صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: فکر می کنید بهترین راه برای درخواست پذیرش زن و شوهر با هم چیست؟

پیش فرض فکر می کنید بهترین راه برای درخواست پذیرش زن و شوهر با هم چیست؟

اگه یه زن و شوهر که هم رشته اند ( کارشناسی) بخوان برای Master یا Phd از آمریکا یا کانادا پذیرش بگیرن ، چه راهی مناسب تره؟
    اینکه با یک استاد مکاتبه کنیم و بگیم که با هم می خواهیم با او کار کنیم؟
    با دو تا استاد مختلف توی یک دانشگاه مکاتبه کنیم؟
    دو تا استاد مختلف تو دو تا دانشگاه تو یک شهر رو انتخاب کنیم؟
    یا اینکه اصلا مکاتبه با استاد رو بی خیال شیم و از همون School of grsduste study ، درخواست پذیرش کنیم؟
    اصلا بهتره بفهمن که با هم هستیم یا بدتره؟
    اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم.
    ....Our Hopes and Expectations

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فکر می کنید بهترین راه برای درخواست پذیرش زن و شوهر با هم چیست؟

سلام .
    دوست عزیز اگه هم رشته ای هستید و معدل خوبی دارید با مقالات برابر و در کل شرایط کاملا یکسان من فکر کنم خوب قاعدتا مکاتبه با یک استاد بهتره چون اکثر اساتید فقط دنبال 1 دانشجو نیستند . اما بعیده چنین حالتی پیش بیاد.
    به نظر من اصلا در هیچ هیچ هیچ شرایطی واقعیت رو کتمان نکنید این موضوع(honestly)براشون مهمه.به نظر من در صورتی که موضوع رو بگید اساتید کمکتون میکنن که حداقل در یک دانشگاه باشید . این به نفع اونا هم هست.این تجربه یکی از دوستان نزدیک منه .
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mSky
    اگه یه زن و شوهر که هم رشته اند ( کارشناسی) بخوان برای Master یا Phd از آمریکا یا کانادا پذیرش بگیرن ، چه راهی مناسب تره؟
    یا اینکه اصلا مکاتبه با استاد رو بی خیال شیم و از همون School of grsduste study ، درخواست پذیرش کنیم؟
    يكي از همكلاسي هاي من اول خودش پذيرش گرفت و سال بعد خانمش از همون دانشگاه.
    اون مي گفت اين مساله كه ما زن و شوهر بوديم خيلي به همسرش كمك كرده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

من هم يك نفر رو سراغ دارم كه خودش اول پذيرش گرفت بعد ويزا گرفتند با هم رفتند امريكا و اونوقت از همون دانشگاه براي همسرش هم پذيرش گرفت .
    كسي كه اهدا ميكند مهربانانه برايش جبران ميشود .

منم فكر مي كنم كه از اينجا پذيرش گرفتن از يه دانشگاه سخت (‌ ولي نه غير ممكن) باشه . ولي اگه اول يكي پذيرش بگيره و ديگري از اونجا اقدام كنه راحت تر خواهد بود. فكر مي كنم ويزا گرفتن هم اينجوري راحت تر باشه.
    اميدوارم موفق باشيد.

Junior Member

hi
    definitely it is better that at first one of you ,who has better condition , apply and then his spouse get a visa as F2 and after that pursue his or her attempt to apply. in this case you have more chance but up to u
    شاختو میشکنم   IIIII BBBBBBBB TTTTT

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    يكي از همكلاسي هاي من اول خودش پذيرش گرفت و سال بعد خانمش از همون دانشگاه.
    اون مي گفت اين مساله كه ما زن و شوهر بوديم خيلي به همسرش كمك كرده.
    منم یکی از دوستام دقیقا همین حالت رو داشت و خانومش به خاطر اون راحت تونست پذیرش بگیره
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

یعنی فکر می کنید بهتره دو نفر Apply نکنند و فقط یه نفر درخواست بده؟
    ....Our Hopes and Expectations

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فکر می کنید بهترین راه برای درخواست پ&#

یعنی فکر می کنید بهتره دو نفر Apply نکنند و فقط یه نفر درخواست بده؟
    خوب خیلی بهتر هست که هر 2 از یک دانشگاه فاند بگیرید ولی تجربه نشون داده خیلی سخت هست و من زوج های زیادی رو میشناسم که با هم اپلای کردن ولی نتونستن از یه جا فاند بگیرن. به نظر من اگه بتونین از یه شهر بگیرین یا 2 تا شهر خیلی نزدیک به هم هم خوبه ولی نهایت این هست که سال بعدش میتونید برید دانشگاه هم دیگه و از اونجا فاند بگیرید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

با سلام ....

من هم دقیقاً شرایط این دوستمون رو دارم .... من و همسرم هر دو هم رشته و با یه رزومه هستیم .... البته معدل من 15 و همسرم 16 است .... بقیه شرایط مون مثل همه .... من مشکل سربازی هم دارم ....

آخه اگه مثلاً همسرم که معدلش بیشتره اقدام کنه من به خاطر سربازی نمی تونم برم .... اگه هم من اقدام کنم اونجا با یه فاند میشه دو تا مون زندگی کنیم ؟؟ البته ما آدم های ولخرجی نیستم اصلاً ... ولی آیا اصلاً شدنی هست ؟؟

تازه یه نکتۀ دیگه .... اگه فقط یکی اقدام کنه سفارت گیر نمیده ؟؟ ویزا میده ؟؟ با این وضع میشه باهم بریم ؟؟ یعنی این F2 بودن همسرم باعث نمیشه که اون دیرتر بره ؟؟ بلیط رو میشه باهم بگیریم ؟؟؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)