صفحه 23 از 25 نخستنخست ... 13141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 242

موضوع: آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

Junior Member itmmit آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط Davlish نمایش پست ها
    ممنون از لطفتون.
    والا علاقه که بجز مهندسی نرم افزار به همه چی علاقه دارم. به نظر خودتون امکان گرفتن فاند و اپلای کردن تو کدوم گرایش فناوری اطلاعات تو ی دانشکاه خوب و درست و حسابی بالاتره؟؟؟
    از نظر بارار کار چطور؟؟اینا هم یه سری چیزاست که هیج اطلاعی ندارم ازش.
    از دوستان شنیدم مقالات ISI خیلی معتبره درسته؟؟؟
    به نظر شما GRE اول امتحان بدم یا تافل؟؟؟ یا اینکه اول چندتا مقاله اوکی کنم بعد برم سراغ اونا؟؟؟پایان نامه هم میتونه به عنوان مقاله مورد قبول واقع بشه؟؟؟ 3 تا مقاله تو ISI کفایت میکنه؟؟؟

ممنون
    من که خودم تحقیق می کردم مباحث دیتا ماینینگ به خصوص بیگ دیتا مباحث روزی هستند. که بازار کار خوبی هم دارند به خصوص تو مباحث آنالیز کسب و کار. ژورنال های ISI معتبر ترین ژورنال های دنیا محسوب میشند.
    به نظرم اول تافل رو اوکی کنید بعد GRE. از پایان نامه تون هم چند نمره به مقاله اختصاص داره که از تزتون استخراج میکنید و سابمیت میکنید تا چاپ بشند.

لطفا اطلاعاتتون را درباره IT SECURITY و CYBERSECURITY بیان کنید. ممنونم
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

سلام
    میخواستم ببینم اوضاع فاند برای مستر Information system یا رشته های مشابه توی امریکا چطوره؟ چطوری میشه دانشگاههایی که فول فاند ارائه میدند رو پیدا کرد؟
    من کارشناسیم آی تیه از علمی کاربردی با معدل 18.09
    زبان و جی ار ای رو ندادم هنوز ولی تافل حدود 100 احتمالا و جی ار ای : 168 150
    ممنون از وقتی که میذارید

سلام دوستان
    من چند سالیه که در زمینه ی IT کار می کنم و دوره های سیسکو ، میکروتیک و مایکروسافت رو هم رفتم. لیسانس مهندسی شیمی دارم و یک ماه دیگه وارد کانادا می شم... به نظرتون چطور می تونم برای فوق لیسانس در زمینه شبکه و کامپیوتر فاند بگیرم؟

Junior Member missotd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering

سلام دوستان ! مطالعه کردم چندتا تاپیک رو و متوجه شدم کلا it در دانشگاه های امریکا معنایی نداره ! من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی نرم افزار هستم و به دلیل علاقم به حوزه شبکه می خوام برای دوره ارشد شبکه بخونم . برای دکتری اقدام کنم . حالا سوالم اینه شبکه گرایش کدوم رشته می شه .. علوم کامپیوتر مهندسی کامپیوتر یا مهندسی برق چون یه جا نوشته بود که جزء گرایش های مهندسی برق یا سخت افزار میشن !

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط missotd نمایش پست ها
    سلام دوستان ! مطالعه کردم چندتا تاپیک رو و متوجه شدم کلا it در دانشگاه های امریکا معنایی نداره ! من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی نرم افزار هستم و به دلیل علاقم به حوزه شبکه می خوام برای دوره ارشد شبکه بخونم . برای دکتری اقدام کنم . حالا سوالم اینه شبکه گرایش کدوم رشته می شه .. علوم کامپیوتر مهندسی کامپیوتر یا مهندسی برق چون یه جا نوشته بود که جزء گرایش های مهندسی برق یا سخت افزار میشن !
    منظورتون از معنی نداشتن آی تی روشن نیست ولی کلا تحصیل مقطع دکترا در خارج گرایش بندی نمیشه. عنوان رشته شما ممکنه مهندسی برق و کامپیوتر، علوم کامپیوتر، فن آوری اطلاعات یا عناوینی مشابه آنها باشه. مهم موضوع تز دکترای شماست. استادهای رشته شبکه را در هر کدام از آن دانشکده ها ممکنه پیدا کنید.

Junior Member missotd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer engineering

منظورم این بود که رشته ای با عنوان مهندسی it وجود نداره به صورت مستقل . سوال دیگه ای که دارم این هست که دانشگاهی که تحصیل می کنم مهم هست در روند اخذ پذیرش ! من دانشجوی دانشگاه ازاد هستم و خب می خوام تلاش کنم برای ارشد دولتی بتونم قبول شم کلا دانشگاه براشون مهم هست که مثلا دولتی باشه یا ازاد .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط missotd نمایش پست ها
    منظورم این بود که رشته ای با عنوان مهندسی it وجود نداره به صورت مستقل . سوال دیگه ای که دارم این هست که دانشگاهی که تحصیل می کنم مهم هست در روند اخذ پذیرش ! من دانشجوی دانشگاه ازاد هستم و خب می خوام تلاش کنم برای ارشد دولتی بتونم قبول شم کلا دانشگاه براشون مهم هست که مثلا دولتی باشه یا ازاد .
    عنوان رشته مهم نیست. خیلی از رشته های مقطع دکترا بین رشته ای هستند و عنوان مشخصی نمیشه بهشون نسبت داد. درسهایی که خوانده اید و موضوع تز تان فقط مهم است. در مورد نام دانشگاه اگر مثلا تهران یا شریف باشید چرا ممکنست تاثیر کند ولی غیر از دو سه تا دانشگاه تاپ صرف نام دانشگاه دولتی و آزاد فرقی ندارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شبکه

با سلام خدمت دوستان
    من لیسانس الکترونیک دارم میخواستم ارشد آی تی بدم. هدفمم گرفتن بورس دکترا برا رفتن به امریکاست .کسی اطلاعاتی راجب این رشته داره بهم کمک کنه. میگن آگه گرایش امنیت بخونم ویزا نمیدن! کلا پذیرش برا دانشگاه آمریکا تو این رشته چطوره؟ یا باید برم نرم افزار بخونم.

Junior Member

کجاست یاری کننده ای که مرا یاری کند؟!

سلام. بنده کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی معدل 17 دانشگاه سراسری دارم و مایلم برای دکتری به اروپا برم البته با بورسیه.
    دوستان عزیز کدوم کشورها رو برای دکتری و بورس معرفی میکنید و باید به دنبال چه عناوین درسی باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)