صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: احتمال گرفتن پذیرش در رشته نامرتبط با رشته کارشناسی

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن پذیرش در رشته نامرتبط با رشته کارشناسی

من نظرم كلا" اينه:
    اگه دنبال پولي درس نخون فكر كنم بقيه هم موافق باشن، راه هاي سريع تر و بهتري هم براي پول در اووردن هست...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd نمایش پست ها
    من نظرم كلا" اينه:
    اگه دنبال پولي درس نخون فكر كنم بقيه هم موافق باشن، راه هاي سريع تر و بهتري هم براي پول در اووردن هست...
    واقعا ممنونم از راهنماییت!!!!!!!!!!

شما چرا درس میخونی؟ شما درس میخونی که بگی من فقط درس خوندم و دنبال پول نیستم؟؟ از شما یکی توقع نداشتم همچین حرفی رو بزنی....

اره دوستان من دنبال یه رشته ای هستم که هم پرستیژ داشته باشه و هم درآمد. لطفا راجع به این موضوع منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    واقعا ممنونم از راهنماییت!!!!!!!!!!

شما چرا درس میخونی؟ شما درس میخونی که بگی من فقط درس خوندم و دنبال پول نیستم؟؟ از شما یکی توقع نداشتم همچین حرفی رو بزنی....

اره دوستان من دنبال یه رشته ای هستم که هم پرستیژ داشته باشه و هم درآمد. لطفا راجع به این موضوع منو راهنمایی کنید.
    آخه عزيزم، رشته ها رو نمي شه با توجه به آينده كاريشون انتخاب كرد! موقعيت كاري اگه نگيم يه چيز كاملا" شانسيه؛ ميشه گفت يه چيز غيرقابل پيش بينيه... اگه به جوش علاقه داري برو جلو! چرا خودت رو اذيت مي كني!؟
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

والله عظیم جان هم به نفت و پتروشیمی علاقه دارم و هم به جوش.

اما خب دلم میخواد بهترینش رو از نظر پرستیژ و بازار کار انتخاب کنم. یه چیزی هم شنیدم که مهندسی جوش باعث ع%ق%ی%م شدن میشه. به نظر شما درسته؟؟

حالا به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم؟

من هم شرایط مشابه دارم ... لیسانس من متالورژی دانشگاه دولتی معدل 13.5 و فوق فناوری اطلاعات از دانشگاه دولتی با معدل 17.5 ... میخوام واسه دکترای فناوری اطلاعات اقدام کنم ... سابق کار مرتبط با فناوری اطلاعات زیاد دارم ... به نظر شما کدوم دانشگاهها میشه پذیرش گرفت ؟
    یکی از بچه ها با لیسانس کامپیوتر و فوق اقتصاد ، برای یکی از دانشگاههای استرالیا با بورس ، پذیرش دکترای اقتصاد گرفت ...
    به نظر شما برای منم امیدی هست ؟ چون میشه اقتصاد رو با کامپیوتر مرتبط دونست اما رشته لیسانس و ارشد من هیچ ربطی به هم ندارن !

Junior Member hoda23575 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics-teacher training univercity of tehran

سلام دوستان میخواستم یه لطفی کنین راهنماییم کنین
    من لیسانس فیزیک دارم امسال ارشد کنکور IT دادم درساشو تقریبا خوندم کنکورم بد نبود
    ولی خب ظرفیتش تو ارشد خیلی کمه(من گرایش شبکه دادم)
    به نظر شما من با توجه به لیسانس فیزیک شانسی برای پذیرش ITدارم (برای ارشد)؟
    یا ارشد ITرو بخونم برای دکترا اقدام کنم؟{البته میخوام از USپذیرش بگیرم}
    ممنون
    *کوهنوردی آسان نیست اما منظره ای که از قله کوه دیده می شود زیباست*

Junior Member

سلام
    من لیسانس متالوژی دارم و می خوام برای مستر برای مکانیک اقدام کنم ، آیا میشه یا نه (برای us و Canada

Junior Member

سلام من هم سوال Hoda23575 رو دارم. برادرم لیسانس فیزیک هسته ای داره و میخواد کامپیوتر IT بخونه. دانشگاه های کدوم کشور این امکان رو بهش میدن؟
    یه سوال دیگه، خودم ادبیات انگلیسی دارم و میخوام Educational management بخونم. ایا کشوری اجازه این تغییر رو به من میده؟ مثلا دانشگاه های مالزی؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_lion نمایش پست ها
    سلام من هم سوال Hoda23575 رو دارم. برادرم لیسانس فیزیک هسته ای داره و میخواد کامپیوتر IT بخونه. دانشگاه های کدوم کشور این امکان رو بهش میدن؟
    یه سوال دیگه، خودم ادبیات انگلیسی دارم و میخوام Educational management بخونم. ایا کشوری اجازه این تغییر رو به من میده؟ مثلا دانشگاه های مالزی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoda23575 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم یه لطفی کنین راهنماییم کنین
    من لیسانس فیزیک دارم امسال ارشد کنکور IT دادم درساشو تقریبا خوندم کنکورم بد نبود
    ولی خب ظرفیتش تو ارشد خیلی کمه(من گرایش شبکه دادم)
    به نظر شما من با توجه به لیسانس فیزیک شانسی برای پذیرش ITدارم (برای ارشد)؟
    یا ارشد ITرو بخونم برای دکترا اقدام کنم؟{البته میخوام از USپذیرش بگیرم}
    ممنون
    ببینین ، معمولا وقتی رشته ای ارائه میشه توی دانشگاه ها یا میگن که باید لیسانستون فلان چیز باشه یا اینکه میگن باید فلان درس ها رو پاس کرده باشید...
    مثلا برای عمران سازه میگن باید یا عمران یا مکانیک یا معماری (مثلناااااا) خونده باشید ، یا اگه اون رو نگن میگن باید 4 واحد مقاومت، 3 واحد استاتیک، 15 واحد ریاضی و .... پاس کرده باشید...
    یه سری دانشگاه های سطح پایین هستن که شاید این شرط ها رو نزارن اما معمولا هست ازین شرط ها....
    و البته بعضی رشته ها هم هستن که برای رشته ی لیسانس خاصی طراحی نشدن... مثل مدیریت یا ام بی ای.... اما فک نکنم IT از اون رشته ها باشه..
    حالا اگه من جای شما بودم اول یکم میگشتم توی دانشگاه های یه کشور... مثل سوئد که سایت دانشگاه هاش راحت فهمیده میشه!! اگه پیدا شد که شد اگه نشد که....
    ایشالا که پیدا بشه
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

با سلام من روابط بین الملل خوندم (کارشناسی )حالا ارشدو میخوام حقوق بین الملل یا حقوق بشر از یکی از دانشگاههای اروپایی (شایدنروژ)اپلای کنم کسی میدونه آیا به من پذیرش می دن یا نه؟ممنون میشم اگه درست و دقیق نه با حدس و گمان جاب بگیرم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)