نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا شما براي ترم پائيز 2010 دانشگاه هاي سوئد اقدام نموديد

رأی دهندگان
570. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلي

476 83.51%
  • خير

94 16.49%
صفحه 11 از 343 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3430

موضوع: تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط hdhdt نمایش پست ها
    ممنونم رفیق اما منظور من این نبود
    من برای خودم اگه پذیرش بگیرم می تونم همسرمو با خودم ببرم اما اونجا اجازه کار بهش نخواهند داد
    سئوال من اینه که اگه اونجا تونست پذیرش بگیره خودش می تونه دوباره واسه اقامت جدا اقدام کنه و اجازه کارم داشته باشه
    ممنون میشم کمک کنی عزیز
    آقا فقط این جا مربوط به این سوال شما نیستا, یه وقت باعث اعصاب خوردی بقیه می شیم.اما چوابت اینه که :
    آره , می تونه.چرا نتونه.نگران نباش واسه این موضوع.منم مثل شمام.تا جایی که من می دونم همینجوری هم بدون پذیرش اجازه کار می تونه داشته باشه.البته سوئد باید زبانشو بلد باشه دیگه.

Junior Member hdhdt آواتار ها

master : environment engineering
    azad tehran science and research

G.P.A :17
    IELTS:7
    SELECTION:
    environment science , stockholm
    environment pollution , slu
    environment science , gotenberg
    ecotechnology, uppsala

دو تا از رشته ها یکساله است و نسبت به انتخابشون تردید دارم ( واسه بیمه )
    با داشتن مستر ایران شاید بتونم دانشگاهای بهتریم انتخاب کنم اما دودلم
    لطفا نسبت به مدارکم یکی ارزیابی و کمک کنه
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR نمایش پست ها
    كاور شيت كه اسم رشته ها رو نمينويسه !! مشخصات شما و كد پرونده شما رو مينويسه .
    حالا هر چي رشته انتخاب كنيد تو پرونده شما هست ....
    منم تقریبا مشکل شما را دارم ... فعلا بی خیال تغییر هر چیزی شدم ... فکر کنم بهتر است قبلش یک ایمیل به خود استودرا بزنیم ... اگر کسی فهمید به بقیه هم اطلاع دهد

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

How to add courses/programmes

Choose "Search" in the box "Search for courses/programmes" to the right. First you search for the courses and/or programmes you would like to add to your application and put them in your basket. Then you click "Go to application" where you rank both the courses/
    programmes you have put in the basket and those you have selected earlier. After this, you complete and send your application.

How to revise your application

Choose "Edit application" if you want to change the priority order of the courses and/or programmes you have selected or if you would like to add some information.

How to delete your application

If you would like to delete your application, click "Delete application".

After the last date for applying

When the deadline for applying has passed it is still possible to apply for additional courses/ programmes. These will, however, be treated as late application alternatives.
    Such courses or programmes can be placed anywhere in your application, but please note that you cannot revise the priority order of the previously selected courses and programmes other than placing these below the new ones you have given higher priority to. If you want to move a previously selected course/programme to a higher position, you have to delete it first and then add it again, but then as a late application alternative.
    You can delete your application in full up to the first selection round.

منبع : Your application --> International Master Programmes Atumn Semester 2010
    ویرایش توسط m0h3n : January 4th, 2010 در ساعت 11:03 AM

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanco101 نمایش پست ها
    این سوال مربوط به پذیرش 2010 نمیشه عزیز ولی
    تنها راه پذیرش گرفتن برای سوئد همین اقدام کردن از طریق استیودراست وگرنه
    فکر نکنید که برید اونجا برتری خاصی برای شما نسبت به بقیه برای پذیرش گرفتن برای همسرتون ایجاد خواهد شد
    در مورد زوجها نمیدونم که اگه یکی پذیرش بگیرند حتما باید به اون یکی هم ویزا بدهند مادامی که همسرتون هم درسشون تموم بشه
    ولی در مورد بچه هایی که اقدام میکنند برای سوئد میدونم که اگه پذیرش گرفتید ویزای یک ماهه برای اعضای خانواده صادر میکنند فکر کنم یک ماه رو بیشتر هم کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    آقا فقط این جا مربوط به این سوال شما نیستا, یه وقت باعث اعصاب خوردی بقیه می شیم.اما چوابت اینه که :
    آره , می تونه.چرا نتونه.نگران نباش واسه این موضوع.منم مثل شمام.تا جایی که من می دونم همینجوری هم بدون پذیرش اجازه کار می تونه داشته باشه.البته سوئد باید زبانشو بلد باشه دیگه.

من از کاربران عزیز بخش سوئد بخصوص کاربران فعالی همچون hoomanco101 و ali-composite میخوام که بجای اینکه به پست نامرتبط به تاپیک پاسخ بدن، اون پست رو بعنوان گزارش پست خلاف اعلام کنند. من گزارشات پست خلاف رو بدقت بررسی میکنم و کاربران عزیزی که تا بحال اینکار رو کردن به این قضیه واقف هستند.

ممنون از همکاریتون
    ویرایش توسط m0h3n : January 4th, 2010 در ساعت 12:09 PM

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها

How to add courses/programmes

Choose "Search" in the box "Search for courses/programmes" to the right. First you search for the courses and/or programmes you would like to add to your application and put them in your basket. Then you click "Go to application" where you rank both the courses/
    programmes you have put in the basket and those you have selected earlier. After this, you complete and send your application.

How to revise your application

Choose "Edit application" if you want to change the priority order of the courses and/or programmes you have selected or if you would like to add some information.

How to delete your application

If you would like to delete your application, click "Delete application".

After the last date for applying

When the deadline for applying has passed it is still possible to apply for additional courses/ programmes. These will, however, be treated as late application alternatives.
    Such courses or programmes can be placed anywhere in your application, but please note that you cannot revise the priority order of the previously selected courses and programmes other than placing these below the new ones you have given higher priority to. If you want to move a previously selected course/programme to a higher position, you have to delete it first and then add it again, but then as a late application alternative.
    You can delete your application in full up to the first selection round.

منبع : Your application --> International Master Programmes Atumn Semester 2010
    مشکل سر تغییر دادن اولویت ها نیست ... مشکل اینجاست که آیا بعد از تغییر اولویت باید دوباره کاورشیت ارسال شود یا نه ... چون اگر قرار باشد ارسال شود به ریسکش نمی ارزد ....

Junior Member hdhdt آواتار ها

مشکلی پیش نمی یاد
    من چک کردم با حذف یا اضافه کردن انتخابها تغییری در کاور شیت ایجاد نمی شه
    فقط باید مطمئن بشیم که بعدا مشکلی ایجاد نشه
    بچه ها لطفا کمک کنید تا همه به جواب روشن برسند

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen85 نمایش پست ها
    واقعا معذرت می خوام بخاطر سئوال نامربوطم. امیدوارم این حرفی که می زنم تکراری نباشه.
    بعد از ارسال مدارکم به studera یه ایمیل حاوی مطلب زیر دریافت کردم:
    Academic Degree consisting of 180 ECTS or equivalent
    Requirements not fulfilled.:

Your application will not be processed due to the fact that the signature the Registrar on your Student Academic Record (transcripts)is missing.

درصورتی که تنها 5 واحد ام برای فارق التحصیلی مونده و تا انتهای بهمن تموم می کنم.
    جالب اینجاست که دوستای من که همزمان اقدام کردن و بیشتر از من واحد مونده دارن چنین ایمیلی دریافت نکردن!
    و transcript که ارسال کردم حاوی مهر دانشگاه و تو پاکت مهر شده بود.و چون Eng بود نیازی به ترجمه نداشت.مهر دانشگاه بصورت برجسته نیست و من مهر دادگستری یا وزارت خارجه بهش نزدم.می خوام بدونم مشکل از چیه؟(
    حالا باید دوباره مدارک بفرستم؟
    خیلی نگرانم.
    دانشجو امیرکبیرم!
    آیا این ایمیل از studera بود یا دانشگاه انتخاب اولتون؟
    ویرایش توسط AGHSIN : January 4th, 2010 در ساعت 01:50 PM
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    آخه مدارك ما همش مهر استمپي داره من شنيدم كه مهر برجسته ها به مشكل بر مي خورن مگه نه؟
    دوستان عزیز میخوام به این قصیه خاتمه بدم و تمام شه بره خیلی از دوستان پیغام خصوصی دادن
    مدارک دانشگاه ازاد باید ترجمه رسمی مهر دادگستری و مهر وزارت خارجه بخوره دیگه برجسته صاف و هموار نداره
    امیدورام دیگه بحثی پیش نیاد
    اینجا هم مال نتایج 2010 هستش نه مدارک لازم
    موفق باشید
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hdhdt نمایش پست ها
    مشکلی پیش نمی یاد
    من چک کردم با حذف یا اضافه کردن انتخابها تغییری در کاور شیت ایجاد نمی شه
    فقط باید مطمئن بشیم که بعدا مشکلی ایجاد نشه
    بچه ها لطفا کمک کنید تا همه به جواب روشن برسند
    اگر تغییری در کاورشیت ایجاد نشود فکر کنم بتوان نتیجه گرفت مشکلی ایجاد نمی شود ... اصولا منطق حکم می کند تا وقتی که یک application را پاک نکردیم شماره آن نباید تغییر کند ... فقط مطمئن هستید که شماره Application تغییر نمی کند
    ----------------------------------------
    حالا یعنی اگر در دو رشته MR خوبی آوردیم آیا هیچ جوره نمی شود برنامه یا دانشگاه را عوض کرد؟ ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)