صفحه 52 از 55 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 548

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2018 (پست اول الزامی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Omh نمایش پست ها
    سلام
    ليسانس - دانشگاه آزاد اسلامي- معدل ١٨
    سابقه RA and TA
    چند سال به خاطر كار research فاصله داشتم تا الان
    Letter of recommendation بسيا خوب دارم از استاداي تاپ دانشگاه اميركبير
    ٢ مقالهisi با imact 17 va 16
    تخمين تافل : ٩٩
    تخمين Gre: 325
    fullfund
    دانشگاه هاي رنك ١ تا 60
    ????
    Mercc
    سلام
    دوست من اینکه یک دانشگاه دیگه درس خوندید و LoR های بسیار خوب از چند استاد از یک دانشگاه دیگه دارید کمی عجیبه (حداقل برای من!) مگه اینکه با اون ها مقاله داده باشید و یا پروژه ای انجام داده باشید.
    این رو مطرح کردم از این جهت که اگر قرار هست شخصی که مدارک شما رو بررسی میکنه اعتبار دانشگاه امیرکبیر رو بشناسه، به طور قطع از اینکه شما اونجا درس نخوندید ولی از اونجا ریکام دارید، تعجب میکنه. و با خودش میگه، شاید این استاد فامیل شون هست! (فقط چیزی که اول از همه به ذهن میرسه رو دارم میگم که حواستون باشه)
    اگه 2 مقاله با ایمپکت فکتور 16 و 17 دارید خیلی روش مانور بدید! GRE 325 خیلی خوبه و اگه بتونید بگیرید، با تافلی که حدس میزنید بگیرید، خیلی شانستون رو برای دانشگاه های متوسط رو به خوب و خیلی خوب زیاد میکنه... رنک 1 تا 20 امریکا خب کلا مملو از اپلیکنت های خیلی تاپ هستند (کسایی که ثبت اختراع دارن، کسایی که دانشگاه های لیسانسشون خودشون جزو 50 تای اول دنیان، خودشون نیتیو هستن و خودشون نمرات GRE بالای 320 اوردن)... پس نظری ندارم که چقدر شانس دارید... ولی برای متوسط ترها با توجه به نمراتی که حدس میزنید بگیرید و ایمپکت مقالاتتون احتمال زیادی میدم بتونید قبول شید...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

کاربران گرامی،
    رعایت الگو در تاپیک هایی که دارای الگو هستند الزامی است. مطالب ارسالی که خارج از الگوی تاپیک بودند به علت عدم رعایت الگوی تاپیک که در پست اول /عنوان تاپیک ذکر شده است،بعضا بدون ارسال پیام خصوصی حذف گردیدند.
    لطفا از ارسال پستهای خارج از الگوی تاپیک و پاسخ به ارسالهای خارج از الگوی تاپیک جدا پرهیز کنید.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

۱- لیسانس/ بینالود مشهد/مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست/18.03

۳-ایلتس7

۵- یک مقاله کنفرانسی داخلی
    ۶- 5 سال ترجمه مقالات مختلف برای دانشگاه فردوسی/
    مستر یا دایرکت پی اچ دی/ فول فاند / فال 2019

من گپ تحصیلی 4ساله دارم...الان متوجه شدم که رشته من gre لازم نداره...درسته؟ یا اگه فاند می خوام باید حتما باشه؟ و واسه فاند حتما باید با استاد تماس بگیرم؟ با این رزومه می تونم نظر استادو جلب کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    ۱- لیسانس/ بینالود مشهد/مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست/18.03

۳-ایلتس7

۵- یک مقاله کنفرانسی داخلی
    ۶- 5 سال ترجمه مقالات مختلف برای دانشگاه فردوسی/
    مستر یا دایرکت پی اچ دی/ فول فاند / فال 2019

من گپ تحصیلی 4ساله دارم...الان متوجه شدم که رشته من gre لازم نداره...درسته؟ یا اگه فاند می خوام باید حتما باشه؟ و واسه فاند حتما باید با استاد تماس بگیرم؟ با این رزومه می تونم نظر استادو جلب کنم؟
    سلام دوست من، مقاله ی داخلی تقریبا هیچ تاثیری نداره.. مگه اینکه استاد از زبون فارسی چیزی سرش بشه!! ترجمه ی مقاله برای دانشگاه رو نمیدونم اسمش رو چی میشه گذاشت ولی اگه روش کار کنید شاید بتونید به صورت جذابی برای استاد روایت کنیدش که خوشش بیاد!!
    اینکه GRE لازم نداشته باشه رو خیلی بعید میدونم، ولی به دانشگاه مقصدی که میخواید براش اپلای کنید نگاه کنید ببینید در مورد رشته ی شما چی نوشته...
    گپ تحصیلی هم خودش مشکل میکنه کار رو بازم باید توی SoP منطق براش بیارید که داستان از چه قراره... ولی خب اینکه میتونید نظر استاد رو جلب کنید یا نه رو.. خب والا چی بگم... هر ساله چند هزار رزومه ی مشابه شما تو فقط ایران خودمون تولید میشه... کشورهای دیگه بماند... نمیخوام بگم شانستون کمه.. شانستون معمولی هست راستش برای دانشگاه های رنک های بالای 100 یا 150 امریکا (رنک داخلی رو میگم نه بین المللی رو) - اگر GREرو هم نمره ی خوبی بگیرید البته!
    دانشگاه هایی مثل U of Missouri... Arkansas... Rochester inst. tech و امثالهم...
    موفق باشید
    ویرایش توسط mj1991 : November 4th, 2018 در ساعت 03:37 AM
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام دوست من، مقاله ی داخلی تقریبا هیچ تاثیری نداره.. مگه اینکه استاد از زبون فارسی چیزی سرش بشه!! ترجمه ی مقاله برای دانشگاه رو نمیدونم اسمش رو چی میشه گذاشت ولی اگه روش کار کنید شاید بتونید به صورت جذابی برای استاد روایت کنیدش که خوشش بیاد!!
    اینکه GRE لازم نداشته باشه رو خیلی بعید میدونم، ولی به دانشگاه مقصدی که میخواید براش اپلای کنید نگاه کنید ببینید در مورد رشته ی شما چی نوشته...
    گپ تحصیلی هم خودش مشکل میکنه کار رو بازم باید توی SoP منطق براش بیارید که داستان از چه قراره... ولی خب اینکه میتونید نظر استاد رو جلب کنید یا نه رو.. خب والا چی بگم... هر ساله چند هزار رزومه ی مشابه شما تو فقط ایران خودمون تولید میشه... کشورهای دیگه بماند... نمیخوام بگم شانستون کمه.. شانستون معمولی هست راستش برای دانشگاه های رنک های بالای 100 یا 150 امریکا (رنک داخلی رو میگم نه بین المللی رو) - اگر GREرو هم نمره ی خوبی بگیرید البته!
    دانشگاه هایی مثل U of Missouri... Arkansas... Rochester inst. tech و امثالهم...
    موفق باشید
    شرکتی که پایان نامه رو باهاش کار کردم گفت می تونه به من یه گواهی سوری بده که این 4 سال اونجا مشغول به کار بودم...شرکت محیط زیستی...به نظرتون اینو بیارم تو رزومه؟ خیلی فرق می کنه شانسم؟ بعضیا گفتن اگه استاد تو اسکایپ چیزی پرسید می تونم بگم کار گروهی بوده و من فقط یه بخشی از کار رو انجام می دادم... که توقعش ازم نره بالا بخاطر 4 سال کار مرتبط...

سلام

من شرایط زیر رو دارم به نظرتون شانسی برای اپلای کردن و کار به شکل همزمان دارم یا نه؟

لیسانس: مکاترونیک
    دانشگاه : حکیم سبزواری(دولتی)
    معدل: 13.37
    زبان: میتونم ielts بالای 6 بگیرم

سابقه کار:
    برنامه نویسی C/C++، میکروکنترلرها، طراحی برد الکترونیکی و تا حدودی طراحی مکانیکی.

ممنون میشم درباره اجازه کار همزمان با تحصیل هم بگید(در حدی که خرج تحصیلم دربیاد)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MarjanStar نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه آزاد - مهندسی شیمی - 18
    ۲- دانشگاه امیر کبیر - مهندسی شیمی - 17.78
    ۳- نمره زبان (آیلتس بزودی) (پیش بینی 7 دارم لیستینینگ و ریدینگ 7.5 یا بیشتر و اسپیکینگ و رایتینگ 6.5)
    ۴- نمره (GRE (140/163/3
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال) یک عدد ISI
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (کارهای پژوهشی و آزمایشگاهی بیشتر در زمینه محیط زیستی و تصفیه پساب و سنتز کاتالیست)
    ۷- دانشگاه مد نظر آمریکا/مهندسی شیمی - محیط زیست - بایوتکنولوژی/فال 2019/ نوع فاند (فول فاند )
    بنطرتون برای چه رنک دانشگاه های تو آمریکا شانس بیشتری دارم ؟
    برای دانشگاههای با رنک 1 تا 50 شانستون کم هست به علت نمره ی جی ار ای. تمرکز رو بذارید برای رنک 60 اونورتر. منظورم از این رنک ها رنکینگ یو اس نیوز هست در مهندسی شیمی. اگر می خواین دانشگاه با رنک زیر 50 و یا دانشگاههای پر طرفدار برین ، جی ار ای دوباره بدین بهتر هست و نمره ی بالای 315 بیارین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی کودکان استثنایی دانشگاه شهید بهشتی

• دانشگاه شهید بهشتی تهران + روانشناسی کودکان استثنایی + 76/14
      ۲- دانشگاه فوق لیسانس.... (برای مستر میخوام اقدام کنم)
      ۳- نمره زبان : آیلتس تقریبی 6 یا 6 و نیم (البته برای بیشتر هم تلاش میکنم)
      ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
      ۵- مقاله ندارم
      ۶- سه سال با بچه های استثنایی (بیشتر اوتیسم، عقب‌مانده ذهنی، اختلالات یادگیری و...) کار میکنم و میتونم مدارکش رو ارایه بدم/ نوازنده تنبک و آشنا به سازهای کوبه ای هستم/ در حال گذراندن دوره های فشرده تربیت مدرس موسیقی کودک هستم/ کارگاههای مربوط به موسیقی درمانی، بازی درمانی و... رو هم گذروندم/ توصیه نامه هم از اساتید برجسته در زمینه های مورد علاقه‌م رو میتونم ارایه بدم
      ۷- دانشگاه برام خیلی مهم نیست چیزی که خیلی برام اهمیت داره رشته‌ مورد علاقم به این ترتیبه: موسیقی درمانی برای کودکان استثنایی/ موسیقی درمانی/ روانشناسی کودکان استثنایی و یا special education هست. Full or Partial fund ، رایگان یا حداقل با شهریه پایین که ار پسش بر بیام (هرچند برای ارشد فک نکنم بشه).

Junior Member

۱- دانشگاه آزاد +مهندسی صنایع+ 15.64
    ۲- دانشگاه آزاد+ مهندسی صنایع +17.25
    ۳- در حال خواندن - حدودا 6.5 را میتوانم کسب کنم
    4- ندارم - همزمان با آزمون زبان می توانم پیش بخوانم ولی هیچ دیدی فعلا از نمره احتمالی ندارم
    5- دو مقاله ISI
    6- دو سال سابقه کار در یک شرکت خدمات فنی مهندسی مشاور بدون سابقه بیمه - همکار طرح در 5 پروژه پژوهشی
    ۷- دانشگاهی مد نظر ندارم. برای رشته مهندسی صنایع + فول فاند

من دانشجوی دکتری مهندسی صنایع در دانشگاه آزاد هستم که دوره اموزشی را با معدل 18 به پایان رسوندم. الان میخواستم انصراف بدم و برای پذیرش دکتری در دانشگاه های آمریکا یا اروپا شانس م رو امتحان کنم. به نظز شما شانس پذیرش برای من چقدر هست؟
    کدوم کشورها و کدوم دانشگاه ها؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS.C in chemistry,University of tabriz

۱. لیسانس شیمی کاربردی سراسری زنجان معدل ۱۵ سال ۱۳۸۷
    ۲. فوق شیمی فیزیک سراسری تبریز معدل ۱۶.۷۰ سال ۱۳۹۰
    ۳. نمره تافل ۸۲
    نمره جی ار ای دو ماه دگه اماده میشه
    ۴. یه مقاله ای اس ای با ای اف ۲.۴
    ۵. ۳ تا کنفرانس داخلی
    ۶. یه مقاله زورنال هندی
    ۷. تو این ۸،۹ سال سابقه کار مرتبط داشتم . کار تحقیقاتی کردم عصو ار اندی بودم و کارهای ازمایشگاهی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)