C%D9%84)

Junior Member

دانشجوی پزشکی که منتظر دفاعم
    رتبه ۱ ورودی، معدل ۱٨.۲
    یک مورد ثبت اختراع و ۲ مقاله ISI با ایمپکت ۳.٨ دارم و ۵ تا مقاله در ژورنال خارجی که ایندکس در ISI نیسن
    ۱۲ مورد شرکت در کنگره داشتنم که ۷ مورد خارج از کشور بوده و ابسترکت مقالاتم در ژورنال های ISI چاپ شده.
    تافل در حد۹۰ بودم قبلا ولی باید بهتر بخونم. هدفم امریکا و رشته نوروساینس برای PHD به صورت فول فاندهست. چون مقالاتی در زمینه پزشکی هسته ای دارم واقعا نگرانم. اصلا نمی دونم شدنیه یا نه. لطفا راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1992 نمایش پست ها
    دانشجوی پزشکی که منتظر دفاعم
    رتبه ۱ ورودی، معدل ۱٨.۲
    یک مورد ثبت اختراع و ۲ مقاله ISI با ایمپکت ۳.٨ دارم و ۵ تا مقاله در ژورنال خارجی که ایندکس در ISI نیسن
    ۱۲ مورد شرکت در کنگره داشتنم که ۷ مورد خارج از کشور بوده و ابسترکت مقالاتم در ژورنال های ISI چاپ شده.
    تافل در حد۹۰ بودم قبلا ولی باید بهتر بخونم. هدفم امریکا و رشته نوروساینس برای PHD به صورت فول فاندهست. چون مقالاتی در زمینه پزشکی هسته ای دارم واقعا نگرانم. اصلا نمی دونم شدنیه یا نه. لطفا راهنمایی کنین
    شانس پذیرش که هست - شما کشورهای دیگه رو هم به موازات پیش ببرین

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام دوست عزیز.
    این بند رو مطالعه کردم. مواردی رو که ذکر کرده من روی این زمینه ها کار نکردم راستش، من دستگاهیی ساختم که یک خشک کن مایکروویو جریان مداوم بوده و محاسبات انرژی و اکسرژی این دستگاه رو در چهارچوب مقاله در اوردم. مقاله ای که من کار کردم با بند هایی که ذکر شده کاملا متفاوت هستش.
    بجز اینکه من باید علاقه مندی خودمو به بحث انرژی بیخیال بشم کلا.
    ممنون از اینکه راهنمایی کردین. فقط اینکه برای چه دانشگاهیی اقدام کنم با چه رنکی بهتره؟ و اینکه ایا فاندشون جواب زندگی دو نفره رو میده؟

بازم سپاسگذارم.

Junior Member

با سلام؛ پیشاپیش از زمان شما برای مطالعه قدردانی می کنم

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    دانشگاه آزاد – رشته مهندسی برق قدرت – 13.45

۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    دانشگاه آزاد – رشته مهندسی برق کنترل – 17.52

۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    3 سال هست به آمریکا مهاجرت کردم و ساکن کالیفرنیا هستم. در یک شرکت مهندسی مشاور در سانفرانسیسکو حدود دو سال است مشغول بکار می باشم. زبانم خوبه و یکم رو فرمت و زمان بندی تاقل کار کنم براحتی بالای 105 یا حتی بیشنر می شم.

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    امتحان ندادم ولی تقریبی W3.5، V155،Q160 . وقت بذارم بیشتر شاید Q کامل بگیرم.

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    بطور کلی حدود 28 تا مقاله دارم.
    ژورنال ISI، 9 تا چاپ شده دارم شامل ایم پکت فاکتور 1, 3.4، 3.1، 3.5، 2.5، .0.8، .0.6، 0.8.
    ژورنال ISI فارسی، در ژورنال/فصلنامه مهندسی برق و الکترونیک ایران چاپ شده. فکر کنم ایم پکت فاکتور 0.4 داره.
    ژورنال غیر ISI، 4 انگلیسی چاپ شده.
    مقاله کنفرانس IEEE، دو تا انگلیسی چاپ شده.
    مقاله فارسی، 10 تا چاپ شده.
    مقاله ISI در حال داوزی، 2 مقاله تحت داوری دارم یک ریواز اول خیلی مثبت بود و احتمال بزودی خبر خوبش میاد و دومی ترنزاکشن هست نمی دونم کی خبر بدن شاید یکسال دیگه شرایطش معلوم بشه.

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)

1. در ایران مدیز بخش تحقیقات یک شرکت بودم به مدت یکسال و گواهی کار ترجمه شده هم دارم.
    2. یکسال در ایران سرپرست نصب و راه اندازی پست برق فشارقوی بودم و گواهی کار ترجمه شده هم دارم.
    3. یکسال هم در یک شرکت خصوصی طراح خطوط برق فشار قوی و نصب و راه اندازی بودم.
    4. 6 ماه تو یک کمپانی مشاوره مهندسی بعنوان مهندس تست و انطباق بودم (EMI/EMC Test Engineer)
    5. الانم بیشتر از دو سال میشه در یک کمپانی مشاوره مهندسی در سانفرانسیکو مشغول بکار هستم تحت عنوان Electrical Designer/Engineer، در این شرکت پروژه های بزرگی رو مشارکت کردم و شاید روزی بیشتر از 16 ساعت زندگی کردم تو این کمپانی. می تونم نامه های خیلی خوبی از رییس های شرکت برای خودم بگیرم.
    6. نفر دوم المپیاد مکاترونیک کشوری ( باید اول می شدم؛ سرباز بودم دومم کردن که نفر مورد نظرشون بره مسابقات کانادا با افتخار نفر اخر بشه برگرده.)
    7. پژوهشگر برتر
    8. حدود 46 سایتشن برای مقالات ISI چاپ شده
    9. 8 مدرک فنی و حرفه ای در زمینه هایی مثل نرم افزار اتوکد، برنامه نویسی با PLC، برق ساختمان و ...
    10. الان دارم روی ثبت یک اختراغ در امریکا برای یکی از مقالاتم کار می کنم که ببنیم چطوری می تونم یک وکیل با هزینه مناسب پیدا کنم ولی چند تا وکیل تاییده گرفتم که قابلیت ثبت اختراع تو امریکا رو براحتی داره ولی مسله زمان و هزینه های مربوطه هست.
    11. چند تا لایسنس مختلفم گرفتم مرتبط با کارم
    12. در حال مطالعه برای آزموی Professional Engineering هستم که بتونم تو شرکتی که کار می کنم یک سری مدارک و نقشه ها رو امضا کنم و ارتقا رتبه بگیرم.
    13. توصیه نامه از استادام دارم و همین طور یک استادی در دانشگاه دانمارک با هم مقاله دادیم می تونم ازش درخواست توصیه نامه کنم.
    14. با Frede Blaabjerg هم مقاله دادم ولی خجالت می کشم درخواست توصیه نامه کنم. ولی خیلی آدم خوبی هست.
    15. استاد حل تمرین دو درس هم در دوره ارشد بودم و می تونم نامه بگیرم از استادم.

1. ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.

علاقه به برکلی دارم هم نزدیک سنفرانسیکو هست هم 45 دقیقه فاصله رانندگی تا محل سکونت خانواده ام هست و اگر بتونم پذیرش بگیرم خیلی در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.
    علافه مند به فول فاند هستم ولی شاید بتونم خودم هزینه ها رو بدم. لطفا در هر دو حالت نظر ارزیابی کنید.
    مقطع دکتری برق
    دانشگاه دیگه ای در کالیفرنیا هم اگر فکر می کنید می تونم شانس خوبی داشته باشم لطفا راهنمایی کنید.

تنها نکته ازار دهنده و البته منزجر کننده معدل کارشناسی هست که در تلاش هستم با ثبت یک اختراع اثر منفی رو کم کنم. البته یکی از دوستام می گفت من سخت می گیرم و دارم خودم اذیت می کنم.

و راستی الان 30 سال هستم شاید برای اپلای بشم 31 ساله. سن مشکلی ایجاد نمی کنه.

نمی دونم لطفا نظر بدین. نظرات و نقد منفی که باعث سازندگی بشه رو بیشتر دوست دارم.
    ویرایش توسط livanil : March 2nd, 2018 در ساعت 01:03 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد-دانشگاه تهران

سلام میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در مستر اقتصاد چقدر هست و همینطور شانس گرفتن فاند و از چه دانشگاه هایی شانس دارم؟
    کارشناسی اقتصاد نظری دانشگاه تهران 18/56
    معدل سال اخر 18.78
    تافل 108 (R 26, L 28, S 28, W 26)
    1 سال سابقه ی TA دارم
    نفر سوم ورودی
    نمره جی ار ای 326 awa 4.5 verbal 156 quant170
    ممنون از پاسخگوییتون.

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط livanil نمایش پست ها
    با سلام؛ پیشاپیش از زمان شما برای مطالعه قدردانی می کنم

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    دانشگاه آزاد – رشته مهندسی برق قدرت – 13.45

۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    دانشگاه آزاد – رشته مهندسی برق کنترل – 17.52

۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    3 سال هست به آمریکا مهاجرت کردم و ساکن کالیفرنیا هستم. در یک شرکت مهندسی مشاور در سانفرانسیسکو حدود دو سال است مشغول بکار می باشم. زبانم خوبه و یکم رو فرمت و زمان بندی تاقل کار کنم براحتی بالای 105 یا حتی بیشنر می شم.

۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    امتحان رم.
    کوانت کاری نداره برق خوندی، یکی دو کتاب بخون، یکم دانشگاه سطح بالا مهم میشن براش
    من جا شما باشم، رزومه رو دستم میگیرم میرم پیش استادی که میخوام، کارایی که کردی و اینا هم مسلط باشی
    والا سن هیچ مشکلی نداره
    اینکه معدل کارشناسی چقد تاثیر بدن بخودت بستگی داره خودتو چطور پرزنت کنی اگه کارت خوب باشه دیگه چیزی که هشت سال پیش بوده رو چکار داره
    بقیشو بچه ها تاپ تن برق بگن
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)