صفحه 85 از 108 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1074

موضوع: سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

دوستان نکته ای هست که باید مثلا توی رزومه با مصاحبه ازش نگیم که حساسیت ایجاد کنه؟ (من یه بار آمریکا ریجکت شدم ترسیدم)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rouge_b نمایش پست ها
    دوستان نکته ای هست که باید مثلا توی رزومه با مصاحبه ازش نگیم که حساسیت ایجاد کنه؟ (من یه بار آمریکا ریجکت شدم ترسیدم)
    تنها نکته اينه که شما در روز مصاحبه تا ونجا که ميتونه دهنتو بسته نگاه ميداری و فقط به سؤالاتی که ازت ميپرسن جواب ميدی همين نه بيشتر

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hemor نمایش پست ها
    سلام. یک سوال داشتم. کپی ترجمه مدارکی که به سفارت میدیم (مثلا شناسنامه یا مدارک تحصیلی) باید بخش فارسیش رو هم بزاریم اما پلمپ مانع کپی گرفتن درست میشه چون رو عکس هام رو گرفته. میتونم از اصل فارسیشون کپی بگیرم و خودم بعد از کپی بزارمشون بعد ترجمه ها، یا سفارت ایراد میگیره؟ مهر دارالترجمه یا سفارت روی فارسی ها نیست. همه مهرها رو ترجمه ها خورده. ممنون.
    سلام و خوش اومدین به انجمن،

کپی مدارک باید عین مدارک ترجمه شده و تائید شده سفارت باشه یعنی با همون ترتیب صفحات و همون محتوا (وجود تصویر مهر سفارت هم در کپی ها الزامی هست). ترجمه شناسنامه که برای ویزای دانشجویی لازم نیست. از همون خود شناسنامه دو سری کپی بگیرین. ضمنا اونها هم می دونن پلمپ مانع می شه تا کپی ها خوب دربیاد و اون مشکلی ایجاد نمی کنه.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rouge_b نمایش پست ها
    ریلکس باشین. هیچ چیزی برای ترسیدن وجود نداره. در واقع، اگه پستهای توی انجمن رو خونده باشین، این قرار ملاقات بیشتر شبیه تحویل مدارک هست تا مصاحبه. پس اون چیزی که مهمه تحویل درست و مرتب اونهاست که باید اونها رو رعایت کنین. ضمنا بهتون می گن در چند جمله رشتتون رو به انگلیسی یا آلمانی (بسته به زبان کورس آیندتون) توضیح بدین که مثل آب خوردن توضیح می دین می ره پی کارش. فقط طبیعی صحبت کنین و این جوری نباشه که فکر کنن شما قبلا یه متنی رو حفظ کردین و دارین ارائه می دین. اگه چنین فکری کنن، ممکنه چند تا سوال دیگه بپرسن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_r90 نمایش پست ها
    من معدلم قبل از داشگاهم 17.5 هست ولی دانشگاه 12.8 ............بهم گفتن تاثیر گذاره ........ و تو نامه توضیح بدم دلیلش رو
    اصلا لازم نیست اینقدر نگران باشید. مسلما همه چیز تاثیر داره. ولی اینکه چقدر و چگونه، تجربه هر شخص با دیگری فرق میکنه. شما اقدامتون رو بکنید. بدون نگرانی.

Junior Member yunus آواتار ها

این گواهی کنکور رو باید از دبیرستانمون بگیریم یا دانشگاه یا سازمان سنجش؟ پروسش چه جوریه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TU chemnitz , Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط yunus نمایش پست ها
    این گواهی کنکور رو باید از دبیرستانمون بگیریم یا دانشگاه یا سازمان سنجش؟ پروسش چه جوریه؟
    سلام از سازمان سنجش باید بگیرید مراحل رو میتونید از لینک زیر بخونید
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?934

Junior Member

دوستان من هفته ی پیش مصاحبه داشتم. تا اونجایی که من می دونم از بقیه بچه ها کپی شناسنامه گرفتن ولی از من نگرفتن! کسی می دونه قضیه چیه؟!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی - الزهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط siabah نمایش پست ها
    دوستان من هفته ی پیش مصاحبه داشتم. تا اونجایی که من می دونم از بقیه بچه ها کپی شناسنامه گرفتن ولی از من نگرفتن! کسی می دونه قضیه چیه؟!!!
    آره . جزو مدارک کپی شناسنامه ام بود تو چک لیست . اون خانم هم خودش زیاد دقیق نبود . نگران نباش . اگه لازم باشه سفارت بت زنگ میزنه میگه بیار

Junior Member

سلام دوستان. کپی رو چجوری باید از مهر تایید سفارت که پشت صفحه خورده بگیریم؟ یعنی اون پشت صفحه که فقط مهره سفارته رو روی یه برگ جدا بگیریم یا مثه اصلش پشت و رو بگیریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام و خوش اومدین به انجمن،

کپی مدارک باید عین مدارک ترجمه شده و تائید شده سفارت باشه یعنی با همون ترتیب صفحات و همون محتوا (وجود تصویر مهر سفارت هم در کپی ها الزامی هست). ترجمه شناسنامه که برای ویزای دانشجویی لازم نیست. از همون خود شناسنامه دو سری کپی بگیرین. ضمنا اونها هم می دونن پلمپ مانع می شه تا کپی ها خوب دربیاد و اون مشکلی ایجاد نمی کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)