نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: İNGİLİZCE YETERLİLİK SINAVI

Junior Member

پیش فرض İNGİLİZCE YETERLİLİK SINAVI

با سلام خدمت دوستان.
    کسی هست که در آزمون
    İNGİLİZCE YETERLİLİK SINAVI شرکت کرده باشه؟
    سطح امتحان چجوریه و آیا در شهریور قبل از انتخاب واحد و شروع ترم برگزار خواهد شد؟
    آیا این آزمون خیلی با تافل فرق داره؟ ممنون میشم اگر که منابعش رو برام معرفی کنید؟
    منتظر جوابهای سریع شما هستم.
    با سپاس

پیش فرض پاسخ : İNGİLİZCE YETERLİLİK SINAVI

نقل قول نوشته اصلی توسط elm_8688 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    کسی هست که در آزمون
    İNGİLİZCE YETERLİLİK SINAVI شرکت کرده باشه؟
    سطح امتحان چجوریه و آیا در شهریور قبل از انتخاب واحد و شروع ترم برگزار خواهد شد؟
    آیا این آزمون خیلی با تافل فرق داره؟ ممنون میشم اگر که منابعش رو برام معرفی کنید؟
    منتظر جوابهای سریع شما هستم.
    با سپاس
    تا جایی که من میدونم هر دانشگاه آزمون خودش را داره، شما منظورتون آزمون دانشگاه خاصی هست؟

چند دانشگاه را که من اطلاع دارم همگی از تافل آسان تر هستند و از نظر ساختار هم تفاوت دارن.

Junior Member

منظورم برای دانشگاه ITU هست. ممنون میشم اگر اطلاعات خودتون رو در اختیار من قرار بدید.
    یعنی چطور از نظر ساختار فرق دارند؟
    ممنونم

Junior Member

منظورم برای دانشگاه ITU هست. ممنون میشم اگر اطلاعات خودتون رو در اختیار من قرار بدید.
    ممنونم
    در کل امتحان سختی نبود ولی به نظرم لیسینینگش سخت بود ولی خوبه با ساختار اشنا بشید

ممنونم
    نسبت به آزمون تافل آسان تر و قبول شدنش راحت تر هست، از نظر ساختار چهار بخش هست که در دو روز و دو مرحله برگزار میشه اگر از مرحله اول که 60 نمره هست 30 نمره را کسب کنید حق شرکت در امتحان را پیدا میکنید. در روز اول دو بخش restatement شامل 15 سوال (هر سوال 1 نمره)، Reading شامل 30 سوال (هر سوال 1.5 نمره) هست.

و در روز دوم شامل بخش Listening شامل 10 سوال (هر سوال 2 نمره) و Writing که 20 نمره هست.

برای منابع پیام خصوصی دادم خدمتتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    نسبت به آزمون تافل آسان تر و قبول شدنش راحت تر هست، از نظر ساختار چهار بخش هست که در دو روز و دو مرحله برگزار میشه اگر از مرحله اول که 60 نمره هست 30 نمره را کسب کنید حق شرکت در امتحان را پیدا میکنید. در روز اول دو بخش restatement شامل 15 سوال (هر سوال 1 نمره)، Reading شامل 30 سوال (هر سوال 1.5 نمره) هست.

و در روز دوم شامل بخش Listening شامل 10 سوال (هر سوال 2 نمره) و Writing که 20 نمره هست.

برای منابع پیام خصوصی دادم خدمتتون
    به نظرتون با یک ماه خوندن میشه نتیجه گرفت؟ چون من قبلا تافل دادم فقط نمرم 2 نمره کمتر شده.
    براتون پیغام خصوصی فرستادم.

به نظرتون با یک ماه خوندن میشه نتیجه گرفت؟ چون من قبلا تافل دادم فقط نمرم 2 نمره کمتر شده.
    براتون پیغام خصوصی فرستادم.
    من سوالات را دیدم، اصلا قابل مقایسه با تافل نیست، بله اگر روی ساختار آزمون کار کنید میتونید نمره را بگیرید.

البته این را هم بگم بخش رایتینگ هم تفاوت داره، در واقع بخش رایتینگ هدایت شده هست و مثل تافل نیست. در واقع کسانی که به مشکل خوردن به خاطر ساختار بوده، والا در کل نباید برای کسی که زبان نسبتا خوبی داره مشکل ساز بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)