صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: Education

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Education

دوستان سلام

من هم پارسال و هم امسال از UCF برای دکتری Education پذیرش گرفتم. پارسال که بدون فاند بود و نتونستم برم. امسال هم هنو منتظر جواب فاند هستم و معلوم نیس که بشه یا نه.
    پارسال از ایندیانا هم برای مستر پذیرش بدون فاند گرفتم.

کارشناسی فیزیک با معدل 13.5 و ارش تکنولوژی آموزشی با معدل 18 دارم. هر دوی این دانشگاه ها هم همین تکنولوژی آموزشی و اپلای کردم. منتها توی آی20 فلوریدا می زنه Education, general اما وقتی بری می ری میشینی سر کلاسای تکنولوژی آموزشی
    تافل 80 دارم
    جی آر ای 140 وربال و 160 کوانت
    سه سال سابقه کار در مدرسه غیردولتی بعنوان معلم
    انجام پایان نامه قوی
    داشتن استاد توی دانشگاه که 3، 4 سال ه باهاش ارتباط علمی دارم

اگه سوال دیگه ای داشتین پیام خصوصی بدین لطفا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم تربیتی

سلام
    من کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی هستم. اطلاعاتی در مورد پذیرش دانشجو در PH.D در دانشگاه آریزونا می خواستم. اگه کسی اطلاعاتی داره لطفاً راهنمایی کنه.
    ممنون می شم

Junior Member

لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور با معدل 14:30
    ارشد روانشاسی از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل 19 با گواهی رتبه اول دانشگاه
    یک مقاله علمی پژوهشی
    شش مقاله همایشی که دو تاش بین اللمللی بوده
    آیلتس 7.5
    یک کتاب ترجمه شده و چاپ شده
    سابقه تدریس در دانشگاه های مختلف
    توصیه نامه از بهترین استادها ی دانشگاهم دارم.
    متاهلم

بحث مالی برای من خیلی مهمه و مکان یا کشور برام مهم نیست فقط جای معتبری باشه و از نظر مالی به من فشار نیاد چون اصلا وضع مالیم خوب نیست.
    ازتون خیلی ممنونم

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

سلام دوستان اگه اطلاعاتی در مورد دکتری اموزش ریاضی دارین ممنون میشم در اختیارم بزارین ، دانشگاهایی که تو این زمینه کار میکنن و شرایطشون
    من لیسانس دبیری با معدل 18 و ارشد با معدل 17.25 دارم و دو مقاله کنفرانس بین الملی و 5 سال سابقه کار مرتبط دارم ( دبیر اموزش و پرورش هستم )
    چقدر شانس دارم و چه دانشگاه هایی ( اروپا و امریکا)

تو رشته ای مثل اجوکیشن دونستن چه نرم افزار هایی برای مقطع ارشد کاربردی هست؟ ممنون میشم کسایی که اطلاعات دارن راهنمایی کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

پیش فرض پاسخ : رشته های Education

نقل قول نوشته اصلی توسط antahia نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی رشته مکانیک هستم(دانشگاه علم و صنعت) که امسال فارغ التحصیل میشم.
    به رشته education علاقمندم ولی آشنایی چندانی با گرایش های این رشته ندارم.
    اصلا نمی دونم میشه تغییر رشته داد از مکانیک به آموزش یا نه. یه کم میشه کمکم کنید که چه کارا می تونم بکنم؟

سلام وقت بخیر
    من تقریبا شرایطم مشابه شمست با این تفاوت که شغلم و یکمم رشتم به آموزش مرتبط تره . تا جاییکه من متوجه شدم تقریبا از هر رشته ای میشه رفت آموزش به شرط داشتن مقاله و البته خیلی دانشگاه ها توی خارج سابقه کاری هم براشون یا مهمه یا بهتون خیلی کمک می کنه. اگه بتونید سابقه تدریس جور کنید ممکنه کمکتون کنه. البته این تاپیک خیلی قدیمیه. اگر موفق شدید و رفتید که خدا رو شکر اما اگه هنوز به نتیجه ای نرسیدید، نا امید نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

سلام بچه ها من یک پذیرش گرفتم گفتم قیه رو هم در جریان بذارم که اگه شرایط مشابه دارن نترسن و اقدام کنن. چون اطلاعات راجع به این جور رشته ها کمه.
    من برای رشته ی تکنولوژی آموزشی و چند تا عنوان مشابه اقدام کردم. به خاطر مسائل مالی تا الان فقط 2 تا دانشگاه تونستم اپلیکیشن بفرستم که یکیشون اصلا مدارکم به مشکل خورد(تقصیر من نبود ولی هیچکس هم پاسخگو نبود). اون یکی دانشگاه ولی جواب پذیرشم اومد.
    آدم هرجایی ی چیزی میخونه اما منم تجربیات خودم رو می نویسم چون خیلی ها روی نمره زبان مانور می دن، اما من به جز این دو جایی که اپلای کردم، با حدود 30 تا استاد هم در تماس بودم و جواب های حدودی گرفتم که به خاطر ی سری مسائل اونجاها اپلای نکردم یا نتونستم. و واقعا میتونم بگم به نظرم همه چیز رو یک بسته در نظر میگرن و جداجدا نمیبینن. یعنی کسی فقط به خاطر نداشتن مقاله ریجکت نمیشه. یا مثلا چون نمره ی زبانش فلان قدر نیست. اما قطعا هر چقدر این بسته ای که گفتم، برای شما بهتر باشه شانستون بیشتره.
    .................................................. ...................

رنک حدودی دانشگاه: 280-290
    کشور: آمریکا
    رشته: تکنولوژی آموزشی
    پیش زمینه ی تحصیلی: زیست
    مقطع: PhD
    نمره ی آیلتس: نمره ی لازم رو نیاوردم. رایتینگم کم شد (6)
    نمره ی جی ار ای: نمرم کم شد، عملا انگار فقط رفتم سر جلسه (البتهههههه امسال من شانس آوردم و تونستم از این نکته که تعداد زیادی دانشگاه جی ار ای نمیخواستن استفاده کنم ما در حالت عادی هم چند تا گرایش رو می تونید پیدا کنید که اصلا جی ار ای نمیخوان) + اشتباها همون نمره ی کمم برای این دانشگاه ارسال کردم و کمیته به نمره های داغونم واقف بود.
    دولینگو: به توصیه استاد دادم و نمره ی لازم رو گرفتم (115)
    معدل: 16.5 و 17.5
    رزومه:
    - سابقه کاری
    - تقریبا بدون گپ
    - مقاله ی فارسی کنفرانسی (چند تا) + مقاله ی انگلیسی (1 + ی دونه سابمیت شده)+ 1 مقاله ی ISI غیر مرتبط
    - آشنایایی و کمی تجربه کار با برنامه هایی مثل SPSS و office و storyline و....
    - کلا رزومم خالی نبود ولی فعالیت هایی که داشتم خیلی پراکنده بود. اما به خوبی نشون میداد این سال ها معلم فعالی بودم.

2 تا مصاحبه دادم
    و در حین یا قبل از اپلای هم میشه ی جورایی گفت از 90 درصد استادایی که بهشون ایمیل زدم بودم بله ضمنی گرفته بودم هرچند استادای این اواخر به دو تا استادیار ایمیل زدم که اونها بیشتر خوششون اومد. به غیر از این ها فقط به استاد تمام ها ایمیل زدم. چون توی رشته ی ما فاند از RA خیلی کمه، سابقه ی استاد اهمیتی نداره.

فاند موجود است. نگران نباشید. (فاند هست اما کم است)

برای همتون ارزوی موفقیت میکنم و سوالی داشتید بپرسید اگه بتونم خوشحال میشم راهنماییتون میکنم.Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

نقل قول نوشته اصلی توسط zesafdari نمایش پست ها
    دوستان سلام

من هم پارسال و هم امسال از UCF برای دکتری Education پذیرش گرفتم. پارسال که بدون فاند بود و نتونستم برم. امسال هم هنو منتظر جواب فاند هستم و معلوم نیس که بشه یا نه.
    پارسال از ایندیانا هم برای مستر پذیرش بدون فاند گرفتم.

کارشناسی فیزیک با معدل 13.5 و ارش تکنولوژی آموزشی با معدل 18 دارم. هر دوی این دانشگاه ها هم همین تکنولوژی آموزشی و اپلای کردم. منتها توی آی20 فلوریدا می زنه Education, general اما وقتی بری می ری میشینی سر کلاسای تکنولوژی آموزشی
    تافل 80 دارم
    جی آر ای 140 وربال و 160 کوانت
    سه سال سابقه کار در مدرسه غیردولتی بعنوان معلم
    انجام پایان نامه قوی
    داشتن استاد توی دانشگاه که 3، 4 سال ه باهاش ارتباط علمی دارم

اگه سوال دیگه ای داشتین پیام خصوصی بدین لطفا
    با سلام شما آیا پذیرش با فاند را گرفتین؟ از طریق اساتید ب مکاتبه پرداختین یا فقط اپلای کردین؟ ایا چه نوع ریز نمراتی ارسال کردین؟ ریز نمرات غیررسمی از شما قبول کردن ک بعد مدرک اصلیتون رو بفرستین؟ اگر استاد پیدا کردین ریسرچ اینترستاشون چطور برگزیدین؟ چطوری استادا رو انتخاب کردین ک نتیجه داد؟
    متشکرم و با ارزوی موفقیت فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یک پذیرش گرفتم گفتم قیه رو هم در جریان بذارم که اگه شرایط مشابه دارن نترسن و اقدام کنن. چون اطلاعات راجع به این جور رشته ها کمه.
    من برای رشته ی تکنولوژی آموزشی و چند تا عنوان مشابه اقدام کردم. به خاطر مسائل مالی تا الان فقط 2 تا دانشگاه تونستم اپلیکیشن بفرستم که یکیشون اصلا مدارکم به مشکل خورد(تقصیر من نبود ولی هیچکس هم پاسخگو نبود). اون یکی دانشگاه ولی جواب پذیرشم اومد.
    آدم هرجایی ی چیزی میخونه اما منم تجربیات خودم رو می نویسم چون خیلی ها روی نمره زبان مانور می دن، اما من به جز این دو جایی که اپلای کردم، با حدود 30 تا استاد هم در تماس بودم و جواب های حدودی گرفتم که به خاطر ی سری مسائل اونجاها اپلای نکردم یا نتونستم. و واقعا میتونم بگم به نظرم همه چیز رو یک بسته در نظر میگرن و جداجدا نمیبینن. یعنی کسی فقط به خاطر نداشتن مقاله ریجکت نمیشه. یا مثلا چون نمره ی زبانش فلان قدر نیست. اما قطعا هر چقدر این بسته ای که گفتم، برای شما بهتر باشه شانستون بیشتره.
    .................................................. ...................

رنک حدودی دانشگاه: 280-290
    کشور: آمریکا
    رشته: تکنولوژی آموزشی
    پیش زمینه ی تحصیلی: زیست
    مقطع: PhD
    نمره ی آیلتس: نمره ی لازم رو نیاوردم. رایتینگم کم شد (6)
    نمره ی جی ار ای: نمرم کم شد، عملا انگار فقط رفتم سر جلسه (البتهههههه امسال من شانس آوردم و تونستم از این نکته که تعداد زیادی دانشگاه جی ار ای نمیخواستن استفاده کنم ما در حالت عادی هم چند تا گرایش رو می تونید پیدا کنید که اصلا جی ار ای نمیخوان) + اشتباها همون نمره ی کمم برای این دانشگاه ارسال کردم و کمیته به نمره های داغونم واقف بود.
    دولینگو: به توصیه استاد دادم و نمره ی لازم رو گرفتم (115)
    معدل: 16.5 و 17.5
    رزومه:
    - سابقه کاری
    - تقریبا بدون گپ
    - مقاله ی فارسی کنفرانسی (چند تا) + مقاله ی انگلیسی (1 + ی دونه سابمیت شده)+ 1 مقاله ی ISI غیر مرتبط
    - آشنایایی و کمی تجربه کار با برنامه هایی مثل SPSS و office و storyline و....
    - کلا رزومم خالی نبود ولی فعالیت هایی که داشتم خیلی پراکنده بود. اما به خوبی نشون میداد این سال ها معلم فعالی بودم.

2 تا مصاحبه دادم
    و در حین یا قبل از اپلای هم میشه ی جورایی گفت از 90 درصد استادایی که بهشون ایمیل زدم بودم بله ضمنی گرفته بودم هرچند استادای این اواخر به دو تا استادیار ایمیل زدم که اونها بیشتر خوششون اومد. به غیر از این ها فقط به استاد تمام ها ایمیل زدم. چون توی رشته ی ما فاند از RA خیلی کمه، سابقه ی استاد اهمیتی نداره.

فاند موجود است. نگران نباشید. (فاند هست اما کم است)

برای همتون ارزوی موفقیت میکنم و سوالی داشتید بپرسید اگه بتونم خوشحال میشم راهنماییتون میکنم.Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

سلام با آرزوی موفقیت برای شما
    چند سوال دارم چون من هم توی آمریکا برای education میخوام اقدام کنم
    آیا برای اپلیکیشن ریز نمره و مدرک اصلی را لحاظ کردین؟ آیا میشه ریز نمرات غیررسمی را در اپلیکیشن وارد کرد و سپس بعد از پذیرش نهایی مدرک رسمی را آزاد کرد؟
    آیا research interest اساتید کاملا با شما هم خوانی داشت؟ آیا فایل اکسلی دارید شاید به درد یکی مثل من بخوره
    استادا رو چطوری انتخاب کردین ک نتیجه گرفتین؟ با شما کاملا تطابق داشتن؟ فاکتورتون برای انتخاب اساتید چی بود کلا؟
    هزینه اپلیکیشن فی را تونستین ویو کنین؟ اگر نه چطور پرداخت کردین؟
    من تمام این سوالات را دارم و خوشحال شدم رشتمون یکی هست
    ممنون از شما

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)