صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: درخواست همکاري براي نوشتن مقاله در زمینه نانو | نانومواد | نانوتکنولوژی و علوم مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاري براي نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    دوست عزیز اولا که شما امکانات نداری. چون به دانشجوی لیسانس زیاد قدرت مانور نمیدن. دوما شما علم و صنعت هستی و خوبه که با یکی از بچه های ارشد صحبت کنی تا یه قسمتی از پروژشو انجام بدی. فقط بچه های دانشگاه خودتون میتونن کمکت کنن. درود بر شما که علاقه به کار تحقیقاتی داری. موفق باشی
    آقا ممنون از راهنماییت ولی حتما من این روش های پیشنهادی شما رو طی کردم که اومدم اینجا و گرنه که مسلما در دانشگاه مشغول بودم الان... بازم مرسی از پیشنهادتون
    دوستان دیگه اگر پیشنهادی دارن لطفا بدن... ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

سلام به همه
    من در حال آماده سازی یه مقاله ی ISI در زمینه ی نانو کامپوزیت ها هستم. کسی هست که کمک کنه؟

Junior Member Material آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical and Aerospace Engineering, Oklahoma State University

پیش فرض پاسخ : مقالات ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط Eimi نمایش پست ها
    سلام به همه
    من در حال آماده سازی یه مقاله ی ISI در زمینه ی نانو کامپوزیت ها هستم. کسی هست که کمک کنه؟
    چه کمکی میخوای؟

پیش فرض پاسخ : همکاري براي نوشتن مقاله

فارغ التحصیل نانو هستم.
    در زمینه های نانو وموئاد تخصص دارم.دوستان هرکسی کمکی خواست در خدمتم.
    پیغام خصوصی بدهید
    با احترام

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاري براي نوشتن مقاله در زمینه نانو | نانومواد | نانوتکنولوژی و علوم

من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر هستم
    اگر کسی در زمینه تحقیقاتی نانوکامپوزیتها نیاز به همکار داره به من پیغام خصوصی بده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست همکاري براي نوشتن مقاله در زمینه نانو | نانومواد | نانوتکنولوژی و علوم

سلام، من دکتری مهندسی موادم، اگه مایلید در مورد کار یکم برام توضیح بدید

سلام‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏من‏ ‏اختراع‏ ‏در‏ ‏زمینه‏ ‏نانو‏ ‏تکنولوژی‏ ‏دارم‏ ‏و‏ ‏حاضر‏ ‏به‏ ‏همکاری‏ ‏در‏ ‏این‏ ‏زمینه‏ ‏برای‏ ‏مقاله‏ ‏هستم.برای‏ ‏همکاری‏ ‏لطفا‏ ‏پیام‏ ‏خصوصی‏ ‏بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    materials engineering

من در زمینه جوشکاری کار می کنم. هر کس مقاله ای توی این زمینه داره، میتونم کمکش کنم.
    کلا هر کس می خواد مقاله در مورد مواد هم بنویسه یا ترجمه کنه به انگلیسی می تونم کمک کنم. پی ام بدید

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان...کسی ایده خوبی و جدیدی برای کار ریسرچ روی گرافن و گرافن اکسید نداره؟
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-متالورژی صنعتی

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان...کسی ایده خوبی و جدیدی برای کار ریسرچ روی گرافن و گرافن اکسید نداره؟
    منم دنبالشم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)