نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا شما براي ترم پائيز 2010 دانشگاه هاي سوئد اقدام نموديد

رأی دهندگان
570. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلي

476 83.51%
  • خير

94 16.49%
صفحه 3 از 343 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3430

موضوع: تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

Member england آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    APU / IT

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

من از این پیغام این برداشت رو کردم که:
    All new documents must be accompanied by a cover sheet
    تمام مدارک ارسالی جدید باید به همراه با برگ کاورشیت ارسال شوند.

در صورتی که مدرک جدیدی رو برای ثبت نام جدیدتون ارسال می‌کنید همراهش کاورشیت رو هم پرینت بگیرید و بفرستید تا مشخص بشه دقیقاً این اسناد برای شما و به شماره‌ کاربری شماست. اصلا بعد از ثبت نام مجدد چیز جدیدی نیست که توی کاورشیت تغییر کنه و اونا بخوان ازش مطلع بشن الّا شماره‌ی دور ثبت نام که در ترم بهار برای همه IKVT10 بود و برای این ترم هم برای همه یکیه. پس هیچ دلیلی نداره که کاورشیت رو بی‌جهت از ما بخوان که هزینه کنیم و براشون بفرستیم. اگه اشتباه می‌کنم به من بگید.
    ویرایش توسط Spiro : December 9th, 2009 در ساعت 12:57 AM دلیل: حذف فيل تر شكن!

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط england نمایش پست ها
    من از این پیغام این برداشت رو کردم که:
    All new documents must be accompanied by a cover sheet
    تمام مدارک ارسالی جدید باید به همراه با برگ کاورشیت ارسال شوند.

در صورتی که مدرک جدیدی رو برای ثبت نام جدیدتون ارسال می‌کنید همراهش کاورشیت رو هم پرینت بگیرید و بفرستید تا مشخص بشه دقیقاً این اسناد برای شما و به شماره‌ کاربری شماست. اصلا بعد از ثبت نام مجدد چیز جدیدی نیست که توی کاورشیت تغییر کنه و اونا بخوان ازش مطلع بشن الّا شماره‌ی دور ثبت نام که در ترم بهار برای همه IKVT10 بود و برای این ترم هم برای همه یکیه. پس هیچ دلیلی نداره که کاورشیت رو بی‌جهت از ما بخوان که هزینه کنیم و براشون بفرستیم. اگه اشتباه می‌کنم به من بگید.
    ميتونه استدلال شما هم درست باشه اما يكي از دلايل اصلي ارسال كاورشيت ، امضا و تاريخ پائين برگه هست كه تقاضاي شما رو رسمي و مكتوب ميكنه، در ضمن Application Number فقط مخصوص شما هست و براي همه يكسان نيست! اوني كه شما مي فرمائيد Admission-round هست.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض نظرسنجي دانشگاه هاي سوئد در پائيز 2010

يك نظرسنجي براي بدست آوردن تعداد متقاضيان گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي سوئد در پائيز 2010 راه اندازي شد.
    لطفا همه دوستاني كه قصد اقدام براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي سوئد در پائيز 2010 را دارند در نظرسنجي شركت نمايند، تا آماري از تعداد متقاضيان اين ترم در سايت AA داشته باشيم.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ادمین محترم ، اگر دوستان رشته ای رو هم که می خوان براش اقدام کنند ، ذکر کنند ، یه آمار تفکیک شده ی دیگه هم به دست میاد که تا حدودی تعداد داوطلب ها برای هر رشته هم مشخص می شه .

Banned

Smile پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط ilcfloran نمایش پست ها
    ادمین محترم ، اگر دوستان رشته ای رو هم که می خوان براش اقدام کنند ، ذکر کنند ، یه آمار تفکیک شده ی دیگه هم به دست میاد که تا حدودی تعداد داوطلب ها برای هر رشته هم مشخص می شه .
    دوست عزیز
    آنقدر رشته وجود داره که یکی باید دو روز بشینه اسم رشته ها رو بنویسه
    در ضمن در سوئد در فوق آنقدر تنوع رشته وجود داره که خود Applicant ها هم یکجورایی گیج میشن که چه رشته ای بیشتر بدردشون میخوره
    مثلا من و دو تا از دوستانم که مکانیک هستیم سه تا گرایش متفاوت میخواهیم انتخاب کنیم
    پس این قضیه کلا منتفی هست
    همین که میتونیم یک آمار سرانگشتی نسبتا درست جمع و جور کنیم از سرمون هم زیاده
    هر چند که تا حالا آمار خیلی کمتر از انتظار بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

یه سوال داشتم، مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم باید بفرستیم؟
    آخه داشتم نتایج 2009 را نگاه میکردم، برای یکی که مدارکش را فرستاده بوده این پیغام را زده بودند:

You have not proved that you meet the entry requirements. One or several of the following documents are missing; - Final diploma or certificate of finished Upper Secondary Education - Transcripts showing grades and subjects Note that statement of
    results / result slips are not accepted

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein84 نمایش پست ها
    سلام

یه سوال داشتم، مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم باید بفرستیم؟
    آخه داشتم نتایج 2009 را نگاه میکردم، برای یکی که مدارکش را فرستاده بوده این پیغام را زده بودند:

You have not proved that you meet the entry requirements. One or several of the following documents are missing; - Final diploma or certificate of finished Upper Secondary Education - Transcripts showing grades and subjects Note that statement of
    results / result slips are not accepted

نه دوست عزیز کلا راجب این قضیه بحث زیاد شده اگر میخواهین برای مستر اقدام کنی که قاعدتا نیازی نیست اما اگر برای لیسانس که لازم میباشد
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

Junior Member kasparov آواتار ها

دوستان سلام. اواخر شهریور به یکی از اساتید دانشگاه چالمرز برای اپلای برای ترم پاییز2010 میل زدم و جواب داد که خیلی رزومه ات خوبه ولی فعلا ظرفیت دانشجوی دکترا برای من تکمیله، من اسم شما رو توی لیست خودم میزارم و وقتی جای خالی پیدا شد خبرت میکنم. من حدود 40 روز بهش میل زدم گفتم چی شد گفت که من شما رو یادم نرفته ولی هنوز جای خالی پیدا نشد.
    حالا سوال من اینه از کجا میشه فهمید چه وقتی دانشجویان دکترا فارغ التحصیل میشن که جای خالی پیدا بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    دوستان كسي هست كه در مورد كامپيوتر دانشگاه لينشوپينگ بدونه شنيدم اونجا تنها 8 نفر ايراني داده و كلا به ايراني ها خيلي سخت پذيرش ميدن كسي اطلاعاتي داره؟ البته من خودم يكيو پارسال ديدم كه با معدل 16 و آيلتس 6.5 رو رد كرده بودن مقاله هم داشت
    فکر نمیکنم صحیح باشه !!
    من چند نفر رو لینشوپینگ میشناسم . مشکلی واسه ورود وجود نداره . اونایی هم که اونجا هستن خیلی قویتر از بقیه بچه ها در دانشگاههای دیگه نبودن ...
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

من تا ديروز mr داشتم اما امروز كه رفتم ديدم mr رو برداشتن in process شدم.ولي coversheet كه فرستاده بودم رسيده پس اين نشون مي ده reapplicant ها حتي احتياج به فرستادن coversheet هم ندارن.حالا خدا كنه unqualified نشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)