صفحه 11 از 25 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 242

موضوع: آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

سلام دوستان و اساتید گرامی
    من این ترم ترمه اخرم هست معدله کلم تا الان 18.62 صدمه (از دانشگاه دولتی) و حدسم بر اینه که این ترم هم معدلم بالای 18 بشه
    زبان آیلتز دارم و از تافل و GRE خیلی میترسم !
    و قصد دارم برای ارشد network Security بخونم و تا الان حدود 50 تا باگ امنیتی از پرتال های مختلف تو سایت های امنیتی و ezin هایی مثله milw0rm , packetsecuritystorm , securityfocus ثبت کردم

به نظرتون میتونم از یکی دانشگاه های کانادا یا اینگلیس بورس تحصیلی بگیرم ؟
    تو رو خدا کمک کنید (مخصوصا کسایی که انور آب هستن )

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

نقل قول نوشته اصلی توسط cyb3r نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید گرامی
    من این ترم ترمه اخرم هست معدله کلم تا الان 18.62 صدمه (از دانشگاه دولتی) و حدسم بر اینه که این ترم هم معدلم بالای 18 بشه
    زبان آیلتز دارم و از تافل و GRE خیلی میترسم !
    و قصد دارم برای ارشد network Security بخونم و تا الان حدود 50 تا باگ امنیتی از پرتال های مختلف تو سایت های امنیتی و ezin هایی مثله milw0rm , packetsecuritystorm , securityfocus ثبت کردم

به نظرتون میتونم از یکی دانشگاه های کانادا یا اینگلیس بورس تحصیلی بگیرم ؟
    تو رو خدا کمک کنید (مخصوصا کسایی که انور آب هستن )
    دوست عزیز شما معدل بسیار خوبی داری امیدوارم نمره زبان خوبی هم کسب کنی اگر هدفت کانادا و انگلستان هست به نظرم بهتره آیلتس امتحان بدی و اینکه این دو کشور نیازی به GRE ندارن ، اما خب اگر GRE هم بدی شانست رو برای جاهای دیگه هم بالا میبری . . . به هلند هم فکر کن ... مطمئنن شانس بسیار خوبی داری و قطعا به هدفت خواهی رسید . . . الان فقط معطوف به نمرات زبان باش که بسیار مهمه . . .
    موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد it گرایش مالتی مدیا هستم دوستان کسی که برای ادامه تحصیل خارج از کشور کدوم دانشگاه ها بهتر هست و با توجه به اینکه تعداد افراد فارغ التحصیل این گرایش کم هست و در ایران فعلا فقط ارشدش وجود داره کدام مباحث درسی را کار کنم که به ادامه تحصیل ام هم کمک کند.پردازش گفتار که هم دانشجویان برق و هوش کار می کنند یا پردازش تصویر یا مولتی مدیا ددر شبکه ...؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز... ممنونم که این بحث رو راه انداختید... من لیسانس نرم افزار علم و صنعت دارم و برای فوق بدلیل اطلاعات ناکافی تجارت الکترونیک خواجه نصیر خوندم و از مسیرم کامپیوتر خارج شدم (بیشتر مباحث صنایع و مدیریته) ... حرف daffodil دقیقا حرف دل منه... تزم رو در مورد بهینه سازی زنجیره های تامین با استفاده از RFID انجام دادم و الان گرفتار شدم. امیدوارم یکی بتونه کمکم کنه... من قصد دارم واسه PhD اپلای کنم (آمرکا یا کانادا یا آلمان، تافل 110 و GRE 1200 هم دارم).. دو سوال دارم:
    1- آیا میتونم با این سوابق تحصیلی واسه بیو انفورماتیک اقدام کنم؟ و کدوم کشور واسه دکترای این رشته بهتره؟
    2- توی کدوم دانشگاههای آمریکا یا کانادا رشته هایی مثل business Info. sys. یا Management Info. Tech یا رشته ای که زیاد از مدرک من پرت نباشه، هست؟ آیا بدون گدروندن دروس پیشنیاز اکسپت میدن؟

خیلی خیلی ممنونم :*

Junior Member

درود به همه دوستان و تشکر بابت اطلاعات خوبشون
    تا الان دوستان صحبتشون درباره ارشد و دکتری بود . می خواستم بدونم واسه لیسانس چه پیشنهادی دارن؟ من خودم تخصصی شبکه و امنیت کار می کنم و حالا می خوام واسه ادامه تحصیل برم . زبانم خیلی خوبه و هیچ مشکلی ندارم و ضمن اینکه ترکی رو هم بلدم . فقط از لحاظ مالی نمی تونم سرمایه گذاری کنم . ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rampage3 نمایش پست ها
    درود به همه دوستان و تشکر بابت اطلاعات خوبشون
    تا الان دوستان صحبتشون درباره ارشد و دکتری بود . می خواستم بدونم واسه لیسانس چه پیشنهادی دارن؟ من خودم تخصصی شبکه و امنیت کار می کنم و حالا می خوام واسه ادامه تحصیل برم . زبانم خیلی خوبه و هیچ مشکلی ندارم و ضمن اینکه ترکی رو هم بلدم . فقط از لحاظ مالی نمی تونم سرمایه گذاری کنم . ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه می شه گفت کلاً فاند برای لیسانس وجود نداره، یا بسیار بسیار کم هست. (به سمت صفر میل می کنه) بنابراین شما باید بتونید از نظر مالی خودتون رو ساپورت کنید و اگر نتونید مشکلات زیادی براتون پیش میاد. من پیشنهادم اینه که اگر هنوز لیسانس نگرفتید همین جا دانشگاه برید و برای ارشد اقدام کنید. دانشگاه هایی که در زمینه ی تخصص شما کار بکنند زیاد هستند. و پذیرش یک فرآیند زمان بر ، هزینه بر و فرسایشی هست. پس براش برنامه ریزی کنید
    موفق باشید.

Junior Member

درودبه دوستان
    من لیسانس نرم افزار رو از دانشگاه پیام نور گرفتم و معدلم هم حدود 13.8 هست . ولی مدارک CCNA و CCNP بعلاوه سابقه کار در یک شرکت دولتی خیلی معتبر رو هم دارم والان هم دارم کار می کنم . الان واسه زبان هم شروع کردمو می تونم به نمره زبان امیدوار باشم . با این شرایط کدوم دانشگاه ها رو می تونم انتخاب کنم که اگر شد فاند هم بگیرم ؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tormoz نمایش پست ها
    درودبه دوستان
    من لیسانس نرم افزار رو از دانشگاه پیام نور گرفتم و معدلم هم حدود 13.8 هست . ولی مدارک CCNA و CCNP بعلاوه سابقه کار در یک شرکت دولتی خیلی معتبر رو هم دارم والان هم دارم کار می کنم . الان واسه زبان هم شروع کردمو می تونم به نمره زبان امیدوار باشم . با این شرایط کدوم دانشگاه ها رو می تونم انتخاب کنم که اگر شد فاند هم بگیرم ؟
    شرط معدل معمولا در يك رنجه و به رشته زياد وابسته نيست. با اين معدل يه كم به فاند فرك كردن در مقطع كارشناسي ارشد كمه . اما اگر بتوني دانشگاه ي پيدا كني كه ا معدلت مشكل نداشته باشن بعد ميتوني با اساتيد در تماس باشي و بخاطر داشتن اون دو تا مدرك ديگه و سوابقت اگر بهت اكي دادن اپلاي كني. كلاب اي اين معدل همينطوري اپلاي نكن. سعي كن يه جواب متوسط هم اگر شده از ايميل زدنت بگيري بعد اپلاي كن. البته از بعد هزينه ميگم. خيلي موفق باشي دوست خوبم .
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT_دانشگاه شیراز

من الان جند روزه دارم تحقیق می کنم واسه دکترا مهندسی آی تی توی آمریکا رو و به این نتیجه رسیدم که بیشتر در آمریکا توی دانشکده بیزنس و مدیریت آی تی دارن یعنی با ارشد مدیریت آی تی میشه واسش اقدام کرد. انگار دید مهندسی رو این رشته نیس از طرفی چون تو ایران مهندسی آی تی برای ارشد خیلی سخته و قبولیش زمین تا آسمون با مدیریت آی تی متفاوته دلم رضا نیس واسه دانشکده بیزنس اقدام کنم با وجودی که میدونم بیزنس اون جا خیلی تاپه. ولی من مهندسی سیستم های اطلاعاتی و دیتا بیس دوس دارم. چند تا دانشگاه تو دانشکده اطلاعات آی تی دارن ولی رنک 400-500 دارند. اون هایی هم که تو دانشکده علوم اند اکثرا امنیت داده اند که من سر در نمی یارم. کسی از کشورهای دیگه مثل استرالیا یا هرجای دیگه ای اطلاع داره که سیستم های اطلاعاتش دید بیزنسی داره یا مهندسی. کلا آی تی با دید مهندسی به جز امنیت.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2222 نمایش پست ها
    من الان جند روزه دارم تحقیق می کنم واسه دکترا مهندسی آی تی توی آمریکا رو و به این نتیجه رسیدم که بیشتر در آمریکا توی دانشکده بیزنس و مدیریت آی تی دارن یعنی با ارشد مدیریت آی تی میشه واسش اقدام کرد. انگار دید مهندسی رو این رشته نیس از طرفی چون تو ایران مهندسی آی تی برای ارشد خیلی سخته و قبولیش زمین تا آسمون با مدیریت آی تی متفاوته دلم رضا نیس واسه دانشکده بیزنس اقدام کنم با وجودی که میدونم بیزنس اون جا خیلی تاپه. ولی من مهندسی سیستم های اطلاعاتی و دیتا بیس دوس دارم. چند تا دانشگاه تو دانشکده اطلاعات آی تی دارن ولی رنک 400-500 دارند. اون هایی هم که تو دانشکده علوم اند اکثرا امنیت داده اند که من سر در نمی یارم. کسی از کشورهای دیگه مثل استرالیا یا هرجای دیگه ای اطلاع داره که سیستم های اطلاعاتش دید بیزنسی داره یا مهندسی. کلا آی تی با دید مهندسی به جز امنیت.
    کدام زمینه IT را برای دکترا درنظر دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)