نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
سلام بچه ها من یک پذیرش گرفتم گفتم قیه رو هم در جریان بذارم که اگه شرایط مشابه دارن نترسن و اقدام کنن. چون اطلاعات راجع به این جور رشته ها کمه.
من برای رشته ی تکنولوژی آموزشی و چند تا عنوان مشابه اقدام کردم. به خاطر مسائل مالی تا الان فقط 2 تا دانشگاه تونستم اپلیکیشن بفرستم که یکیشون اصلا مدارکم به مشکل خورد(تقصیر من نبود ولی هیچکس هم پاسخگو نبود). اون یکی دانشگاه ولی جواب پذیرشم اومد.
آدم هرجایی ی چیزی میخونه اما منم تجربیات خودم رو می نویسم چون خیلی ها روی نمره زبان مانور می دن، اما من به جز این دو جایی که اپلای کردم، با حدود 30 تا استاد هم در تماس بودم و جواب های حدودی گرفتم که به خاطر ی سری مسائل اونجاها اپلای نکردم یا نتونستم. و واقعا میتونم بگم به نظرم همه چیز رو یک بسته در نظر میگرن و جداجدا نمیبینن. یعنی کسی فقط به خاطر نداشتن مقاله ریجکت نمیشه. یا مثلا چون نمره ی زبانش فلان قدر نیست. اما قطعا هر چقدر این بسته ای که گفتم، برای شما بهتر باشه شانستون بیشتره.
.................................................. ...................

رنک حدودی دانشگاه: 280-290
کشور: آمریکا
رشته: تکنولوژی آموزشی
پیش زمینه ی تحصیلی: زیست
مقطع: PhD
نمره ی آیلتس: نمره ی لازم رو نیاوردم. رایتینگم کم شد (6)
نمره ی جی ار ای: نمرم کم شد، عملا انگار فقط رفتم سر جلسه (البتهههههه امسال من شانس آوردم و تونستم از این نکته که تعداد زیادی دانشگاه جی ار ای نمیخواستن استفاده کنم ما در حالت عادی هم چند تا گرایش رو می تونید پیدا کنید که اصلا جی ار ای نمیخوان) + اشتباها همون نمره ی کمم برای این دانشگاه ارسال کردم و کمیته به نمره های داغونم واقف بود.
دولینگو: به توصیه استاد دادم و نمره ی لازم رو گرفتم (115)
معدل: 16.5 و 17.5
رزومه:
- سابقه کاری
- تقریبا بدون گپ
- مقاله ی فارسی کنفرانسی (چند تا) + مقاله ی انگلیسی (1 + ی دونه سابمیت شده)+ 1 مقاله ی ISI غیر مرتبط
- آشنایایی و کمی تجربه کار با برنامه هایی مثل SPSS و office و storyline و....
- کلا رزومم خالی نبود ولی فعالیت هایی که داشتم خیلی پراکنده بود. اما به خوبی نشون میداد این سال ها معلم فعالی بودم.

2 تا مصاحبه دادم
و در حین یا قبل از اپلای هم میشه ی جورایی گفت از 90 درصد استادایی که بهشون ایمیل زدم بودم بله ضمنی گرفته بودم هرچند استادای این اواخر به دو تا استادیار ایمیل زدم که اونها بیشتر خوششون اومد. به غیر از این ها فقط به استاد تمام ها ایمیل زدم. چون توی رشته ی ما فاند از RA خیلی کمه، سابقه ی استاد اهمیتی نداره.

فاند موجود است. نگران نباشید. (فاند هست اما کم است)

برای همتون ارزوی موفقیت میکنم و سوالی داشتید بپرسید اگه بتونم خوشحال میشم راهنماییتون میکنم.Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

سلام با آرزوی موفقیت برای شما
چند سوال دارم چون من هم توی آمریکا برای education میخوام اقدام کنم
آیا برای اپلیکیشن ریز نمره و مدرک اصلی را لحاظ کردین؟ آیا میشه ریز نمرات غیررسمی را در اپلیکیشن وارد کرد و سپس بعد از پذیرش نهایی مدرک رسمی را آزاد کرد؟
آیا research interest اساتید کاملا با شما هم خوانی داشت؟ آیا فایل اکسلی دارید شاید به درد یکی مثل من بخوره
استادا رو چطوری انتخاب کردین ک نتیجه گرفتین؟ با شما کاملا تطابق داشتن؟ فاکتورتون برای انتخاب اساتید چی بود کلا؟
هزینه اپلیکیشن فی را تونستین ویو کنین؟ اگر نه چطور پرداخت کردین؟
من تمام این سوالات را دارم و خوشحال شدم رشتمون یکی هست
ممنون از شما