صفحه 104 از 108 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1074

موضوع: سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

سلام و وقت بخیر
    ممنون میشم اگر اطلاع دقیقی دارید راهنمایی کنید.
    1- من مدرک دیپلم و ریز نمرات سه سال + مدرک پیش و ریز نمرات نهایی پیش رو بردم تایید آموزش و پرورش کردم و تحویل دارالترجمه دادم. دارالترجمه پرسید همه رو یک پلمپ بزنیم یا جدا؟ من گفتم دیپلم و نمرات سه سال یک پلمپ بشه و پیش و ریزنمرات پیش هم یک پلمپ دیگه بشه. حالا سوالم اینه که با توجه به ترتیب مدارکی که باید هم برای تایید سفارت و هم برای روز مصاحبه ی سفارت ببریم، دو پلمپ برای این مورد درسته یا هر کدوم باید جداگانه باشه، یعنی 4 تا؟
    2- برای اپلای، دانشگاه فقط نمرات و مدرک لیسانس رو لازم داشت و دیپلم و پیش نمیخواست، حالا اگر پذیرشم بیاد و برای ویزا اقدام کنم، با توجه به اینکه بعضی از نمرات سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی من اصلا خوب نیست و معدل کتبی نهایی پایین بوده ممکنه سفارت برای ویزا دادن مشکل ایجاد کنه و ایراد بگیره؟ ( نمرات دوره ی دانشگاه و معدل کل دانشگاهم خوبه)

Junior Member

ببخشید داستان این بیمه ای ک سفارت و یا بضی دانشگاه ها برای ذاذن اپلای میخوان چیه ؟؟ مگه بعد ورود به المان نباس برای بیمه اقدام کنیم ؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mhoss نمایش پست ها
    ببخشید داستان این بیمه ای ک سفارت و یا بضی دانشگاه ها برای ذاذن اپلای میخوان چیه ؟؟ مگه بعد ورود به المان نباس برای بیمه اقدام کنیم ؟؟
    برای روزی که میرین ویزاتونو بگیرین از سفارت، باید یه بیمه ی شیش ماهه گرفته باشین. هر وقت جواب مثبت ویزاتون اومد، برین از یکی از شرکت های بیمه، یه بیمه ی شیش ماهه بگیرین. بهشون بگین، خودشون میدونن چی باید بهتون بدن.
    اما برای اپلای کردن نیازی به بیمه ندارین.

سلام دوستان. تاپیکی برای گرفتن وقت ویزا پیدا نکردم. نمی دونم اینجا مرتبط هست یا نه. من برای خودم و همسرم که همراه هست باید دو تا وقت بگیرم؟ یا یک وقت کافی است؟ بعد اگه دو تا وقت بگیرم و با هم کلی فاصله داشته باشه چی. ممنون میشم که راهنماییم کنید و اگه لینکی در این ارتباط هست بهم معرفی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_aku85 نمایش پست ها
    سلام دوستان. تاپیکی برای گرفتن وقت ویزا پیدا نکردم. نمی دونم اینجا مرتبط هست یا نه. من برای خودم و همسرم که همراه هست باید دو تا وقت بگیرم؟ یا یک وقت کافی است؟ بعد اگه دو تا وقت بگیرم و با هم کلی فاصله داشته باشه چی. ممنون میشم که راهنماییم کنید و اگه لینکی در این ارتباط هست بهم معرفی کنین
    سلام دوست گرامی.
    تاپیک برای وقت گرفتن از سفارت برای ویزا اینجا هست : http://www.applyabroad.org/forum/sho...AF!%29/page573

البته با توجه به هدفتون میتونید توی تاپیکهای دیگه هم جواب سوالاتتون رو پیدا کنید؛ ولی در جواب سوالتون باید بگم که بله برای خودتون و همسرتون باید دو تا وقت بگیرید.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_aku85 نمایش پست ها
    سلام

دو تا وقت بگیرید.اگر به هر دلیلی فاصله افتاد,زمان مراجعت برای وقت اول با هم بروید و حتما ذکر کنید که با هم می خواهید سفر کنید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

دو تا وقت بگیرید.اگر به هر دلیلی فاصله افتاد,زمان مراجعت برای وقت اول با هم بروید و حتما ذکر کنید که با هم می خواهید سفر کنید.

ارادت
    فقط کسی که وقت داشته باشه رو داخل راه میدند. نفر دوم به هر دلیل نمیتونه بره داخل مگر همون ساعت وقت داشته باشه. نیازی هم به گفتن حضوری نیست. توی فرم درخواست مشخصات همراه رو باید دقیق ذکر کنند.
    اما راه حل قضیه اینه که برای وقت همراه چند هفته دیرتر اقدام کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید
    مدرک تافلم دست اونی اسیست رسیده و اونا همراه بقیه مدارک فرستادن به دانشگاه
    با همین تاییده اونی اسیست دارم میرم برای مصاحبه طبق pdf سفارت، تا اینجای کار مشکلی نیست ولی فک نکنم تا روز مصاحبه مدرک کاغذی تافل برسه دستم
    حالا بخاطر این موضوع نقص مدرک میخورم یا پرینت پی ای افی که ets میل میکنه رو قبول میکنن؟ اخه اگه مدارک کامل نباشه که اسیست برای دانشکاه نمیفرسته! اگه نقص بخوره چی میشه؟ تا مدرک زبان رو نبرم بررسی مدارک شروع نمیشه یا کلا باید دوباره وقت مصاحبه بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirr66b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید
    مدرک تافلم دست اونی اسیست رسیده و اونا همراه بقیه مدارک فرستادن به دانشگاه
    با همین تاییده اونی اسیست دارم میرم برای مصاحبه طبق pdf سفارت، تا اینجای کار مشکلی نیست ولی فک نکنم تا روز مصاحبه مدرک کاغذی تافل برسه دستم
    حالا بخاطر این موضوع نقص مدرک میخورم یا پرینت پی ای افی که ets میل میکنه رو قبول میکنن؟ اخه اگه مدارک کامل نباشه که اسیست برای دانشکاه نمیفرسته! اگه نقص بخوره چی میشه؟ تا مدرک زبان رو نبرم بررسی مدارک شروع نمیشه یا کلا باید دوباره وقت مصاحبه بگیرم؟
    سلام
    کلا این جور چیزا قانون نداره. بستگی به نظر آفیسر داره. اگه مدارکتون کامل نباشه، نقص مدرک می خورین. میگن اون مدرکو بعدا بیار. هر وقت بردین، مدارکو می فرستن آلمان برای بررسی. ولی معمولا نمیگن دوباره وقت مصاحبه بگیر. احتمالا اون پرینت ای تی اس رو ازتون می گیرن. حالا اگه به نظرش کافی نباشه، میگه اصلشو هم بعدا بیار تا بفرستیم.

Junior Member

سلام دوستان

اونی اسیست تاییدیه ثبت نام رو برام ایمیل کرده (نامه ای که توش میگه مدارک برای دانشگاه مقصد ارسال شده ) تو سایت سفارت نوشته با این نامه میشه برای مصاحبه رفت
    سوالی که دارم اینه که سفارت پرینت همین رو برای مصاحبه قبول میکنه؟ چون شاید تا روز
    مصاحبه تاییدیه با پست بدستم نرسه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)