نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا شما براي ترم پائيز 2010 دانشگاه هاي سوئد اقدام نموديد

رأی دهندگان
570. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلي

476 83.51%
  • خير

94 16.49%
صفحه 54 از 343 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3430

موضوع: تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط shawnxpress نمایش پست ها
    دوست خوبم، این موضوع به تفصیل چند صفحه ی قبل بحث شده و این اتفاق برای خیلی از دوستان اتفاق افتاده ولی برای اینکه مرور هم بشه :

1- کامل بودن مدارک شما، مدرک زبان داشتن گواهی و ... در مرحله اول تو استودرا بررسی و اسکن میشه.
    2-اگر مشکلی از نظر استودرا نبود مدارکتون به دانشگاه انتخاب اول فرستاده میشه و اونها کامل بودن، مورد تایید بودن، مهرها و ... رو بررسی و نتیجه رو تو پروفایل شما منعکس میکنن.

حالا اگر دانشگاه انتخاب اول به شما گفته که استودرا این پیغامو داده حتما یک کسری مدرک از نظر استودرا داشتید. ولی چون این پیغام رو از Halmstad که انتخاب دومتون هست گرفتید حتما به انتخاب اول تماس بگیرید و مطمئن بشید اشکال از کجاست. ان شا الله که پیغام از طرف استودرا نباشه چون اونوقت کار یکم سخت میشه. لطفا اگر به نتیجه رسیدید تو فروم بگذارید.

موفق و پیروز باشی
    بله دوست عزیز بی صبرانه منتظریم فردا هر جور شده زنگ بزن به این سوئدی ها

با ویرایش m0h3n
    ویرایش توسط m0h3n : February 2nd, 2010 در ساعت 10:09 AM
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

Junior Member

سلام. پیرو پیغام Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation. Diplomas from previous education and transcripts of completed courses and grades must be submitted. من با استودرا تماس گرفتم...گفتن این اشکال رو دانشگاه چالمرز که انتخاب دومت هست ازت گرفتن. بعد زنگ زدم چالمرز گفتن چرا کارنامت امضا نداره؟میگم امضای کی؟!!این همه مهر داره...میگه قابل قبول نیست...گفتم فرصت بدبد دوباره بفرستم...میگه نمیشه اگرم بفرستی late applicant میشی...حالا چی کار کنم؟چرا kth و linkoping همچین ایرادی نگرفتن؟

Junior Member

من Unqualified شدم واسه Chalmers و اينو زده تو پروفايل:

Requirements not fulfilled::

Academic Degree consisting of 180 ECTS or equivalent
    Requirements not fulfilled.:

Required level of English proficiency has not been satisfied.

ولي هنوز خود Studera زده No document received
    مداركم 25 jan رسيده
    تافلم 19 december دادم و به همه جا رسيده ولي اين اينجوري گفته
    حالا اين قضيه جديه؟من زنگ بزنم دعوا؟

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط هومن نمایش پست ها
    سلام. پیرو پیغام Your application was not sufficiently supported by officially certified documentation. Diplomas from previous education and transcripts of completed courses and grades must be submitted. من با استودرا تماس گرفتم...گفتن این اشکال رو دانشگاه چالمرز که انتخاب دومت هست ازت گرفتن. بعد زنگ زدم چالمرز گفتن چرا کارنامت امضا نداره؟میگم امضای کی؟!!این همه مهر داره...میگه قابل قبول نیست...گفتم فرصت بدبد دوباره بفرستم...میگه نمیشه اگرم بفرستی late applicant میشی...حالا چی کار کنم؟چرا kth و linkoping همچین ایرادی نگرفتن؟
    برای اینکه Admission Office دانشگاه ها با هم فرق داره و ملاک ها و پارامترهاشونم به طبع آن متفاوته. شما هر طور شده بهشون بفهمونید که کاری نمیشده کرد و مجبور بودید اینطوری بدید. بگید به خاطر نوع قوانین اینجاس و ... باید راضیشون کنید. نهایتا بهشون بگید مدارک شما رو Conditionally بررسی کنند و تعهد بدید که اگر پذیرش بگیرید براشون میارید(کاری که من با Lund کردم و راضی شدند). خلاصه کوتاه نیاید. راضیشون می کنید!

من هم همین پیغامو دارم. ایمیلی هم که زدم چند صفحه قبل تر هست. شاید به دردتون بخوره.
    موفق باشی
    The End Justifies The Means

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_m276 نمایش پست ها
    من Unqualified شدم واسه Chalmers و اينو زده تو پروفايل:

Requirements not fulfilled::

Academic Degree consisting of 180 ECTS or equivalent
    Requirements not fulfilled.:

Required level of English proficiency has not been satisfied.

ولي هنوز خود Studera زده No document received
    مداركم 25 jan رسيده
    تافلم 19 december دادم و به همه جا رسيده ولي اين اينجوري گفته
    سلام دوست عزیز همانطور که حدسش زده میشد امسال متاقاضی بیش از حد بنابراین دارن چپ و راست ریجکت میکنن تا سرشون خلوت شه
    امیدوارم تو انتخاب بعدی موفق باشین من هی گفتم امسال همگی انتخاب سنگین بر ندارین
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

Junior Member shawnxpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

با دعوا که کاری حل نمیشه. شما مدرک زبانتون حتما به موقع رسیده؟؟؟ ریزنمرات چه طور؟ ترم آخری هستید یا فارغ التحصیل شدید؟
    یکم بیشتر اطلاعات از مدارکتون بدید و سعی کنید ازشون پیگیری کنید سر چه مدرکی این ایرادو گرفتن.
    The End Justifies The Means

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shawnxpress نمایش پست ها
    برای اینکه Admission Office دانشگاه ها با هم فرق داره و ملاک ها و پارامترهاشونم به طبع آن متفاوته. شما هر طور شده بهشون بفهمونید که کاری نمیشده کرد و مجبور بودید اینطوری بدید. بگید به خاطر نوع قوانین اینجاس و ... باید راضیشون کنید. نهایتا بهشون بگید مدارک شما رو Conditionally بررسی کنند و تعهد بدید که اگر پذیرش بگیرید براشون میارید(کاری که من با Lund کردم و راضی شدند). خلاصه کوتاه نیاید. راضیشون می کنید!

من هم همین پیغامو دارم. ایمیلی هم که زدم چند صفحه قبل تر هست. شاید به دردتون بخوره.
    موفق باشی
    همرو گفتم...گفتم ما اینجا سربازیم....اگه قبول بشم همه چی براتون میارم....منتها اصلا قبول نمیکرد...هی می گفت نمیشه...یعنی دوباره زنگ بزنم؟

Junior Member

من فارق التحصيل نشده بودم وقتي فرستادم. يه نامه داشتم كه 3 تا واحد پاس كنه تمومه ريز نمره هم كه آره و اين دوتا انواع مهر امضا هارو داشتن .واسه زبان هم به ETS و هم Studera و Chalmers ميل زدم هنوز كه هيچي ولي تو يك ماه و نيم بايد برسه ديگه!!!.
    ‍Chalmers انتخاب اولم نيست خدا رو شكر
    كسي اين مشكل داشته كه حل شده باشه؟؟
    به چه شماره اي زنگ بزنم بهتر جواب ميدن
    رشته اي كه زدم اينه
    QUALITY AND OPERATIONS MANAGEMENT

انتظار میرفت چالمرزطاقچه بالا بزاره، من ایمیل زدم یک ماه پیش که من رایتینگ تافلم یک نمره کم داره ولی اورالم بالاتره و میشه اپلای کنم و بعد کامل کنم، مسئولین ادمیژنش گفتن که نمیشه!!!گفتن تا ببینیم که پایین تر میزاریم کنار!!! یعنی در عمل کاری ندارن که چه سطح علمی دارید، چند تا مقاله دارید و ................. مثل ماشین عمل می کنند. در ضمن امسال که دیگه اپلیکنت بیداد می کنه!!! خود من کسانی رو میشناسم که توی این سایت نیستن ولی درخواست هم دادن!!! با این همه ، dont worry
    Ich drucke dir die Daumen

Junior Member

من فارق التحصيل نشده بودم وقتي فرستادم. يه نامه داشتم كه 3 تا واحد پاس كنه تمومه ريز نمره هم كه آره و اين دوتا انواع مهر امضا هارو داشتن .واسه زبان هم به ETS و هم Studera و Chalmers ميل زدم هنوز كه هيچي ولي تو يك ماه و نيم بايد برسه ديگه!!!.
    ‍Chalmers انتخاب اولم نيست خدا رو شكر
    كسي اين مشكل داشته كه حل شده باشه؟؟
    به چه شماره اي زنگ بزنم بهتر جواب ميدن
    رشته اي كه زدم اينه
    QUALITY AND OPERATIONS MANAGEMENT
    بهترین کار زنگ زدنه...حتما با ادمیشن افیس چالمرز تماس بگیرید...هر روز بین 10-11 صبح و 3-4 عصر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)