نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا شما براي ترم پائيز 2010 دانشگاه هاي سوئد اقدام نموديد

رأی دهندگان
570. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلي

476 83.51%
  • خير

94 16.49%
صفحه 102 از 343 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3430

موضوع: تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

Member mamjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mech.eng Mazandaran.univ

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

پاسخ پست قبلي

دو حالت وجود داره
    اگر sop يكي از مدارك اصلي خواسته شده بوده باشه اون وقت نقص مدرك خواهيد خورد و به احتمال زياد reject مي شيد

اگر بخواهيد الان بفرستيد اون وقت late applicant خواهيد شد و احتمال پذيرش بسيار پايين مي ايد

البته هميشه صحبت كردن معجزه مي كنه و حتما تماس بگير و موضوع رو بهشون بگو
    اون وقت تصميم بگير

Junior Member

سلام دوستان، من به کمکتون نیاز دارم ، الان سایت ستودرا رو چک کردم و برای تمام انتخاب هام زده بودند

Requirements not fulfilled.:

Engelska B

من امتحان تافل دادم و می ترسم دیر به دستشون رسیده باشه، چی کار باید کنم ؟ اشکال اصلا چیه ؟ باید ایمیل بزنم ؟ زنگ بزنم ؟ چی باید بگم ؟ تلفن studera رو از کجا پیدا کنم؟

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط fantastico نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به کمکتون نیاز دارم ، الان سایت ستودرا رو چک کردم و برای تمام انتخاب هام زده بودند

Requirements not fulfilled.:

Engelska B

من امتحان تافل دادم و می ترسم دیر به دستشون رسیده باشه، چی کار باید کنم ؟ اشکال اصلا چیه ؟ باید ایمیل بزنم ؟ زنگ بزنم ؟ چی باید بگم ؟ تلفن studera رو از کجا پیدا کنم؟
    شما کی نمرتون ریپورت کردین؟ بهترین راه این که تماس بگیرین باهاشون
    ایمیل ها و شماره های تماس مربوط به دانشگاه های سوئد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%D8%A6%D8%AF

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    شما کی نمرتون ریپورت کردین؟ بهترین راه این که تماس بگیرین باهاشون
    ایمیل ها و شماره های تماس مربوط به دانشگاه های سوئد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%D8%A6%D8%AF
    من 23 ژانویه امتحان دادم، 2 هفته بعد جواب ها اومد، با فرض اینکه 2 هفته هم پستش طول بکشه میشه 23 فوریه، ددلاین 15 فوریه بود ولی خیلی ها می گفتن که قبول می کنن. من فردا به ستودرا زنگ بزنن ازشون بپرسم مدرک تافلم به دستشون رسیده یا نه ؟ اگه گفتن نرسیده چی کار کنم ؟ نسخه نتیجه تاقل خودم قبل از مارچ بدستم رسید.

کسی همچین تجربه ای نداشته ؟ لازمه به دانشگاه ها هم زنگ بزنم ؟ اگه یوزر و پسه سایت تافل رو بدم قبول می کنن خودشون برن چک کنن ؟

اگه کسی بتونه منو کمک کنه هر جور بتونم جبران می کنم

Junior Member

سلام . من مثل چند نفر دیگه از دوستام مدارکم دوم فوریه رسیده . با دانشگاه انتخاب اولم مکاتبه داشتم و گفتم آیا ماها رو لیت محسوب می کنن یا نه . این جوابی که امروز بهم رسید :
    Dear Applicant,

Documents had to be received by 1st February for them to be on time. Late applications (which means that the documents were received late) are processed subject to time, availability and resources.

Kind regards,

KTH Admissions Office

حالا کسی نظری داره ؟ فکر کنم متاسفانه رسمن لیت شدیم

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

من 23 ژانویه امتحان دادم، 2 هفته بعد جواب ها اومد، با فرض اینکه 2 هفته هم پستش طول بکشه میشه 23 فوریه، ددلاین 15 فوریه بود ولی خیلی ها می گفتن که قبول می کنن. من فردا به ستودرا زنگ بزنن ازشون بپرسم مدرک تافلم به دستشون رسیده یا نه ؟ اگه گفتن نرسیده چی کار کنم ؟ نسخه نتیجه تاقل خودم قبل از مارچ بدستم رسید.
    کسی همچین تجربه ای نداشته ؟ لازمه به دانشگاه ها هم زنگ بزنم ؟ اگه یوزر و پسه سایت تافل رو بدم قبول می کنن خودشون برن چک کنن ؟
    اگه کسی بتونه منو کمک کنه هر جور بتونم جبران می کنم
    دوست عزیز،

deadline ارسال مدارک 1 feb بوده نه 15...
    طبق پست بالایی که hamidr3za ثبت کرده و بدون شک اگر مدارک شما بعد از 1 feb رسیده که late هستید..
    گذشته ازون شما این مسئله رو تنها باید با تماس تلفنی حل کنید... من اگر جای شما بودم هم به استودرا و هم به چهار دانشگاه چهار انتخابم زنگ میزدم و تا مشکلم رو حل نمی کردم تلفن رو زمین نمیزاشتم.. اصلا هم نگران نباشید... انشاا... مشکلتون حل میشه..

به هیچ عنوان خودتون رو دلخوش ایمیل نکنید..

موفق باشید

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    دوست عزیز،

deadline ارسال مدارک 1 feb بوده نه 15...
    طبق پست بالایی که hamidr3za ثبت کرده و بدون شک اگر مدارک شما بعد از 1 feb رسیده که late هستید..
    گذشته ازون شما این مسئله رو تنها باید با تماس تلفنی حل کنید... من اگر جای شما بودم هم به استودرا و هم به چهار دانشگاه چهار انتخابم زنگ میزدم و تا مشکلم رو حل نمی کردم تلفن رو زمین نمیزاشتم.. اصلا هم نگران نباشید... انشاا... مشکلتون حل میشه..

به هیچ عنوان خودتون رو دلخوش ایمیل نکنید..

موفق باشید
    محسن جان خیلی ممنونم از جواب و دلگرمیت

خوشبختانه من late نشدم و تاریخ دریافت مدارک رو برام 13 ژانویه زده ولی امتحان تافلم رو کمی دیر دادم . احتمالا دیر تر رسیده. من فردا زنگ میزنم، اگه نکته ای هست که من باید بهشون بگم تا کارم راحت تر انجام بشه، گفتنش رو دریغ نکنید. برای همه آرزو میکنم به خواستشون برسن و شدیدا به دعای شما احتیاج دارم.
    ویرایش توسط fantastico : March 15th, 2010 در ساعت 07:57 PM دلیل: غلط تایپی

خوشبختانه من late نشدم و تاریخ دریافت مدارک رو برام 13 ژانویه زده ولی امتحان تافلم رو کمی دیر دادم . احتمالا دیر تر رسیده. من فردا زنگ میزنم، اگه نکته ای هست که من باید بهشون بگم تا کارم راحت تر انجام بشه، گفتنش رو دریغ نکنید. برای همه آرزو میکنم به خواستشون برسن و شدیدا به دعای شما احتیاج دارم.
    سلام
    مدارک منم 1 فوریه به موقع رسیده اما منم امتحان زبانم 23 ژانویه بوده و 15 فوریه رسیده دستشون بنا به گزارش سایت TNT
    شما زنگ زدی و چیزی دستگیرتون شد به منم بگین.
    نمی دونم بخاطر مدرک زبان لیت میشیم یانه.
    به هر حال امتحانمون قبل ددلاین بوده و من گفتم بهشون اما اعلام نتیجه 2 هفته دیرتر بوده

ممنون

دوست عزیز :

اول از همه امیدوارم که این پیغام ، دلیلی جز اشتباه شخصی نداشته باشه اما به این نکته توجه کنید که بچه هایی که تافل دادن ، نمره ی زبانشون رو باید مستقیم از ETS ریپورت کنن و شما هم این کار رو کردید
    اما اون پیغام Documents Recieved توی پروفایلتون مربوط به مدارکی هستش که شما خودتون فرستادید و حتی اگه 1 برگ هم باشه این پیغام ثبت میشه
    یعنی احتمال داره ریپورت زبانتون دیرتر از 1 فوریه رسیده باشه و پیغام ocuments Recieved ملاک نیست.

این رو گفتم تا وقتی زنگ میزنید ، قبل از هر مساله ای براشون در مورد امتحان زبانتو توضیح بدید و ازشون بخواید تا تاریخ دریافت کارنامه تون رو بهتون بگن و بعد...

موفق باشید.
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

Junior Member farzancool آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی پیوسته کامپیوتر/نرم افزار - دانشگاه آزاد

Thumbs up پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

ممنون میشم اگر بعد از تماس نتیجه رو اینجا هم اعلام کنید، من هم تاریخ امتحان تافلم مثل شماست و فکر کنم مشکل مشابهی داریم، منکه در تماسی که با استودرا داشتم گفتند لیت میشم اما امیدوارم شما نتیجه بهتری بگیری.
    و آنگاه که تو فرعون زمانی، در تیررس باد خزانی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)