صفحه 5 از 25 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 242

موضوع: آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

سلام بچه ها.من دانشجوی رشته علوم کامپیوتر هستم.می خواستم ببینم ایا امکانش هست که ارشد رو IT بخونم؟و یا اینکه همون علوم کامپیوتر بمونم بهتره؟اگه دوستان راهنمایی کنن واقعا ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh.68 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.من دانشجوی رشته علوم کامپیوتر هستم.می خواستم ببینم ایا امکانش هست که ارشد رو IT بخونم؟و یا اینکه همون علوم کامپیوتر بمونم بهتره؟اگه دوستان راهنمایی کنن واقعا ممنون میشم.
    هیچ اشکالی نداره . به نظر من میتونید it بخونید اتفاقا بهتر هم هست

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

آیا تغییر رشته از برق-مخابرات(لیسانس) به IT(فوق) کار سختیه؟ آیا پیشنیازهای زیادی باید پاس بشه؟
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

سلام دوستان من ارشد informatic engineeirng در پرتغال قبول شدم و تا چند ماه دیگه میرم.کسی از آینده شغلی و دکترای این رشته خبر داره؟ رشته خوبی هست ؟ بیشتر در زمینه IT هست یا مدیریت؟

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط phpkar نمایش پست ها
    من یکسالی هست دنبال این کورس در مقطع دکترا هستم

دانشگاه های استرالیا یک کورس دارن به نام DIT یا Doctor of Information Technology که در زیر یادداشتهایی رو که در اثر سرچ بهشون رسیدم رو براتون میزارم
    انشالله در پست های بعدی در مورد بقیه کشورها هم میزارم ( آمریکا هم دارن بعضی دانشگاه ها )

1-University of New South Wales
    Sydney, Australia
    Grade : 1-8 , AU : 3
    http://www.handbook.unsw.edu.au/post...2010/9920.html
    Typical Duration: 4 Years
    Code : 9920
    Faculty: UNSW@ADFA (Australian Defence Force Academy ) , University College
    Apply Online : https://apply.unsw.edu.au/portal/dt?...w,dc=edu,dc=au
    Fee : $18720 / y , $26160

...
    7-Edith Cowan University
    Perth, WA, Australia
    Grade : 2-7 , AU : 49
    http://reachyourpotential.com.au/fut...ts/courses/Q58
    120 credit points
    more info : futurestudy@ecu.edu.au
    Code : CRICOS 041598C ( Q58 )
    Free : $16,440.00 / year
    Faculty : Computing, Health and Science
    School : Computer and Security Science
    Apply online : http://student.ecu.apply.studylink.c...n%20Technology
    اینا همه رو گفتی اما معروف‌تر از همه دانشگاه Monash رو جا انداختی: http://www.infotech.monash.edu.au/units/
    خیلی از این‌ها فقط تو مقطع فوق ارایه می‌کنند. Monash پی اچ دی هم داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin62439 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ارشد informatic engineeirng در پرتغال قبول شدم و تا چند ماه دیگه میرم.کسی از آینده شغلی و دکترای این رشته خبر داره؟ رشته خوبی هست ؟ بیشتر در زمینه IT هست یا مدیریت؟
    طبق تعریف ویکی پدیا ، معنی Informatics سه تا مفهوم هست :

* Informatics (academic field), a broad academic field encompassing human-computer interaction, information science, information technology, algorithms, and social science
    * Information technology, the study, design, development, implementation, support, or management of computer-based information systems
    * Informatics (software company), a software company formed as a subsidiary of Dataproducts in 1962

طبق سیلابس این رشته در دانشگاه های پرتغال ، میشه برداشت دوم یعنی IT رو بیشتر مورد قبول دونست چون اکثر درسها IT-based هست ... حتی تو توضیحات این رشته در دانشگاه پورتو نوشته که ما این رشته رو فقط برای این ایجاد کردیم که یک تفاوتی با رشته کامپیوتر داشته باشه و فقط شامل دروس سخت افزاری و نرم افزاری نباشه و بیشتر به ذخیره سازی ، پردازش و مدیریت اطلاعات بپردازه
    لذا با این تفاسیر میشه گفت این رشته در دانشگاه های پرتغال همان مهندسی فناوری اطلاعات به صورت کاملا خالص می باشد... لذا بعد از بازگشت از ایران و هنگام ارزشیابی مدرک باید به این نکته دقت کنید که رشته شما را مهندسی کامپیوتر به فارسی برنگردانند . چون مفهوم Informatics در لغت نامه به معنی همان علوم کامپیوتر هست.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،

من دنبال هستم که ببینم گرایش ارشد "امنیت اطلاعات" در کدام کشورها و کدام دانشگاه ها وجود دارد؟

چون هرچی میگردم کمتر به نتیجه میرسم...

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام دوستان. من دارم فوق آی تی گرایش مخابرات امن در دانشگاه علم و صنعت می خونم. به دلایلی نمی تونم برای دکترا برم خارج. می خواستم بپرسم کسی خبر داره که دکترای آی تی کی قراره توی ایران هم بیاد. معلوم نیست آیا تا دوسال دیگه بیاد یا نه؟

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دارم فوق آی تی گرایش مخابرات امن در دانشگاه علم و صنعت می خونم. به دلایلی نمی تونم برای دکترا برم خارج. می خواستم بپرسم کسی خبر داره که دکترای آی تی کی قراره توی ایران هم بیاد. معلوم نیست آیا تا دوسال دیگه بیاد یا نه؟
    دانشگاه امیرکبیر از سال 86 (شایدم یه سال زودتر یا دیرتر) دکترای فن‌آوری اطلاعات گرایش شبکه ارایه می‌کنه. لینک دروس دکتری.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    دانشگاه امیرکبیر از سال 86 (شایدم یه سال زودتر یا دیرتر) دکترای فن‌آوری اطلاعات گرایش شبکه ارایه می‌کنه. لینک دروس دکتری.
    مرسی، فقط امیرکبیر داره؟ اون وقت نمی دونید چند تا میگیرند؟ رقابت چطوریه؟ من لیسانسم برق بوده و حالا آی تی می خونم و شبکه کار می کنم. اما نمی دونم مشکل پیدا خواهم کرد یا نه؟ نمی دونم استادای امیر کبیر به این گیر میدن یا نه؟ راستی کنکورش چطوره؟ امسال برقرار میشه؟ کی هست کنکورش؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)