صفحه 48 از 55 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل لیسانس(دانشگاه گیلان+ برق قدرت+12.66)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل ارشد (ندارم برای ارشد میخوام اقدام کنم)
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) W:5.5 , R:7 , S:7 , L:6.5 ) IELTS overall 6.5 )
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) ندارم.
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) سابقه پژوهشی خاضی ندارم ولی 5 سال سابقه کاری در زمینه طراحی سیستم های قدرت دارم که در یک شرکت تحت لیسانس زیمنس المان هست.

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش. دانشگاه خاصی مد نظرم نیست ولی دوست دارم گرایش قدرت ادامه بدم برای فاند فک نکنم با توجه به معدلم شانسی داشته باشم.
    1- ایا با این معدل اصلا شانسی برای امریکا دارم؟
    2- اتفاقی توی ایمیل هایی که میزدم برای استاد های مختلف یه استاد ایرانی بهم گفت نمره GRE رو گرفتی اپلای کن و بهم خبر بده در مورد معدلم هم گفته بودم خواستم ببینم این موضوع اهمیتی داره یا نه کلا یه همه میگن.
    3- هزینه زندگی و تحصیل تقریبا چه قدر هست؟میخوام ببینم امکانش هست خودم تمامشو پرداخت کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zoozoo68 نمایش پست ها
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل لیسانس(دانشگاه گیلان+ برق قدرت+12.66)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل ارشد (ندارم برای ارشد میخوام اقدام کنم)
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) W:5.5 , R:7 , S:7 , L:6.5 ) IELTS overall 6.5 )
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) ندارم.
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) سابقه پژوهشی خاضی ندارم ولی 5 سال سابقه کاری در زمینه طراحی سیستم های قدرت دارم که در یک شرکت تحت لیسانس زیمنس المان هست.

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش. دانشگاه خاصی مد نظرم نیست ولی دوست دارم گرایش قدرت ادامه بدم برای فاند فک نکنم با توجه به معدلم شانسی داشته باشم.
    1- ایا با این معدل اصلا شانسی برای امریکا دارم؟
    2- اتفاقی توی ایمیل هایی که میزدم برای استاد های مختلف یه استاد ایرانی بهم گفت نمره GRE رو گرفتی اپلای کن و بهم خبر بده در مورد معدلم هم گفته بودم خواستم ببینم این موضوع اهمیتی داره یا نه کلا یه همه میگن.
    3- هزینه زندگی و تحصیل تقریبا چه قدر هست؟میخوام ببینم امکانش هست خودم تمامشو پرداخت کنم؟
    اخذ پذیرش به عوامل زیادی بستگی داره !برای مقطع فوق لیسانس به معدل خیلی اهمیت می دهند در بسیاری از دانشگاه حداقل معدل 3 است که طیعتا شما شانس کمی دارید شما باید نمره جی ار ای بالای اخذ کنید تاحدی بتونید این ضعف رو کاور کنید ولی امید تون از دست ندید. هزینه زندگی بستگی به شهر و دانشگاه داره من خودم سلف هستم و خودم شهریه ام رو پرداخت کردم به طور مثال در شهری مثل دنور تا 1500 دلار ماهی خرج خودتونه . آگر فاند نداشته باشید باید خیلی هزیته کنید

۱-دانشگاه تهران-رشته علوم کامپیوتر-معدل ۱۹.۱۲-رنک ۱
    ۲-تافل هنوز ندادم ولی تخمین میزنم بتونم بالای ۱۰۰ بشم با هر مهارت حداقل ۲۵
    ۳-جی ار ای هنوز ندادم ولی تخمین میزنم 4:Q:165+ V:+150 W
    ولی خوب این نمره ها کمینه ای که حدس میزنم و وقت دارم قوی تر بشم.
    ۴-سابقه تحقیقاتی یا شغلی هم ندارم ولی چند تا درس استاد یار بودم.
    به نظرتون به چند تا دانشگاه و چه رنکی اپلای کنم؟
    هدف هم فول فاند هستش و رشته ای که دوست دارم هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی هستش.
    یه سوال دیگه به نظرتون برای مستر اپلای کنم یا دایرکت phd?
    با تشکر از دوستان

Junior Member

سلام
    1- الزهرا- ارتباط تصویری(گرافیک)-18.09
    2- الزهرا- اتباط تصویری(گرافیک)-18.99

3 و 4 رو هنوز ندارم ولی بسته به اینکه بگید چقدر نیازه میتونم روشون وقت بزارم
    5- 3 تا مقاله کنفرانسی(نویسنده اول در همشون خودم هستم). 2 تا هم علمی پژوهشی که تو نوبت داورین هستند
    6- سابقه کار تو یه طرح دانشگاهی و یه طرح ملی رو 3 سال دارم
    دانشجوی نمونه دانشگاهی ارشد و کارشناسی- بالای 30 نمایشگاه داخلی بین المللی-در حدود 20 جایزه ملی و بین المللی تو رشته عکاسی و گرافیک که جایزه بنیاد نخبگان هم شامل میشه بورسیه شهید احدی برای دکتری داخل کشور هم شدم ولی ترجیحم باز اپلای خارج هست
    7- ترجیحا دانشگاه های 10 به بالا. مربوط به هنر (دیزاین). نوع فاند :فول فاند
    بیشتر برام فول فاند مهم هست
    اگه دانشگاه خاصی رو هم معرفی کنید که برای اپلای مدرک زبان نخواد فعلا همممنون میشم. یعنی دیرتر بخواد که بتونم حاضر کنم.
    ممنون

Junior Member

۱- دانشگاه فوق دیپلم : دولتی خوارزمی شهرضا ، رشته الکترونیک ، معدل 15
    ۲- دانشگاه لیسانس : آزاد نجف آباد ،
    رشته الکترونیک ، معدل 17.96
    ۳- نمره زبان : ielts 7
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی : ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه : 5 سال مرتبط بدون سابقه بیمه(البته بعد از دو سال اولش رفتم خدمت سربازی یعنی از خدمت سربازی 4 سال و از زمان تموم شدن کارشناسی 7 سال گپ دارم)
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش: الکترونیک / مکاترونیک /
    برای فول فاند ارشد شانس دارم؟(اگه بله با چه رنکی و کجا)
    در صورت فول فاند نشدن آیا میشه امیدوار بود که فاند هزینه دانشگاه رو پوشش بده؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad782001 نمایش پست ها
    اخذ پذیرش به عوامل زیادی بستگی داره !برای مقطع فوق لیسانس به معدل خیلی اهمیت می دهند در بسیاری از دانشگاه حداقل معدل 3 است که طیعتا شما شانس کمی دارید شما باید نمره جی ار ای بالای اخذ کنید تاحدی بتونید این ضعف رو کاور کنید ولی امید تون از دست ندید. هزینه زندگی بستگی به شهر و دانشگاه داره من خودم سلف هستم و خودم شهریه ام رو پرداخت کردم به طور مثال در شهری مثل دنور تا 1500 دلار ماهی خرج خودتونه . آگر فاند نداشته باشید باید خیلی هزیته کنید
    مرسی برای پاسخ کاملتون فقط یه قسمتی متوجه نشدم اگه فاند نخوام شانسم بالاتر میره با فرقی نداره؟

Junior Member

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل لیسانس(دانشگاه محقق اردبیلی+ عمران+14.5)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل ارشد (محقق اردبیلی+عمران ژئو+ 16.5)
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) (دارم میخونم 100 میتونم بیارم )
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (2 تا داخلی، 3 تا خارجی ISI ایمپکت بالای 2 ( که تو رشته ما سخته انصافا))
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)ندارم

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) بر اساس اساتیدی که تو فیلد تحقیقاتیشون هستم Columbia NY, illinois UC, South carolina, Oklahoma U, Colorado denver, Arizona U, Howard U . DC فول فاند.
    ممنون

Junior Member

با سلام.
    لیسانس مدیریت جهانگردی معدل 13 دانشگاه پیام نور -
    دانشچوی ترم دو فوق لیسانس مدیریت توریسم فعلا معدل الف.
    مقاله ندارم ولی دارم مینویسم.
    ایلتس lis 8- sp 7.5- wr 7.5- re 8
    Gre ندادم ولی تخمینی 330 حتما میارم. میتونم از کدوم دانشگاهها مفطع کترا پذیرش بگیرم که البته فول فاند باشه؟

دوستم
    فوق دیپلم عمران ازدانشگاه ازاد همدان معدل 16
    لیسانس عمران با معدل 14
    فوق لیسانس با معدل 16 تو همین دانشگاه.
    ایلتس دو تا7 و دو تا 7/5
    gre نداده ولی همین 315 در نظر بگیریم.
    5 تا مقاله داره 2 تاش نفرستاده واس چاپ. ده سال سابقه کار درخشان داره.
    واس ایشونم میخواستم بپرسم چه دانشگاهی امکان پذیرش بصورت فول فاند هست؟

Junior Member

با سلام
    لیسانس: مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران - معدل 18.23
    مقاله ISI : 1
    تافل : 100
    GRE : تخمینی 330
    سابقه کار: طراحی چند وبسایت و اپلیکیشن اندروید و ios و شناخت کامل با نرم افزار های مرتبط با رشته
    شانسم برای گرفتن فاند در مقطع کارشناسی ارشد چطوره؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط zoozoo68 نمایش پست ها
    مرسی برای پاسخ کاملتون فقط یه قسمتی متوجه نشدم اگه فاند نخوام شانسم بالاتر میره با فرقی نداره؟
    نداشتن فاند شانس ویزا را به شدت کم می کند. به نظرم روی نقاط مثبت پرونده تون تمرکز کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)