صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 89

موضوع: زندگی و کار در ایرلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Science and Research Branch of Islamic Azad University, Philosophy

پیش فرض پاسخ : زندگی و کار در ایرلند

سلام
    بسیار ممنون از وقتی که می‌گذارید چون اطلاعات درمورد ایرلند خیلی کمه کمک‌های شما بسیار ارزشمنده.
    من کارشناسی ارشد فلسفه می‌خونم و با یکی از اساتید فلسفه UCD صحبت کردم و او به من پیشنهاد Second Master داد ولی گفت دولت ایرلند از دانشجوهای ارشد خیلی حمایت نمی‌کنه.
    یک سایت دیدم با آدرس:
    http://research.ie
    که میگه به دانشجوهای ارشد از ماهی 16000 یورو تا 24000 یورو فاند تعلق می‌گیره.
    می‌خواستم بپرسم شانس گرفتن این فاند برای دانشجویان ارشد چقدره و با توجه به این که اون استاد قبول کرده که سوپروایزر من بشه، چه توصیه‌هایی برای پر کردن فرم‌های این سایت دارید؟

پوزیشن دکتری در ایرلند

We have an opening for a fully funded PhD position in our group at University College Dublin.

This PhD project will focus on developing a consequential life cycle assessment model for biorefinery products and their value chains, while enabling LCA to be used at design, implementation and testing phases of the overall project. There will be a specific focus on interacting with industry partners during all of these stages of the project to best understand the value chain and for on-site data collection.

The ideal candidate will have an excellent degree in a quantitative science-based discipline such as biosystems and food engineering, marine science, environmental science, industrial ecology or similar. Knowledge or experience of the algae industry or life cycle assessment is required.

If interested, please email your CV and cover letter to: fionnuala.murphy@ucd.ie, closing date 5th November 2018.
    Applicants must also provide evidence that they meet the Minimum English Language Requirements for UCD http://www.ucd.ie/registry/admissions/elr.htm.

Junior Member

سلام
    با تشکر از مطالب و اطلاعات مفیدتون
    من چند تا سوال داشتم و ممنون میشم اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه.
    1. ار آنجاییکه یکی از مدارک گرفتن ویزا اینه که تعهد کنید که بعد از اتمام مدت تحصیل از ایرلند خارج میشید. میخواستم بدونم به وجود ارائه این تعهد آیا امکان درخواست برای اقامت وجود داره؟
    2. آیا به فاند مستر و PHD مالیات تعلق میگیره؟
    3. اگر به فاند مالیات تعلق نگیره، اون سالها جزو سالهای اقامت در کشور ایرلند حساب میشه؟ چون مالیات پرداخت نکردید

سلام
    تا جاییکه من خبر دارم فاندها مالیات ازشون کسر نمیشه و چون برای اقامت هم اون مدتی که دانشجویید (فکر کنم به دلیل عدم پرداخت مالیات) جزء دوره ای که برای اقامت لازمه تو ایرلند باشید، به حساب نمیاد.

Junior Member

درود،

دوستان کسی تجربه دریافت ویزای critical skills رو داشته ؟ می خواستم بدونم این ویزا چقدر طول کشیده واستون ؟ من الان 47 روزه از تحویل مدارکم میگذره ولی هنوز خبری نشده در صورتی که تو کنسول گری بهم گفتم یه ماه ویزا میاد .

با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samcheldrow نمایش پست ها
    سلام یک سوال داشتم راجع به پروازهایی که از طریق یونان به دوبلین انجام میشه. کسی می دونه که کیفیتشون چطوره و آیا به ویزای دیگری نیاز دارن؟
    باتشکر
    ما با همین پرواز از تهران به آتن و از آتن به دابلین اومدیم. خوب بود انصافا. ولی دیگه تعطیل شد به خاطر تحریما. الان لوفتانزا و تورکیش و قطر هستن. ویزا نیاز ندارن هیچ کدام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Occupational therapy - IUMS

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید. من برای PhD ترینیتی کالج اپلای کردم.
    شرایط حساب بانکی برای ایرانیا اونجا چجوری هست ؟
    آیا قوانین سفت و سخت برای دانشجوهای ایرانی اذیت کننده ست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aysanmd نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید. من برای PhD ترینیتی کالج اپلای کردم.
    شرایط حساب بانکی برای ایرانیا اونجا چجوری هست ؟
    آیا قوانین سفت و سخت برای دانشجوهای ایرانی اذیت کننده ست؟
    به به جز بانک دولتی ایرلند مابثی اوکی هستن برای ایرانیا. خیالتون راحت. ترینیتی بهترین دانشگاه ایرلند هست با قدمت پانصد سال و بسیار سطح بالاست. خیلی مسایل مربوط به ایران رو نمیدونن و نترسید از این موضوع. فقط بانک دولتی ایرلند داستان رو میدونه که بانک های دیگه ای هستن که بسیار بهترم هستن نسبت به اون.

Junior Member

تنها مشکل کوچک کشور ایرلند اینه که برای متاهل هایی که بچه دارن خونه پیدا کردن کمی وقت گیره و باید وقت بگذارید و ترجیحا اول خودتون بیاید و بعد خانواده. البته شانس بسیار دخیله و باید خیلی فعال باشید و مرتب ایمیل بزنید وقتی رسیدید تا جز لیست ایجنت ها قرار بگیرید برای دیدن خونه. هزینه ها بسیار بستگی به نوع آدمش داره و سوال اگه بپرسید میگم به چه صورت هست.

Junior Member

سلام

من اخیرا اسکالرشیپ گرفتم برای یک پروژه که ظاهرا در حین تحصیل دکترای ۴ ساله روش کار خواهم کرد. میخواستم بدونم آیا به همسرم هم اجازه همراهی منو میدن؟
    یک سوال دیگه اینکه اینجا خوندم بعضیا گفتن اگر استاد پیگیری کنه میتونه پروژه گرفتن ویزا رو سریع تر کنه. میخواستم بپرسم آیا این صحت داره و واقعا استاد میتونه انقدر نفوذ داشته باشه و اگر اینطور هست باید مشخصا از استاد بخوام چطوری پیگیری کنه؟ ازش بخوام با سفارت تماس بگیره؟
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)