صفحه 108 از 108 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,074 , از مجموع 1074

موضوع: سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط Masih_0 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک ماهه دیگه مصاحبه دارم منتهی می‌خوام بدونم اون هشت هزار یورو سفارتو اگه بخوام به ریال بزارم تو حسابم باید معادل ارز آزاد بزارم یا دولتی،خیلی ممنونم که کمکم می‌کنید
    ارز آزاد باید

Junior Member

سلام دوستان من مصاحبه سفارت دارم هفته دیگه
    میخواستم بپرسم من یورو را نقد دارم میتونم همون نقدی ببرم سفارت یا حتما باید حساب ارزی باز کنم نامه بگیرم ممنونم

Junior Member

با سلام.
    من لیسانس آمار از دانشگاه روزانه با معدل 13.29 دارم. و برای مستر آمار اقدام کردم در صورت گرفتن پذیرش آیا امکان رد ویزا به دلیل کم بودن معدل وجود دارد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninfth نمایش پست ها
    با سلام.
    من لیسانس آمار از دانشگاه روزانه با معدل 13.29 دارم. و برای مستر آمار اقدام کردم در صورت گرفتن پذیرش آیا امکان رد ویزا به دلیل کم بودن معدل وجود دارد؟
    سلام
    خیر. دلیلی تحت عنوان کم بودن معدل برای رد ویزا وجود نداره. اما انگیزه نامه تونو سعی کنین خیلی خوب و قوی بنویسین که بهشون ثابت بشه واقعا برای تحصیل میرین و براش انگیزه دارین. مخصوصا اگر آلمانی دارین یاد می گیرین، حتما بنویسین که کلاس میرفتم که بیام آلمان و مشخص کنین که کارتون با برنامه بوده. یا مثلا اگر دوره های مرتبط دارین میرین حتما بنویسین (اگر هم همچین دوره هایی هست برای نرم افزارهاتون مثل آر و اینا حتما حتما برین، چون اینجا خیلی گرونه و برای رشته ی آمار هم مزیت خیلی بزرگیه که این چیزا رو بلد باشین برای کار). چون متاسفانه کسایی هستن که دانشجویی میان و بعد درخواست پناهندگی میدن!
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)