صفحه 10 از 25 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 242

موضوع: آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_pprr نمایش پست ها
    سلام دوستان. من کاردانی و کارشناسی ICT خوندم. کاردانیم جهاد دانشگاهی اصفهان بوده و کارشناسیم علمی کاربردی شیراز. معدل کارشناسی من 14.86 هست. هیچ مقاله ای هم ندارم. در کنار درسم کورس های MCSE و MCITP رو هم گذروندم اما مدرک ندارم ازشون. نزدیک به 4 سال هم در این زمینه کار کردم که فقط 1 سالش بیمه بودم و میتونم مدرک داشته باشم. دنبال اینم که Master یا PHD تو امریکا بخونم. البته حتما باید fund بگیرم چون نمیتونم هزینه کنم. دنبال دانشگاهی می گردم که کورس بیس و بر اساس کورس های Microsoft و یا Cisco باشه. همچین چیزی واسه من با این شرایط شدنیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    برای مقطع فوق لیسانس و دکترا رشته ای پیدا نمیکنید که بر اساس مایکروسافت و سیسکو باشه. دوره های کورس بیس فاندینگ هم نداره. شما باید سعی کنید برای فوق لیسانس شبکه های کامپیوتری پذیرش بگیرید. نمره زبان هم لازم دارید. اگر امریکا میخواهید برید GRE رو هم باید امتحان بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای مقطع فوق لیسانس و دکترا رشته ای پیدا نمیکنید که بر اساس مایکروسافت و سیسکو باشه. دوره های کورس بیس فاندینگ هم نداره. شما باید سعی کنید برای فوق لیسانس شبکه های کامپیوتری پذیرش بگیرید. نمره زبان هم لازم دارید. اگر امریکا میخواهید برید GRE رو هم باید امتحان بدید.
    ممنون از جوابتون. با این شرایطی که دارم رو چه دانشگاههایی بیشتر سرمایه گذاری کنم؟ و آیا فکر می کنید بتونم fund مناسبی بگیرم؟
    نزدیک ترین گرایش ها به این چیزی که من می خوام کدومان؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_pprr نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. با این شرایطی که دارم رو چه دانشگاههایی بیشتر سرمایه گذاری کنم؟ و آیا فکر می کنید بتونم fund مناسبی بگیرم؟
    نزدیک ترین گرایش ها به این چیزی که من می خوام کدومان؟
    پذیرش و فاند گرفتن بستگی داره به نمره GRE و تماس با استادها در رشته موردنظرتون. سابقه پژوهشی هم کمک میکنه. باید در دانشکده های مهندسی برق و علوم کامپیوتر بگردید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - دانشگاه تهران

سلام
    راستش من امسال باید تعیین رشته برای دانشگاه کنم، به کامپیوتر و رشته فناوری اطلاعات علاقه دارم اما خب راستش با مطالعه این صفحات کمی بی انگیزه شدم از این جهت که برای ادامه تحصیل تصمیم دارم اقدام کنم و اگر مستقیما این رشته در دانشگاه های کمی باشن و مشکلاتی از این قبیل برای اون زمان سخت میشه،به مدیریت و صنایع هم علاقه دارم ،میخواستم منا در این مورد راهنمایی کنید که اگر برای ادامه تحصیل البته نه در ایران با این رشته آینده و بازار کار و بقیه موارد آینده خوبی پیش بینی نمیشه رشته ی دیگه ای را از ابتدا انتخاب کنم و مشغول شم،ممنون از کمکتون.

Junior Member Hasti_Arosha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات / کامپیوتر

با سلام
    من دوست دارم برای ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات را در یکی از دانشگاه های کانادا ادامه بدم کسی می تونه کمک کنه و دانشگاه خوبی را که این رشته و گرایش های اون را دارند معرفی کنه گرفتن فاند برام مهمه نشد هم براورد هزینه می کنم ببینم می تونم ادامه بدم یا نه ممنون می شم کمکم کنید .
    من ملک بودم و فردوس برین جایم بود آدم آورد در این دیر خراب آبادم
    انتخاب دانشگاه خیلی برام مهمه چون ایلتس یا تافل گرفتن و خیلی چیزای دیگه منوط به این انتخاب می شه !

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh نمایش پست ها
    سلام به دوستان.
    من میخواسم بدونم که گرایش هایی مثل شبکه و امنیت جز گرایش های رشته information system هستند یا IT ؟
    دوست عزیز شبکه و امنیت زیر مجموعه information system نیستن و از زیر شاخه های آی تی محسوب میشن . . . اما این موضوع در دانشگاه های مختلف متفاوت هست مثلا گرایش computer science در یک دانشگاه متمرکز شده روی شبکه و یا روی امنیت ، به نظر من در برخی موارد با صرفا با دیدن نام گرایش نمیشه 100 درصد گفت به چی ارتباط داره . . .
    بر خلاف کشور ما گرایش های ارائه شده برای رشته کامپیوتر بسیار متنوع و گسترده هست در دنیا . . . بهترین راه این هست که کورس ها و سیلابس های دروس ارائه شده رو ببینین و بعد تصمیم گیری کنین . مثلا گرایشی مثل شبکه در بسیاری از دانشگاه هایی که من دیدم زیر شاخه communication قرار گرفته و اصلا چیزی به نام network وجود نداشته . . . پس در این مورد دقت کنین تا به بهترین و نزدیک ترین گرایش با توجه به علاقتون برسین.
    موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط uk94 نمایش پست ها
    سلام
    راستش من امسال باید تعیین رشته برای دانشگاه کنم، به کامپیوتر و رشته فناوری اطلاعات علاقه دارم اما خب راستش با مطالعه این صفحات کمی بی انگیزه شدم از این جهت که برای ادامه تحصیل تصمیم دارم اقدام کنم و اگر مستقیما این رشته در دانشگاه های کمی باشن و مشکلاتی از این قبیل برای اون زمان سخت میشه،به مدیریت و صنایع هم علاقه دارم ،میخواستم منا در این مورد راهنمایی کنید که اگر برای ادامه تحصیل البته نه در ایران با این رشته آینده و بازار کار و بقیه موارد آینده خوبی پیش بینی نمیشه رشته ی دیگه ای را از ابتدا انتخاب کنم و مشغول شم،ممنون از کمکتون.
    دوست عزیز ظاهرا شما بد توجیه شدین اولا اینجا یه صفحه عمومی هست هر کی میاد نظری میده با توجه به افکار خودش شما که نباید سر خورده بشی . . . رشته آی تی و زیر شاخه هاش اتفاقا افق خیلی خوبی هم دارن به شرطی که حرف واسه گفتن داشته باشی ، مهارتت به روز باشه و توانمند باشی ، این رو هم بدون که به صرف مدارک آکادمیک نمیشه کار خوب تو صنعت و . . . پیدا کرد و باید توانایی های عملیت رو هم بالا ببری . . . پس چرا افرادی که من میشناسم تو این رشته چه ایران و چه خارج از ایران همگی الان آدمای موفقی تو کارشون هستن ؟؟ . . . کلا همه چی به خودت بستگی داره وگرنه هر آدم عاقلی میدونه که دنیا روز به روز داره به سمت اتوماسیون و آی تی پیش میره ، فقط باید راه رو اشتباه نرفت و تلاش کرد ، ضمن اینکه علاقت رو هم در نظر بگیر گزینه های مدیریت و صنایع هم هست . . .
    نا امیدی راه صد هزارمت هم نباید باشه.
    موفق باشی.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

Junior Member

ماشالا به همه بچه‌ها کامپیوتر
    یک سوال داشتم از خدمت اساتید
    من معدل دانشگاهم خیلی‌ پین هست ، ۱۳.۸ دانشگاه آزاد
    ولی‌ آشنای با مدارک زیادی توی فیلد کاری خودم دارم
    نزدیک به ۵ تا و به همشون هم تسلط کافی‌ دارم
    ۱.۵ سال هم سابقه کار دارم ولی‌ بدون بیمه،فقط از محل کارم Recommendation , Reference دارم
    می‌خواستم از اساتید بپرسم ۱سال دیگه به سابقه کاری‌ام اضافه کنم بهتر هست برای گرفتن پذیرش یا نمره زبانمو ۱نمره ببرم بالاتر ، مثلا از ۶ برسونم به ۷
    کدومش تاثیر بیشتری داره
    اصلا بنظرتون با این معدل می‌تونم اقدام کنم ؟

Junior Member

ضمنا برای مستر می‌خوام اقدام کنم (کانادا) و فاند هم نمی‌خوام
    فقط می‌خوام بدونم آیا امکان این رو دارم که بتونم مدارکم رو به دانشگاه‌های معمولی‌ یا خوب ( نه عالی‌ ) بفرستم یا با توجه به معدلم و نمره زبانم حتما باید مدارک رو بفرستم به دانشگاههایی ضعیف

ممنونم ازتون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Daryooosh نمایش پست ها
    ماشالا به همه بچه‌ها کامپیوتر
    یک سوال داشتم از خدمت اساتید
    من معدل دانشگاهم خیلی‌ پین هست ، ۱۳.۸ دانشگاه آزاد
    ولی‌ آشنای با مدارک زیادی توی فیلد کاری خودم دارم
    نزدیک به ۵ تا و به همشون هم تسلط کافی‌ دارم
    ۱.۵ سال هم سابقه کار دارم ولی‌ بدون بیمه،فقط از محل کارم Recommendation , Reference دارم
    می‌خواستم از اساتید بپرسم ۱سال دیگه به سابقه کاری‌ام اضافه کنم بهتر هست برای گرفتن پذیرش یا نمره زبانمو ۱نمره ببرم بالاتر ، مثلا از ۶ برسونم به ۷
    کدومش تاثیر بیشتری داره
    اصلا بنظرتون با این معدل می‌تونم اقدام کنم ؟
    دوست عزیز با این معدل که شانست زیاد نیست ! یعنی باید بگردی ببینی چه دانشگاهی با این معدل بهت پذیرش میده برای همون اقدام کنی. سعی کن بگردی دانشگاهی که شرط معدل نداره پیدا کنی مسلما اگه بخوای شانس پذیرشت رو بالا ببری باید زوم کنی رو نمره زبان . . . سابقه کار خوبه اما اهمیت نمره زبان بسیار بیشتر هست . . . ضمنا خیلی از دانشگاه های کانادا شرط معدل 15 رو دارن و شاید اگر بگردی دانشگاه های متوسط یا خوب پیدا کنی در ضمن بچه هایی که معدلشون پایینه سعی میکنن با دادن امتحان GRE این موضوع رو جبران کنن ، هر چند کانادا GRE لازم نداره اما خب اینم یه راهیه که شانست رو بالا میبره . . . از بالا بردن نمره زبان غافل نشو ، الان از نون شب هم واجب تره واست
    موفق باشید.
    ویرایش توسط farhooood : February 18th, 2012 در ساعت 05:38 PM
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)