صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 242

موضوع: آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

سلام دوستان
    من امسال لیسانس IT را از دانشگاه مازندران با معدل 16/39 گرفتم. و قصد دارم برای ارشد در آلمان اقدام کنم. و بیشتر علاقه مندیم به رشته های تجارت الکترونیک و استراتژیک و از همین قبیل رشته ها هست.
    لطفا راهنماییم کنید که چه گرایش هایی را میتونم انتخاب کنم؟ چطوری دانشگاه و شهر را انتخاب کنم؟ بیشتر شهرهای کلن، بن و دوسلدورف مدنظرم هست.
    با تشکر

Junior Member irmacfa آواتار ها

آقا من لیسانس نرم افزار دارم میخواهم ارشد غناوری بخونم بازار شبکه خوبه به نظرتون ؟ یا نرم افزار رو ادامه بدم

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس ای تی رو از دانشگاه آزاد اراک به معدل 14/5 گرفتم و در حال حاضر دانشجوی ارشد ای تی گرایش شبکه دانشگاه تهران جنوب هستم. برای دکترا قصد دارم اپلای کنم به یکی از کشورهای کانادا ؛ امریکا و یا استرالیا. پایان نامه م در خصوص شبکه های حسگر بیسیم هستش WSN . و در حال خوندن ایلتس هستم.شانسی برای گرفتن فاند دارم؟ برای پذیرش و کار تو چه زمینه هایی از شبکه باید قوی بود؟ دوره ای لازمه توی ایران بگذرونم که اونجا به دردم بخوره؟ مثلا دوره های سیسکو؟.. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahrazn نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس ای تی رو از دانشگاه آزاد اراک به معدل 14/5 گرفتم و در حال حاضر دانشجوی ارشد ای تی گرایش شبکه دانشگاه تهران جنوب هستم. برای دکترا قصد دارم اپلای کنم به یکی از کشورهای کانادا ؛ امریکا و یا استرالیا. پایان نامه م در خصوص شبکه های حسگر بیسیم هستش WSN . و در حال خوندن ایلتس هستم.شانسی برای گرفتن فاند دارم؟ برای پذیرش و کار تو چه زمینه هایی از شبکه باید قوی بود؟ دوره ای لازمه توی ایران بگذرونم که اونجا به دردم بخوره؟ مثلا دوره های سیسکو؟.. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.
    با سلام

شانستون در درجه اول به معدل ارشدتون، مقالات احتمالی، نمره زبانتون و ... بستگی داره، که در سه کشوری که فرمودید، بعضی فاکتور ها هم اضافه یا کم میشه، ولی مطمئنا شانس خواهید داشت. مثبت باشید و امیدوارانه فکر کنید. در مورد سوالات دیگتون چون رشتم (مهندسی برق) با شما یکی نیست، اطلاعاتی ندارم، هرچند گذراندن دوره میتونه مثبت باشه، ولی الزامیت نداره و حتی ممکنه بعضی دوره ها حتی برای اپلی رسمیت نداشته باشه، پس در گزینش دوره ها هم دقت کنید تا پولتون رو در جای خوبی سرمایه گذاری کنید. بیشترین چیزی که میتونه مهم و مفید باشه، اینه که استادی رو بیابید که پروژه فعلیش یا مشغولیت الانش، موضوعی باشه که با موضوع شما ارتباط مستقیم و یا نسبی داشته باشه.

بهترین آرزوها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    با سلام

شانستون در درجه اول به معدل ارشدتون، مقالات احتمالی، نمره زبانتون و ... بستگی داره، که در سه کشوری که فرمودید، بعضی فاکتور ها هم اضافه یا کم میشه، ولی مطمئنا شانس خواهید داشت. مثبت باشید و امیدوارانه فکر کنید. در مورد سوالات دیگتون چون رشتم (مهندسی برق) با شما یکی نیست، اطلاعاتی ندارم، هرچند گذراندن دوره میتونه مثبت باشه، ولی الزامیت نداره و حتی ممکنه بعضی دوره ها حتی برای اپلی رسمیت نداشته باشه، پس در گزینش دوره ها هم دقت کنید تا پولتون رو در جای خوبی سرمایه گذاری کنید. بیشترین چیزی که میتونه مهم و مفید باشه، اینه که استادی رو بیابید که پروژه فعلیش یا مشغولیت الانش، موضوعی باشه که با موضوع شما ارتباط مستقیم و یا نسبی داشته باشه.

بهترین آرزوها
    خیلی ممنونم از پاسختون

با سلام به دوستان عزیز من ارشد itشبکه درچه زمینه ای پایانامه کارکنم خوب هست؟؟ وبتوانم دکتری درخارج از کشور پذیزش بگیرم

سلام دوستان این تاپیک چرا صالا فعالیتی نداره؟
    من لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه ازاد اسلامی قزوین هستم
    سوالم این هست الان میتونم ارشد برای امریکا اقدام کنم یا نه؟
    و دیدم توی این تاپیک زدید که این رشته مدیریتی هست و در امریکا نیست و .....
    یعنی الان ارشد بخوام تجارت الکترونیک یا امنیت شبکه یا هوش مصنوعی بخونم اصلا در امریکا نیست؟
    چجوریه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    سلام دوستان این تاپیک چرا صالا فعالیتی نداره؟
    من لیسانس فناوری اطلاعات از دانشگاه ازاد اسلامی قزوین هستم
    سوالم این هست الان میتونم ارشد برای امریکا اقدام کنم یا نه؟
    و دیدم توی این تاپیک زدید که این رشته مدیریتی هست و در امریکا نیست و .....
    یعنی الان ارشد بخوام تجارت الکترونیک یا امنیت شبکه یا هوش مصنوعی بخونم اصلا در امریکا نیست؟
    چجوریه
    چرا خیلی جاها هست. ممکنه با عنوان رشته فن آوری اطلاعات ارائه نشه ولی تحت عناوین دیگه وجود داره. برای هوش مصنوعی یا شبکه معمولا تحت علوم کامپیوتر میتونید اپلای کنید. شبکه در دانشکده های مهندسی برق هم هست، و تجارت الکترونیک را ممکنست بیشتر در دانشکده های بیزینس و مدیریت پیدا کنید.

درود
    در مورد هزینه ها کجا میتونم اطلاعات کسب کنم؟
    و اینکه مدرک چه دانشگاه هایی مورد قبول هست؟

Junior Member Siam4k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezabahr نمایش پست ها
    درود
    در مورد هزینه ها کجا میتونم اطلاعات کسب کنم؟
    و اینکه مدرک چه دانشگاه هایی مورد قبول هست؟
    Talk to the Computer Science department in the schools you are interested in. Outsiders can only guess.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)