صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: تحلیل آماری نتایج پذیرش بچه های فروم

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : تحلیل آماری نتایج پذیرش بچه های فروم (کشور مقصد)

سلام

1- kasparov عزیز
    - شما می تونید این اطلاعات و در بخش نتایج پذیرش پیدا کنید
    - شما درست می گید برای پذیرش در مقطع دکتری min نمره آیلتس با توجه به اطلاعاتی که در فرم هست نمره 7 هستش. مطمئناً اطلاعاتی که در فرم وجود داره تمام افرادی که پذیرش می گیرن و شامل نمی شه. من
    خودم هم افرادی و می شناسم که با 6.5 پذیرش گرفتن، اما اطلاعات فرم این گونه نیست

2- EROS عزیز
    - شما در ارتباط با نمره 9 درست فرمودید. بالاترین نمره 8.5 بوده، اما من نمی دونم چطور این اتفاق افتاده، چون من اطلاعات و با SPSS استخراج می کنم و هیچ گونه محاسبات دستی انجام ندادم. به هرحال ممنون

- والا اطلاعاتی که در فرم هست و من استخراج کردم و این که آمار یک دانشگاه این طوری بالا می ره ، دلیلش و نمی دونم.

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض اطلاعات خام بچه های فرم

من برای این که همه دوستان بتونن هم صحت اطلاعات و بررسی بکنند و هم اگر موارد دیگه ای به ذهنشون می رسه رو استخراج کنن، فایل خام اطلاعات و که از فرم استخراج کردم این جا می ذارم، ولی یک شرط داره و این که اگر مطلبی از داخل اطلاعات استخراج کردید حتماً انتشارش بدید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: rar Data.rar (52.7 کیلوبایت, 387 views)

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

پیش فرض پاسخ : اطلاعات خام بچه های فرم

THANKS RENEGADE
    BUT I THINK YOU DON'T MEAN CALTECH=CALIFORNIA INSTITUTE OF TECHNOLOGY
    (HOW MANY WENT TO MIT, IT DOESN'T MAKE SENSE)

BY THE WAY,
    EINSTEIN WAS WRONG
    HE DOES IT ALL THE TIME!!!!!!

Junior Member kasparov آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحلیل آماری نتایج پذیرش بچه های فروم (کشور مقصد)

جناب renegade لطفا به ليستي كه خودتون تهيه كردين توجه كنين
    شماره 34 ايلتس چند گرفته؟ فكر كنم 6.5 كمتر از 7 باشه. شماره 47 چي؟ 103 چي؟ 124؟ ... مطمئني به اين ليست نگاه انداختي؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دیتا بیس از اطلاعات اپلاییها

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadN نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من دانشجوی برق دانشگاه شریفم.
    می خوام یه دیتا بیس از اطلاعات فارغ التحصیلای چند سال اخیرمون درست کنم.
    این اطلاعات شامل دانشگاه ها یی که پذیرش گرفته اند / و اینکه کدوم یک از این دانشگاه هارو انتخاب کردند .و احیانا اگه دلشون خواست معدلشون و این چیزاست.
    تعدادشون هم 40 50 نفره.
    این کارم یه کار شخصی نیس بلکه با سرپرستی یکی از استادا داره انجام می شه و نتیجه اش به درد همه می خوره.
    کسی راهی سراغ داره که یه جوری بشه به این افراد یا این اطلاعات دسترسی پیدا کرد؟
    دانشگاه فقط به طور محدودی ای میل ازشون داره که خیلی هاشون الان فعال نیست.
    ممنون.
    سلام
    تا حدی که مربوط به این سایت میشه شما میتونید از اطلاعات "نتایج پذیرش "یا بخش "رشته های برق& کامپیوتر""استفاده کرده واطلاعات اونها رو کلاسه بندی هم بکنید. مثل همین کاری که Renegade به صورت کلی انجام دادن و شما میتونید برای رشته برق این کار رو انجام بدید.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : دیتا بیس از اطلاعات اپلاییها

يه چيزي كه برام خيلي عجيب بود توي نتايج اين بود كه توي خيلي از دانشگاهها بخصوص آمريكا و برخي از دانشگاههاي كانادا خيلي به reputation دانشگاه توجه ميكنن. مثلا چند مورد از دانشگاه شريف با معدل 14 و 15 و GRE متوسط به پايين تونسته بودن از آمريكا با فاند پذيرش بگيرن. حتي تو دانشگاههاي بالا مثل تورنتو و McGill و VT و GT!

رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض نمره GRE و تعداد مقالات

یک سری اطلاعات در مورد نمره GRE بچه ها و همچنین تعداد مقالات بچه هایی که اطلاعات پذیرششون تو فروم بوده و استخراج کردم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحلیل آماری نتایج پذیرش بچه های فروم

ممنون دوست عزیز
    از اونجاییکه گفتید اگه تناقضی تو نتایج دیدیم حتماً اطلاع بدیم، خواستم بگم که iust همون دانشگاه علم و صنعته.Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم آماره و چون دیدم یک database خیلی خوب در ارتباط با بچه هایی که پذیرش گرفتن و اطلاعاتشون تو فروم گذاشتن وجود داره، برای جواب گویی به بسیاری از سوالات شروع به استخراج اطلاعات از این بانک کردم که نتایجش و این جا براتون می ذارم. همین طور که جلو می رم فایل های نتایج رو به صورت PDF می ذارم.
    راستی چندتا نکته که لازم بگم:
    1- پدرم در اومد تا اسامی متفاوت دانشگاه ها و لیست کنم و یکی کنم، آخه هر کس واسه خودش یک سبک نوشتاری داره مثلاً یکی نوشته "دانشگاه خواجه نصیر طوسی" یکی دیگه نوشته بود "خواجه نصیر" و ...
    2- در مورد دانشگاه آزاد به خاطر گستردگی واحدهاش مجبور شدم کلاً اون و به دو بخش کلی "آزاد تهران" و "آزاد" تقسیم کنم. اولی شامل تمام واحدهای دانشگاه آزاد تهران و دومی مربوط به واحدهای غیر از شهر تهران
    3- با این که خیلی دقت کردم جایی اشتباه نشده باشه، اما اگر احیاناً تناقضی تو نتایج دیدید حتماً اطلاع بدین

این هم اولین سریش!!

پیش فرض تحلیل آماری نتایج پذیرش بچه های فروم => Common Universities List

من این لیست رو در اواخر آگوست 2012 درست کردم.
    این لیست رو با توجه به نتایج پذیرش این سایت درست کردم و هدفم هم این بود که بفهمم بچه های ایرانی به طور نسبی بیشتر به کدوم دانشگاه های کانادا یا آمریکا رفتن...
    (میدونم که این اطلاعات قبلاً طبقه بندی شدن ولی یکم قدیمی بودن. من این اطلاعات رو دستی / چشمی انجامشون دادم. برای همین احتمال اشتباه توشون زیاده...

Common Universities.zip

(نکته: دانشگاه Rutgers دو تا شعبه داشت که معلوم نبود چه کسی کدوم رو رفته، برای همین. آمارشون رو یکی کردم...)

امیدوارم به دردتون بخوره...
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)