صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: درخواست همکاري براي نوشتن مقاله در زمینه نانو | نانومواد | نانوتکنولوژی و علوم مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاري براي نوشتن مقاله در زمینه نانو | نانومواد | نانوتکنولوژی و علوم

دوستان پروژه ای در خصوص پوشش دهی بدنه خودرو با یک پوشش نانویی جدید انجام دادم، متن انگلیسی کامل آماده است و داده ها به همراه تحلیلشون به طور کامل موجوده (مثله دما، زمان و ... و تاثیرشون در خواص پوشش ایجاد شده)، کسی هست تو زمینه شبیه سازی با مونت کارلو و یا روشی دیگه با ارزش مقاله ای "تسلط" داشته باشه، بتونه واسه بهینه سازی و شبیه سازی این فرایند کمک کنه؟
    لازم به ذکره که شبکه عصبی و فازی قبلا برای پروژه مشابه انجام شده و مطمئنم مونت کارلو استعداد تبدیل شدن به مقاله ای با ایمپکت بالا رو داره.
    مسلما در صورت همکاری موثر، هر مقاله ای چاپ بشه اسم فرد در جایگاهی مناسب بالای مقاله میاد.
    لطفا با معرفی خودتون (اسم-رشته-دانشگاه-میزان تجربه تو زمینه بهینه سازی عددی)، پیام خصوصی بدید.
    ایمیل: ******************
    ویرایش توسط agol : September 21st, 2016 در ساعت 11:35 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاري براي نوشتن مقاله در زمینه نانو | نانومواد | نانوتکنولوژی و علوم

من هستم دانشجوی ارشد متالوژیم و شدیدا ب مقاله احتیاج دارم برای جمع کردن رزومه
    در صورت تمایل بعم ایمیل بزنین
    ویرایش توسط agol : December 3rd, 2016 در ساعت 07:04 AM

ارشد خوردگی هستم و دنبال یه موضوع خوب که بشه ازش مقاله نوشت ، حاضر به ارایه هرگونه کمکی هم هستم.پیام بدید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاري براي نوشتن مقاله در زمینه نانو | نانومواد | نانوتکنولوژی و علوم مرتبط

سلام دوستان
    #همکاری_نوشتن_مقاله
    درخصوص انتخاب مواد و متریال و موضوعات مشابه در حوزه کاری جوش احتیاج به همکاری برای نوشتن مقاله دارم.
    ممنون میشم دوستان اگر میتونن تو این زمینه به بنده کمک کنند.
    سپاسگزار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاري براي نوشتن مقاله در زمینه نانو | نانومواد | نانوتکنولوژی و علوم مرتبط

Hi everyone

We're going to start a project a writing an extensive review article on "Magnetofection" and as a matter of fact those hardworking students with the background Chemistry, Chemical Engineering, Materials Engineering, Nano Engineering, Mechanical Engineering, Physics, Genetic Engineering, Molecular Biology of the cell and Pharmacology are more than wellcome to to be part of our group.

Brief Introduction to Magnetofection: it is composed of Magnetic + Transfection, wherein transfection generally refers to the introduce of a genetic material for treating cells, and once it is done by the help of magnetic nanoparticles it will be termed as Magnetofection.

To do so, magnetic nanoparticles are widely introduced and we have to consier different aspects from the "Bottom Up synthesis of the nanoparticles themsleves" , "ways of accomodating the genetic materials on such cargos" , "controlling their release process" down to the " forces that such cells experience during the process" and the final "genetic alterations and gene expression or inhibition" which is going to happen.

Based on that , those who are interested can send me their CV and the reason why they can be helpful to the group.

Contact Email: Jalal.mosayebi@mail.polimi.it

Best Regards

سلام. دوستانی که تمایل به همکاری در حوزه ادوات میکرو/نانوالکترونیک و اپتیک برای تالیف مقاله دارن, ممنون میشم پیام خصوصی در اینجا بدن. موفق باشید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)