نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اعتراض به حذف سلیقه ای پست در تایپیک اتریش

پیش فرض اعتراض به حذف سلیقه ای پست در تایپیک اتریش

سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیران محترم انجمن،

متاسفانه مدیر انجمن اتریش (sh_shafiee) در چندین مورد و از نظر بنده به ناحق اقدام به حذف پستهای اینجانب کردن. هدف بنده هم مثل سایر دوستانی که اینجا مطلب می نویسند، اینه که به سایرین برای پیدا کردن راهی برای ادامه تحصیل در دانشگاههای مورد نظرشون علی الخصوص در کشور اتریش کمکی کرده باشم. بنده خودم از مطالب فروم بسیار استفاده بردم و بعد از حصول نتیجه انصاف رو در این دیدم که تجربیاتم رو بدون هیچگونه چشمداشتی به سایر دوستان منتقل کنم. گواه این امر هم مطالبی هست که تا امروز در این فروم نوشتم و برای همه قابل دسترسیه.
    اما متأسفانه باید به عرض برسونم که مدیر مربوطه بارها و علیرغم اهتمامی که بنده در رعایت جز به جز قوانین فروم به خرج دادم، بصورت سلیقه ای و غیرمنصفانه اقدام به حذف مطالب بنده کرده اند و بعضا وقت و انرژی که برای نوشتن مطلب مذکور به خرج داده ام رو با یک کلیک نابود کردن.

مورد آخری که موجب شد بنده این پست رو بنویسم مربوط میشه به ارسالهای اینجانب در تایپیک پایان تحصیل رایگان در اتریش که با توجه به اینکه مدیران محترم به مطالب حذف شده دسترسی دارند، ظاهرا نیازی به ارائه اسکرین شات نیست. اعتراض بنده به حذف دو مطلب اخیرم از این تایپیک هست. اولی در پاسخ به سوالی کاملا مرتبط با موضوع تایپیک مورد اشاره و دومی اعتراض کاملا مستدل و محترمانه به مدیر مربوطه درباره حذف سلیقه ای این مطلب.

از مدیران محترم درخواست دارم هر دو مطلب رو ملاحظه کنند و اگر حق با بنده است، مطلب ابتدایی رو دویاره بازنشر کنند.

با سپاس فراوان، علیرضا مهدوی

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتراض به حذف سلیقه ای پست در تایپیک اتریش

کاربر گرامی

با سلام

لطفا تا بررسی مدیران منتظر باشید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام

لطفا دو پیامی که از طرف مدیر مربوطه بعد از حذف پست ها دریافت نمودید از طریق گزینه ی زیر آنها " گزارش پست خلاف" گزارش بفرمایید تا در بررسی مورد استفاده قرار گیرد.

ممنون

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    کاربر گرامی

با سلام

لطفا دو پیامی که از طرف مدیر مربوطه بعد از حذف پست ها دریافت نمودید از طریق گزینه ی زیر آنها " گزارش پست خلاف" گزارش بفرمایید تا در بررسی مورد استفاده قرار گیرد.

ممنون
    سلام و عرض ادب،

همونطور که خودتون هم به درستی اشاره فرمودید بنده دو پیام از ایشان دریافت کردم.

1. پیام اولی که ایشان در توجیه حذف پست اینجانب درج کرده بودند و البته سراسر اشتباه بود، طوری که ایشان حتی در نقل عنوان تایپیک هم اشتباه محرزی کرده بودند و بنده ضمن تذکر این موضوع، پاسخی مستدل و البته در نهایت احترام در اعتراض به حذف نابجای پستم نوشتم.

2. در پاسخ به جواب بنده، ایشان که ظاهرا متوجه اشتباه خودشون شده بودند، پیام اول خودشون رو و البته پست اعتراضی بنده رو حذف کردند و ضمن درج پیام دیگری کلا تایپیک رو مسدود کردند، با این توجیه که این موضوع برای رفع سوء تفاهم کاربران جدید بسته میشه.

بنابراین بنده چون فقط به پیام دوم ایشان که در توجیه بسته شدن تایپیک هست دسترسی دارم، برای اطاعت امر شما تنها تونستم این پیام دوم رو گزارش کنم.

از پیگیری شما بی نهایت سپاسگزارم.
    علیرضا مهدوی

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

ضمن تشکر از همکاری ما .چیزی که گزارش شده پیام عمومی مدیر انجمن هست. ما به این مورد در سطح انجمن دسترسی داریم و نیاز به گزارش ندارد. منظور بنده این بود اگر بصورت خصوصی پیامی از ایشان دریافت کرده اید انها را گزارش بفرمایید.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    با سلام

ضمن تشکر از همکاری ما .چیزی که گزارش شده پیام عمومی مدیر انجمن هست. ما به این مورد در سطح انجمن دسترسی داریم و نیاز به گزارش ندارد. منظور بنده این بود اگر بصورت خصوصی پیامی از ایشان دریافت کرده اید انها را گزارش بفرمایید.

ممنون
    خواهش میکنم. اتفاقا یکی از اعتراضات بنده به ایشان این بود که چرا برخلاف رویه معمول بدون اطلاع بعدی (نه قبلی!) پست من رو حذف کرده اند. ایشون در پیام خصوصی پاسخ دادند که این جز وظایفشون نیست و موظف به ارائه دلیل برای حذف پستها نیستند. من هم چون فکر کردم در این مورد شاید حق با ایشان باشه، اعتراضی نکردم و تنها سعی در فهماندن این موضوع داشتم که پست بنده کاملا مرتبط با موضوع بوده و نبایستی حذف می شده.
    از آنجا که بنده مرتبا صندوق پیامهای شخصی رو پاک می کنم تا محدودیتی برای دریافت یا ارسال پیام نداشته باشم، متاسفانه دیگه به پیامهای ارسالی از جانب ایشان دسترسی ندارم. شاید ایشان هنوز پیامهایی رو که بین ما رد و بدل شده در صندوق خودشون داشته باشند.

باز هم از حسن توجه شما ممنونم.
    علیرضا مهدوی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)