صفحه 89 از 108 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1074

موضوع: سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مهم و مطرح در مصاحبه

4-اگه رشته خاص هستید (که ظاهرا تمام رشته های علوم طبیعی و بعضی مهندسی ها مثل هوا فضا بودن ) بگردید و فرم رشته خاص رو پیدا کنید از اینترنت و پر کنید. یکی از بچه ها فرم پر شده رو پیدا کرده بود و فیلداشو خودش خالی کرده بود این کار در وقتتون خیلی صرفه جویی می کنه.

در مورد این فرم رشته های خاص یه نکته رو بگم.
    من پرکرده بودم و همراه داشتم. همین که خانم افیسر سوالات معروفش پرسید گفت باید این فرمو پر کنی. منم فرم پر شده رو بعد از مرتب کردن دادم. اول تعجب کرد گفت به این سرعت پر کردی؟ گفتم آماده داشتم. گفت از کجا آوردی؟ بعدشم گفت اینو که من بهت دادم پر کن! گفتم هر دوشون یکیه. اما اون اصرار داشت من فرم جدید جلوی چشمش پر کنم.هر چند دو تا فرم یکی بودن. در آخرم فرم قبلا پر شده خودمو هم گرفت و گذاشت پایین. فک کنم توی کاغذ باطله هاش!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz25401 نمایش پست ها
    سلام من دیروز مصاحبه رفتم و همه جیز خوب بود خداروشکر.برای من 10 دقیقه طول کشید و برای بچه هایی که مدارکشون نیاز به کپی داشت حدود نیم ساعت( چون باید می رفتن و کپی میگرفتن).از همه صفحات شناسنامه کپی داشته باشید(دو سری)
    برخوردشون عالی بود به نظرم خیلی صبور بودن . از من فقط پرسید که در مرد رشتم توضیح بدم به انگلیسی و خودم رو معرفی کنم به آلمانی
    دوست عزیز اصل مدارکو چک میکنن؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط khodayi نمایش پست ها
    دوست عزیز اصل مدارکو چک میکنن؟
    حتماً باید اصل مدارک رو همراه داشته باشید. برای خود من اصل لیسانس و شناسنامه ام رو گرفت نگاه کرد.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام دوستان
    من در یک سازمان دولتی کار می کنم و چون فعلا نمی خوام در جریان تصمیم ام باشند ، نمی تونم ازشون نامه کار برای سفارت بگیرم. اما بیمه چند سال سابقه کارمو گرفته و ترجمه و تأئید هم کردم . حالا سوالم اینه که همین بیمه جواب کارمو می ده یا حتما باید از سازمانم نامه کار داشته باشم ؟ ممنون میشم راهنمائیم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط javadglm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در یک سازمان دولتی کار می کنم و چون فعلا نمی خوام در جریان تصمیم ام باشند ، نمی تونم ازشون نامه کار برای سفارت بگیرم. اما بیمه چند سال سابقه کارمو گرفته و ترجمه و تأئید هم کردم . حالا سوالم اینه که همین بیمه جواب کارمو می ده یا حتما باید از سازمانم نامه کار داشته باشم ؟ ممنون میشم راهنمائیم کنید.
    سلام دوست عزیز. منم مشکل شما رد داشتم و به محل کارم کفتم می خوام سفر تفریحی برم و سفارت ازم گواهی کار می خواد و گواهی رو گرفتم.اگر به انگلیسی باشه دردسر نداره.البته سوابق بیمه رو هم ترجمه کردم.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Setare2012 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سری ترجمه اصلی داشتم که تمام مهراش (شامل دادگستری وزارت خارجه و مهر تایید سفارت) اصل بود. این نسخه رو تو سری اول مدارک گذاشتم و تحویل دادم.
    سری دوم یه سری کپی از همون مدارک که مهر دادگستری و امورخارجه کپی و مهر سفارت اصل بود اینم توی سری دوم قسمت کپی ها گذاشته بودم که اینم تحویل دادم. اما بعد از اینا در همون سری دوم(کپی ها) یک نسخه کامل معمولی که دیگه مهر سفارتشم کپی بود گذاشته بودم که افیسر بهم پس داد و گفت باید تایید شده باشه.
    البته من قصدم این بود که اگه میشه کپی معمولیا رو بدم که نشد.
    جالب ابنه که من همین کار شما رو کردم و آفیسر بهم کپی تایید شده رو برگردوند. گفت لازمت می شه داشته باش و فقط کپی ساده رو گرفت. تا جایی که یادمه دوستانی که همزمان با من اومده بودن مصاحبه یه کپی ساده از اصل مدارک تایید شده داشتن
    یعنی در کل از ما یک سری اصل تایید شده گرفت و یک سری کپی ساده از اون اصل ها
    توصیه من به دوستان در کل اینه که اگر کپی تایید شده رو در دسترس ندارند و در بازه زمانی مصاحبه اونها در سایت سفارت ذکر نشده که باید کپی تایید شده همراه داشته باشند، یه نسخه پرینت از سایت داشته باشند و خیلی محترمانه بگن که اینجا چیزی نوشته نشده.
    اگر هم کپی تایید شده دارید که ببرید که خیال خودتون راحت باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rocana نمایش پست ها
    جالب ابنه که من همین کار شما رو کردم و آفیسر بهم کپی تایید شده رو برگردوند. گفت لازمت می شه داشته باش و فقط کپی ساده رو گرفت. تا جایی که یادمه دوستانی که همزمان با من اومده بودن مصاحبه یه کپی ساده از اصل مدارک تایید شده داشتن
    یعنی در کل از ما یک سری اصل تایید شده گرفت و یک سری کپی ساده از اون اصل ها
    توصیه من به دوستان در کل اینه که اگر کپی تایید شده رو در دسترس ندارند و در بازه زمانی مصاحبه اونها در سایت سفارت ذکر نشده که باید کپی تایید شده همراه داشته باشند، یه نسخه پرینت از سایت داشته باشند و خیلی محترمانه بگن که اینجا چیزی نوشته نشده.
    اگر هم کپی تایید شده دارید که ببرید که خیال خودتون راحت باشه
    همینطوره که شما میگید یه سری اصل مدارک به همراه مهر دادگستری خارجه و سفارت . و سری دوم کپی از همین ها. و شما لازم نیست کپی هایی که سفارت تایید کرده ر ا بدهید. به قول اون آفیسر لازمتون میشه

Junior Member

بخششید دوستان لازمه که اصل مدارک (مدارک فارسی)رو هم روز مصاحبه همراهم ببرم؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mahroz نمایش پست ها
    بخششید دوستان لازمه که اصل مدارک (مدارک فارسی)رو هم روز مصاحبه همراهم ببرم؟
    بله شما بايد اصل مدارکتون رو همراه داشته باشید.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member

سلام. ببخشید یک سوال داشتم. سابقه کار چند ماهه در دو شرکت که بیمه شدیم بهتر نیست برای جلوگیری از طولانی شدن پروسه ویزا نگیم؟ یا ممکنه بفهمن و بگن چرا نگفتی؟در مجموع در این دو شرکت کمتر از یک سال کار کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)