نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا شما براي ترم پائيز 2010 دانشگاه هاي سوئد اقدام نموديد

رأی دهندگان
570. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلي

476 83.51%
  • خير

94 16.49%
صفحه 5 از 343 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3430

موضوع: تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

سلام

من چند روز پیش cover sheet رو تکمیل کردم تا همراه مدارک بفرستم و هنوز مدارکم رو نفرستادم . امروز که رفتم تو اکانتم دیدم یکی از رشته هام که از دانشگاه halmstad هستش برام زده unqualifiedو Specific requirements not fulfilled .

من هنوز مدارکم رو نفرستادم چطوری میتونه این اتفاق افتاده باشه ، اینو هم بگم که من پارسال هم اقدام کرده بودم که چون مدارک این سری یه چند تا چیز بهش اضافه شده دیگه از رو اکانت قبلی اقدام نکردم و اکانت جدید ساختم .

کسی میدونه این حرکتشون یعنی چی ؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

دوستان عزیز،

همانطور که در ابتدای تاپیک مطرح شده،
    این تاپیک به بررسی موضوعات مربوط به سیر و روند درخواست و گرفتن پذیرش در ترم پائيز 2010 مي پردازد.
    1. تغییرات پروفایل خود،
    2. ایمیل های دریافتی از دانشگاه ها، مشکلات و موانع پیرامون
    را در این تاپیک مطرح نمایید.

شما وقتی در این تاپیک مطلب می نویسید به این مفهوم هست که ساخت پروفایل و انتخاب رشته شما انجام شده و مدارک شما به Studera ارسال شده است.
    بعد از مراحل فوق می تونید اطلاعات خودتون رو در آشنایی با اعضایی که برای پاییز 2010 اقدام کردن وارد کنید.
    لطفا همکاری کنید تا منبع خوبی برای اطلاع آیندگان فراهم کنیم.

لطفا پست نامربوط ثبت نکنید، درغیراینصورت مشمول جریمه کاربری خواهید شد. تمامی پست های غیرمرتبط حذف خواهند شد. لطفا دقت کنید.

ویرایش توسط m0h3n : December 24th, 2009 در ساعت 01:18 PM

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member Sat آواتار ها

دوستان کسی هست که مدارکشو پست کرده باشه وتوی پروفایلش تاریخ دریافت مدارک ذکر شده باشه؟؟؟؟پست تائید کرده که مدارکم رسیده ولی پروفایلم تغییری نکرده....صبح زنگ زدم به استودرا ولی روی پیغام گیر بود و به سوئدی یه چیزایی گفت که نفهمیدم......باید چیکار کنم؟؟؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط Sat نمایش پست ها
    دوستان کسی هست که مدارکشو پست کرده باشه وتوی پروفایلش تاریخ دریافت مدارک ذکر شده باشه؟؟؟؟پست تائید کرده که مدارکم رسیده ولی پروفایلم تغییری نکرده....صبح زنگ زدم به استودرا ولی روی پیغام گیر بود و به سوئدی یه چیزایی گفت که نفهمیدم......باید چیکار کنم؟؟؟
    دوست عزیز،

جای نگرانی نیست. مدارکتون رسیده ولی اونا هنوز پروفایل شما رو update نکردن که بزودی اینکار رو خواهند کرد.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

سلام
    من تو یه پستا خوندم یکی گفته بود استودرا گفته مدارک اضافیئ به دانشگاه بفرستیم. من به استودرا میل زدم و همینو گفتن که مدارکو به خود دانشگاه بفرستیم. سوال من اینه
    Dear Sir/Madam
    I see some university need some additional document such as recomendation letter or motivation letter. we must send this document to studera or send them directly to university?
    thanks in advance

جوابشون اینه

Dear student,
    Thank you for your enquiry!
    Some programmes require additional documents such as reference letters, letter of intent et cetera.
    Please check the universities' websites for more information regarding information on each Master's programme as well as requirements.
    In case the specific entry requirements stated by the university and/or the department include a thesis or an essay, those are to be sent to the university directly. All other documents are to be sent to the address below:
    University Studies in Sweden
    FE 1
    SE-833 83 Stroemsund
    SWEDEN
    We encourage you to supply all relevant materials at the same time to ensure your application reaches the university, department or faculty for consideration in the shortest time.

نمی دونم امسال فرق کرده ؟ کسایی که فرستادن مدارکشونو چه جور فرستادن ؟ مدرک اضافی نمی خواسته ؟ اگه می خواسته چه کار کردن؟ خوبه من مدارک اضافیو هم به استودرا بفرستم هم به خود دانشگاه؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sat نمایش پست ها
    دوست عزیز شرایط منم مثل شماست.منم مدارکم بر طبق گفته پست 22 دسامبر رسیده ولی تو سایت تغییری نکرده.چون مدارک اقدام کننده ها تعدادش زیاده طول می کشه تا سایت رو به روز کنن

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط raya100 نمایش پست ها
    سلام
    من تو یه پستا خوندم یکی گفته بود استودرا گفته مدارک اضافیئ به دانشگاه بفرستیم. من به استودرا میل زدم و همینو گفتن که مدارکو به خود دانشگاه بفرستیم. سوال من اینه
    Dear Sir/Madam
    I see some university need some additional document such as recomendation letter or motivation letter. we must send this document to studera or send them directly to university?
    thanks in advance

جوابشون اینه

Dear student,
    Thank you for your enquiry!
    Some programmes require additional documents such as reference letters, letter of intent et cetera.
    Please check the universities' websites for more information regarding information on each Master's programme as well as requirements.
    In case the specific entry requirements stated by the university and/or the department include a thesis or an essay, those are to be sent to the university directly. All other documents are to be sent to the address below:
    University Studies in Sweden
    FE 1
    SE-833 83 Stroemsund
    SWEDEN
    We encourage you to supply all relevant materials at the same time to ensure your application reaches the university, department or faculty for consideration in the shortest time.

نمی دونم امسال فرق کرده ؟ کسایی که فرستادن مدارکشونو چه جور فرستادن ؟ مدرک اضافی نمی خواسته ؟ اگه می خواسته چه کار کردن؟ خوبه من مدارک اضافیو هم به استودرا بفرستم هم به خود دانشگاه؟
    من کلیه مدارک رو به استودرا فرستادم چون تو سایت چالمرز به وضوح گفته که هیچ مدرکی مستقیما به دانشگاه ارسال نشه

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    دوست عزیز شرایط منم مثل شماست.منم مدارکم بر طبق گفته پست 22 دسامبر رسیده ولی تو سایت تغییری نکرده.چون مدارک اقدام کننده ها تعدادش زیاده طول می کشه تا سایت رو به روز کنن
    نگران نباشین مدار ک من رسیده بود اما 4 روز بعد تغییر حالت داد
    ولی مال من چون تعطیلان ژانویه نبود مشکلی نبود ولی شما ها فکر کنم بیشتر طول بکشه چون الان تعطیلات بیده..........هااااااااااااااا اااا
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

بخش مربوط به نروژ رو مطالعه مي كردم، ديدم يكي از دوستان به نكته خيلي مهمي اشاره كرده اند كه تا حالا در اين فروم مطرح نشده بود و يا توجه بسيار كمي بهش شده بود، نوشته ايشون رو نقل قول مي كنم:

نقل قول نوشته اصلی توسط ossi نمایش پست ها
    نتیجه منم اومد و ریجکت...!!

بچه ها یه مساله ای هست و اونم اینه که لیست دانشگاه ها تو سایت یونسکو مثلا نوشته Daneshgah e Mazandaran !!!!

ولی ماها مینویسیم University Of Mazandaran
    خیلی از دانشگاه ها اینجورین

میگم شاید یه دلیلش این باشه.
    من كه خودم تا حالا دقت نمي كردم كه تو سايت يونسكو دقيقاً اسم دانشگاه رو چي نوشته! ولي با ايشون موافق هستم و اگر همچين تفاوتي باشه خيلي مشكل ساز مي تونه باشه...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Giant نمایش پست ها
    بخش مربوط به نروژ رو مطالعه مي كردم، ديدم يكي از دوستان به نكته خيلي مهمي اشاره كرده اند كه تا حالا در اين فروم مطرح نشده بود و يا توجه بسيار كمي بهش شده بود، نوشته ايشون رو نقل قول مي كنم:

من كه خودم تا حالا دقت نمي كردم كه تو سايت يونسكو دقيقاً اسم دانشگاه رو چي نوشته! ولي با ايشون موافق هستم و اگر همچين تفاوتي باشه خيلي مشكل ساز مي تونه باشه...
    نه فکر نمیکنم اینطور باشه
    دیگر بدبخت ها در این حد هم نیستند بخدا! اونها اول همون انگلیسی مازندران رو بررسی میکنند و اگه تو لیست باشه خوب هست دیگه
    باید دید علت از مدارک بچه ها بوده یا اینکه کلا امسال نروژ یکم نسبت به سال های پیش بازی در میاره که با توجه به نتایج دوستان احتمالا امسال بخاطر تقاضای زیاد اینهایی که هنوز فارغ التحصیل نشدند رو برای راحتی کار خودشون ریجکت میکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)