صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 95 , از مجموع 95

موضوع: راهنمای برنامهء MATLAB - الگوریتم ژنتیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : راهنمای برنامهء MATLAB - الگوریتم ژنتیک

نقل قول نوشته اصلی توسط maanfered نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم چطوری میشه کل مدت زمانی که الگوریتم ژنتیک طول میکشه تا به جواب برسه را داشته باشیم( مثلا برای انجام یک پروسه ی چندین ساعته زمان دقیقشُ بدست بیاریم)؟؟؟؟!!!
    و سوال دیگه اینکه توی همین مدت مثلا هر 1 ساعت به 1 ساعت از plot ها(مثلا best fitness یا best individual یک فایل gpg به عنوان خروجی بگیره و ذخیره کنه)
    ممنون از راهنماییتون....
    در مورد cpu cycle تو خود متلب سرچ کن راهش اینه زمان اجرا اینجوری در میاد فک کنم !!!
    دل گر چه درین بادیه بسیار شتافت..........یک موی ندانست ولی موی شکافت
    اندر دل من هزار خورشیدبتافت.........آخر به کمال ذره ای راه نیافت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maanfered نمایش پست ها
    ممنونم
    برنامه ای که می خوام بنویسیم به این شکل هست که در مرحله ی ابتدایی ga اجرا می شه تعدادی عدد در محدوده ای که اختصاص دادم (دامنه تغییر متغیر ها) تولید می کنه(مثلا 5 تا متغیر )
    این متغیر ها بایستی وارد شوند در یک فایل که می بایستی توسط notepad باز بشه و جایگزین مقادیر اولیه ی (از قبل قرار داده شده) در آن فایل بشه که این مقادیر در سطر های مثلا 126 تا 170 که هر سطر هم مقادر متغیر ها در ستون های مختلفی می باشند مثلا سطر 126 ستون 34 تا 40 یا سطر 128 ستون های 23 تا 29(منظورم سطر و ستون هاس فایل notepad هست)
    پس از اینکه این مقادیر جایگزین شد فایل بسته میشه(save میشود این فایل در فرآیند simulation نرم افزار مورد استفاده واقع می شود) که تمامی این موارد می بایست اتوماتیک توسط matlab انجام بشه
    ممنون از حسن دقت شما.
    با تشکر
    سلام. من تازه عضو این سایت شدم و دقیقا همچین سوالی دارم. لطفا از این دوست عزیز که قبلا این مشکل براشون مطرح شده، اگه جواب سوالشونو گرفتن، و یا از بقیه دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنن.

Junior Member

من میخوام کدم طوری عمل کنه که به طور خودکار در هر سیکل، مثلا درایه اول از ماتریسی که GA تولید میکنه جایگزین مقادیر اولیه فایل متنیم بشه (مثلا دومین ستون از دهمین سطر فایل متنیم)، بعد درایه دوم ماتریس بره دقیقا 1 خط پایین تر (دومین ستون از یازدهمین سطر) و ...
    اول از همه میخوام ببینم چطوری میتونم تو کدم بگم برو خط 10، بعد اخرین عدد خط 10 و بخون (مثلا خط 10 فایل متنیم 2 تا کلمه و 1 عدد داره).
    و بعد حالا چطوری بگم درایه اول ماتریس تولیدی GA رو قرار بده به جای این عددی که خوندی.

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    من toolbax الگوریتم ژنتیک رو دانلود کردم ولی نمی دونم چطوری اینو تو برنامه متلب بریزم و باقی کارها رو یاد بگیرم انجام بدم
    اگه میشه راهنمایی کنید
    اینو گرفتم من کد :
    http://www.mathworks.com/matlabcentr...orithm-toolbox
    خیلی واجبه
    با تشکر

سلام بر همگی
    کسی مثال و کد آماده ترکیب الگوریتم های ژنتیک و باکتری داره بده بهم؟
    شدیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــدا نیاز دارم.
    کمکم کنید.
    پیام بفرستید برام. منتظرم

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)