نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ایجاد قسمت هایی جدید برای مباحث عمومی

ApplyAbroad Hero

Smile ایجاد قسمت هایی جدید برای مباحث عمومی

سلام به همگی
    من مطمئن نیستم که این آیا چنین بخشی وجود داره یا نه ، اما اگه بتونید به بخشی برای مباحثی که به تمام کسانی که می خواهند در هر کجا apply کنند ارتباط داشته باشه درست کنید خیلی خوبه .
    منظورم اینه که قسمتی باشه که مشکلاتی که برای همه افرادی که در هر کجا می خواهند ادامه تحصیل بدهند مشترک هست در اونجا قرار بگیره ، چون در حالت عادی باید برای هر کدوم از این موارد یه تاپیک در زیر مجموعه هر کشور درست بشه. مواردی که به ذهن من رسیده این ها هست :

- اطلاعات آب و هوای نقاط مختلف دنیا ، هزینه های زندگی و .....
    - مسائل مذهبی
    - نرم افزارهای که همه ی دانشجویان بهش احتیاج دارند (مثل dic ، office ، ابزارهای فایلهای pdf , ...)
    - موارد مرتبط با پست (که البته الان وجود داره اما میتونه در این مجموعه قرار بگیره)
    - راهنمایی در خصوص سرویس های ایمیل ، فاکس ، تلفن و ....

یه پیشنهاد خوب دیگه هم دارم و اون اینکه یه بخش فقط برای آموزش زبان درست کنید که زیر مجموعه اون تمام زبان ها باشه (زبانهای انگلیسی ، آلمانی ، فرانسه ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، سوئدی ، هلندی و ...........که بیش از 55 زبان شاید بشه ) و میتونید اونجا برای هر زبان زیر مجموعه هایی شامل dictionary ، stories ، audio books ، literature ، kids books ، audio and video و .... درست کنید . (اگه یه سری به پست های من بزنید میبینید که منابع زیادی برای هر زبان هست و من خودم قول میدهم برای هر زیبا حداقل 20 تا منبع عالی معرفی کنم )
    اگه لازم باشه من با کمال میل حاضرم در مدیریت قسمت های جدید کمک کنم، امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم ، و امیدوارم فروم روز به روز کامل تر باشه .
    موفق باشید
    خداحافظ
    ویرایش توسط rm_cpu : October 8th, 2009 در ساعت 03:35 PM
    goodbye forever

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایجاد قسمت هایی جدید برای مباحث عمومی

خیلی ممنون از پیشنهاد شما.
    بخش "عناوین عمومی" حاوی انجمنهایی است که بین همه کشورها مشترک است.
    سایر زبانهای خارجی در انجمن کشور مربوطه عنوان شده. ولی تا به حال ترافیک زیادی نداشته. اگر علاقمندی به اون زبانها و موضوعات زیاد بشه، انجمنهای اختصاصی براشون درست میکنیم.
    ما عمدا مباحث ApplyAbroad را محدود به جنبه های اصلی Apply کردیم و نظر همه مدیران و ادمینها اینه که همینطور بمونه. برای مطالب حاشیه ای Apply میتونید از فروم http://egoft.com استفاده کنین. بیشتر انجمنهایی که شما اشاره کردین را اونجا ایجاد کردیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)