نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا شما براي ترم پائيز 2010 دانشگاه هاي سوئد اقدام نموديد

رأی دهندگان
570. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلي

476 83.51%
  • خير

94 16.49%
صفحه 8 از 343 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3430

موضوع: تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

Junior Member Farzam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در پائيز 2010

فکر کنم سوال من هم شبیه سوال ایشان است :

مدارک من 28/12/2009 یعنی دیروز رسیده به سوئد ولی هنوز تو پروفایل استودرا نشان نمی دهد که داکیومنت دریافت کردند ... چند روز طول می کشد تا تو استودرا مشخص بشه ؟
    Your task is not to seek for love, but merely to seek and find all the barriers within yourself that you have built against it.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzam نمایش پست ها

مدارک من 28/12/2009 یعنی دیروز رسیده به سوئد ولی هنوز تو پروفایل استودرا نشان نمی دهد که داکیومنت دریافت کردند ... چند روز طول می کشد تا تو استودرا مشخص بشه ؟
    دوستانی که مدارکشون رو فرستادن و به Studera رسیده باید چند روز اول سال جدید میلادی رو صبر کنن تا پروفایل ها توسط اونها Update بشه.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzam نمایش پست ها

دوست عزیز نگران نباش الان تعطیلات هستن و طول میکشه مال من که تو تعطیلات نبود 4 روز بعد تغییر حالت داد
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

من کپی پاسپورتمو همینطوری فرستادم امسال و برابر اصلم نکردم . امیدوارم مشکلی پیش نیاد ولی در هر صورت اونا که قید نکردن خودشون اینکارو بکنین حتما ! من فکر کنم از بس ما ایرانیا وسواس داریم سخت می گیریم زیادی !

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    من کپی پاسپورتمو همینطوری فرستادم امسال و برابر اصلم نکردم . امیدوارم مشکلی پیش نیاد ولی در هر صورت اونا که قید نکردن خودشون اینکارو بکنین حتما ! من فکر کنم از بس ما ایرانیا وسواس داریم سخت می گیریم زیادی !
    نيازي به برابر اصل كردن نيست . منم چند صفحه اولو كپي كردم و فرستادم ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

دوستان رو پاكتي كه مدارك را داخلش ميذاريم پست ميكنيم بايد registration number را بنويسم يا نه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zamyad نمایش پست ها
    دوستان رو پاكتي كه مدارك را داخلش ميذاريم پست ميكنيم بايد registration number را بنويسم يا نه؟
    ممنون
    نه دوست عزیز فقط رو رز.مه . sop بنویسشی بد نمیشه و جای دیگه لازم نیست که بنویسی
    the World is what we think it is. If we can change our thoughts, we can change the world. Tomlinson

سلام دوستان
    من امروز مدارکمو میخواستم DHL کنم برای سوئد.
    اداره پست گفت حتما باید کد پستی مقصد قید بشه وگرنه برگشت داده میشه من کل استودرا رو زیرو رو کردم ک د پستی پیدا نکردم. دوستانی که DHL کردن لطفا کمک کنن و کد پستی رو که باهاش پست کردنو بگن

مرس

نقل قول نوشته اصلی توسط javadbakhshi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز مدارکمو میخواستم DHL کنم برای سوئد.
    اداره پست گفت حتما باید کد پستی مقصد قید بشه وگرنه برگشت داده میشه من کل استودرا رو زیرو رو کردم ک د پستی پیدا نکردم. دوستانی که DHL کردن لطفا کمک کنن و کد پستی رو که باهاش پست کردنو بگن

مرس
    دوست عزیز به نظر من با tnt پست کن خیلی بهتره حالا خود دانی بعد هم راجب پست در قسمت مربوط به پست سوال کنید

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    مباحث مربوط به مدرک شناسایی (مورد 6 از مدارک Studera ) رو در مدارک لازم برای دانشگاه های سوئد (گذرنامه-شناسنامه-کارت ملی) دنبال کنید و از مطرح کردن این بحث در این تاپیک خودداری کنید.

ممنون

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)