صفحه 3 از 55 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الز

با سلام،

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه تبریز+مهندسی شیمی+16.56
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه تبریز+مهندسی شیمی+18.36 (ورود با استفاده از سهمیه استعداد درخشان)
    ۳- نمره زبان (تافل): فعلا ندارم ولی تو یه آزمون آزمایشی 105 آوردم.
    ۴- نمره GRE: فعلا ندارم. می تونم بالای 310 بیارم.
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: 3 مقاله آی اس آی با ایمپکت بالای 3.5+7 مقاله کنفرانس بین المللی+2 مقاله داخلی سابمیت شده
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه: مدرس دانشگاه الزهرا به مدت 2 سال+محقق در یک شرکت دانش بنیان به مدت 3 سال و طراحی و ساخت چند دستگاه جداساز آلاینده های هوا
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند مدنظر: آمریکا و کانادا/ والا دانشگاه هرچه بالاتر بهتر مثلا UCLA!!!/مهندسی شیمی یا مکانیک/اول (سپتامبر)/ فول فاند
    ویرایش توسط lilimech : July 26th, 2017 در ساعت 12:14 PM

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه هایامریکا برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.53
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17.01
    آیلتس 6.5
    GRE : 305
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه
    2 تا TA بودم
    1 مقاله خارجی غیر ISI
    4 مقاله داخلی کنفرانس
    نظر من: معدل لیسانس پایینه در کل رزومه بدی نیس. با ایلتس 6.5 انتخاباتون محدود تر میشه. تا جایی که میدونم برای رشته برق نیاز به جی ار ای بیشتری دارین ولی در کل با همین شرایط هم شانسشو دارین و باید توی ایمیل زدن خودتونو نشون بدین.
    .God has a bigger plan for me than I have for myself

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lilimech نمایش پست ها
    با سلام،

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه تبریز+مهندسی شیمی+16.56
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه تبریز+مهندسی شیمی+18.36 (ورود با استفاده از سهمیه استعداد درخشان)
    ۳- نمره زبان (تافل): فعلا ندارم ولی تو یه آزمون آزمایشی 105 آوردم.
    ۴- نمره GRE: فعلا ندارم. می تونم بالای 310 بیارم.
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: 3 مقاله آی اس آی با ایمپکت بالای 3.5+7 مقاله کنفرانس بین المللی+2 مقاله داخلی سابمیت شده
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه: مدرس دانشگاه الزهرا به مدت 2 سال+محقق در یک شرکت دانش بنیان به مدت 3 سال و طراحی و ساخت چند دستگاه جداساز آلاینده های هوا
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند مدنظر: آمریکا و کانادا/ والا دانشگاه هرچه بالاتر بهتر مثلا UCLA!!!/مهندسی شیمی یا مکانیک/اول (سپتامبر)/ فول فاند
    در کل همه چی خوبه و با همین شرایط میتونید اقدام کنید ولی اگه دانشگاهی در حد این میخواین جی ار ای تون باید روی 320 حساب کنید. اگه بتونید زبان و جی ار ای بیارین میتونید دانشگاه خوب پیدا کنید.

۱- دانشگاه لیسانس محقق اردبیلی+ رشته تحصیلی مهندسی مکانیک(سیالات) + معدل 14
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس محقق اردبیلی + رشته تحصیلی مهندسی مکانیک(طراحی کاربردی) + معدل 16.3
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) 94(R=22,L=25,S=22,W=25)
    ۴- نمره جی آر ای 315(Q=165,V=150,W=3)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) 1 ای اس ای, 1 علمی پژوهشی داخل و 3 تا کنفرانس داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) 2سال TAوRA در دانشگاه...کلا از لحاظ ریکام مشکلی ندارم و استاد راهنمام قول داده بده.
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) فول فاند ترجیحا دانشگاه های 100تای اول آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    simani آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behi16 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس محقق اردبیلی+ رشته تحصیلی مهندسی مکانیک(سیالات) + معدل 14
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس محقق اردبیلی + رشته تحصیلی مهندسی مکانیک(طراحی کاربردی) + معدل 16.3
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) 94(R=22,L=25,S=22,W=25)
    ۴- نمره جی آر ای 315(Q=165,V=150,W=3)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) 1 ای اس ای, 1 علمی پژوهشی داخل و 3 تا کنفرانس داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) 2سال TAوRA در دانشگاه...کلا از لحاظ ریکام مشکلی ندارم و استاد راهنمام قول داده بده.
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) فول فاند ترجیحا دانشگاه های 100تای اول آمریکا
    سلام
    معدل لیسانس پایین و فوق متوسط کار پژوهشی بد نیس. جی ار ای و زبان کافی. شرایط خوبی دارین ولی معدل شما کار شما برای رتبه زیر 100 رو سخت میکنه. به نظر من چند تا زیر 100 و چند تا بالای 100 انتخاب کنید.
    موفق باشین

سلام
    1- لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد با معدل 14.15
    2- فوق لیسانس در حال تحصیل در رشته ی زبان مدرن در ایتالیا و زبان تحصیلی به انگلیسی و معدل فعلی 25 از 30
    3- آیلتس آخرین بار امتحان دادم 7 شدم که قبل اومدم بود به ایتالیا
    4- مقاله و غیره ندارم چون اینجا هیچکس وقت مقاله نوشتن نداره چون 120 واحد تو دوسال باید گذرونده بشه
    4- جی هر ای هم تاحالا امتحان ندادم و نمیدونم در چه سطحی هستم
    5-سابقه ی کار مرتبط فقط اینترشیپ هست که هنوز انتخاب نکردم کدوم کشور یا چه شرکتی برم و تو سپتامبر انتخاب می کنم.
    مد نظرم اول آمریکا و بعد کاناداست. بدون فاند یعنی برام هیچ. دنبال بهترینم در حد شرایطم. و فکر میکنم بتونم نمره ی بهتری در آیلتس بگیرم و راجب جی آر ای هیچ حدسی نمیتونم بزنم.
    ممنون از اینکه جواب میدین

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

1. لیسانس صنایع غذایی/ دانشگاه منابع طبیعی گرگان/ معدل 15.71
    2. ایلتس قبلا 6.5 ولی میخوام تکرار کنم ازمون رو برای نمره 7 یا حتی 7.5 اورال
    3. جی آر ای 311 (V: 150 Q: 161 AW: 4)
    4. مقاله ندارم.
    5. سابقه کار ندارم.
    6. آمریکا, کانادا و اروپا ( انگلیسی زبان باشه) رنک دانشگاه اصلا برام مهم نیست فقط فاند بتونم بگیرم.
    7. صنایع غذایی- شیمی مواد غذایی
    8. بهار 2018 یا فال 2018
    برای ارشد رنک معمولی شانس فاند دارم ؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simani نمایش پست ها
    در کل همه چی خوبه و با همین شرایط میتونید اقدام کنید ولی اگه دانشگاهی در حد این میخواین جی ار ای تون باید روی 320 حساب کنید. اگه بتونید زبان و جی ار ای بیارین میتونید دانشگاه خوب پیدا کنید.
    ممنون از وقتی که گذاشتین و نظر دادین. به نظرتون لازمه که وقت بزارم و مقالات بیشتری چاپ بکنم؟ یا همین حدود کافیه؟ و این که من 28 سالمه. به نظرتون این شانسمو کم نمیکنه؟

1. کارشناسی حقوق/ دانشگاه شهید بهشتی/ معدل 16.6

2. ارشد حقوق تکنولوژی و تجارت الکترونیک/ University of Edinburgh, UK (رنک 23)/، معدل ام تا الان 3.33 از 4.
    3. ایلتس 7.(منتها از شرط زبان معاف میشم به دلیل تحصیل ارشد در انگلیس).
    4. مقاله آی آس آی، 1 سابمیت کردم منتظر اکسپتش هستم/م
    قاله کنفرانس خارجی 1.
    5. سابقه کار: 4 سال وکیل دادگستری، تدریس زبان انگلیسی در دانشگاه.
    6. سایر نکات: رتیه زیر 50 کشوری کنکور سراسری، رتبه تک رقمی کشوری کنکور آزاد، بورس کامل مقطع ارشد از انگلستان و سوئد، بورسیه برای شرکت در کنفرانس ها و سمینار های اروپایی.

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان.
    پست قبلی ام رو اصلاح و مرتب کردم

خیلی ممنون
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام،

معدل لیسانس که پایینه. ارشدتون هیچ ایده ای ندارم که در چه حدی هست. ببینید حدس میزنم در رشته شما باید نمرات ایلتس و جی ار ای قسمت وربال خیلی خوب بیارید تا بتونید از دانشگاه خوب امریکا پذیرش بگیرید. بنابراین تمام فوکس خودتون بذارید روی قسمت وریال جی ار ای. کوانت رو هم بد نیست یک نمره مناسبی بیارید تا اورال تون بالا بیاد. داشتن مقاله در زمینه شما احتمالا سخت تر از رشته های فنی هست ولی داشتن یک مقاله شاید شما رو تو اپلیکنت ها متمایز نشون بده.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام
    1- لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد با معدل 14.15
    2- فوق لیسانس در حال تحصیل در رشته ی زبان مدرن در ایتالیا و زبان تحصیلی به انگلیسی و معدل فعلی 25 از 30
    3- آیلتس آخرین بار امتحان دادم 7 شدم که قبل اومدم بود به ایتالیا
    4- مقاله و غیره ندارم چون اینجا هیچکس وقت مقاله نوشتن نداره چون 120 واحد تو دوسال باید گذرونده بشه
    4- جی هر ای هم تاحالا امتحان ندادم و نمیدونم در چه سطحی هستم
    5-سابقه ی کار مرتبط فقط اینترشیپ هست که هنوز انتخاب نکردم کدوم کشور یا چه شرکتی برم و تو سپتامبر انتخاب می کنم.
    مد نظرم اول آمریکا و بعد کاناداست. بدون فاند یعنی برام هیچ. دنبال بهترینم در حد شرایطم. و فکر میکنم بتونم نمره ی بهتری در آیلتس بگیرم و راجب جی آر ای هیچ حدسی نمیتونم بزنم.
    ممنون از اینکه جواب میدین
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)