صفحه 6 از 25 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 242

موضوع: آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    مرسی، فقط امیرکبیر داره؟ اون وقت نمی دونید چند تا میگیرند؟ رقابت چطوریه؟ من لیسانسم برق بوده و حالا آی تی می خونم و شبکه کار می کنم. اما نمی دونم مشکل پیدا خواهم کرد یا نه؟ نمی دونم استادای امیر کبیر به این گیر میدن یا نه؟ راستی کنکورش چطوره؟ امسال برقرار میشه؟ کی هست کنکورش؟
    ممنون.
    اصولا نباید پیش‌نیازی در نظر بگیرند، حالا این‌که استادی براش مهم باشه نمی‌دونم. فکر کنم بهتره یه سر به دانشگاه بزنید و پرس و جو کنید. اما کنکور که از امسال غیرمتمرکزه یعنی همه یه کنکور رو شرکت می‌کنن و بعد اون مصاحبه می‌شن. جزییات و زمان ثبت نامش رو از سایت سازمان سنجش پی‌گیری کنید. ثبت نامش باید الانا باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    اصولا نباید پیش‌نیازی در نظر بگیرند، حالا این‌که استادی براش مهم باشه نمی‌دونم. فکر کنم بهتره یه سر به دانشگاه بزنید و پرس و جو کنید. اما کنکور که از امسال غیرمتمرکزه یعنی همه یه کنکور رو شرکت می‌کنن و بعد اون مصاحبه می‌شن. جزییات و زمان ثبت نامش رو از سایت سازمان سنجش پی‌گیری کنید. ثبت نامش باید الانا باشه.
    آقا دفترچه ارشد را از سایت گرفتم. فقط دانشگاه تهران و بهشتی و مالک اشتر دکترای آی تی داشت و توش حرفی از امیرکبیر نیومده بود. این سیستمش چه طوریه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

آقا دفترچه ارشد را از سایت گرفتم. فقط دانشگاه تهران و بهشتی و مالک اشتر دکترای آی تی داشت و توش حرفی از امیرکبیر نیومده بود. این سیستمش چه طوریه؟
    سلام
    من دقیقا در مورد رشته کامپیوتر یا IT اطلاعی ندارم ولی امیرکبیر برای برق هم یک کد کلی باز کرده بود و گفته مدرک دکتری مهندسی برق اعطا می شود.شریف هم همین کارو کرده بود ولی گفته بود گرایش هم می تونید انتخاب کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

سلام دوستان. من دارم فوق آی تی گرایش مخابرات امن در دانشگاه علم و صنعت می خونم. به دلایلی نمی تونم برای دکترا برم خارج. می خواستم بپرسم کسی خبر داره که دکترای آی تی کی قراره توی ایران هم بیاد. معلوم نیست آیا تا دوسال دیگه بیاد یا نه؟
    دانشگاه تربیت مدرس قراره از پاییز سال 90 رشته مدیریت فناوری اطلاعات رو در مقطع دکترا ارائه کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط alved نمایش پست ها
    دانشگاه تربیت مدرس قراره از پاییز سال 90 رشته مدیریت فناوری اطلاعات رو در مقطع دکترا ارائه کنه.
    از گرایش های مهندسی چی؟ چیزی ارائه میکنه؟ مثل گرایش شبکه های کامپیوتری یا امنیت اطلاعات یا ... ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

سلام به همه دوستان. من رامتین هستم 17ساله از تهران و ساکن باکو (جمهوری آذربایجان). من فقط و فقط قصد دارم در رشته ای که مربوط به کامپیوتره تحصیل کنم و مد نظرم هم IT هست. من از 15سالگی طراحی وب سایت و از 13سالگی گرافیک کار میکنم. به گفته خانواده م که میگن تو مخ کامپیوتر هستی(خودم کلا رد میکنم!!!!) گوش نکردم و به علت اینکه میخواستم از ایران برم بیرون خیلی زود و به محض گرفتن دیپلم از ایران خارج شدم و به جمهوری آذربایجان اومدم. البته هزینه های زندگی اینجا هم بی تاثیر نبود اما من دقت کافی رو تو انتخاب کشور نکردم چرا که با هزینه زندگی تو باکو میتونستم تو آمستردام هم زندگی کنم! با این تفاوت که تو باکو مانات خرج میکنم و تو هلند یورو(فرقشون 0.7 هست) ولی هزینه های دانشگاه آذربایجان یک هفتمه هلنده. البته به هیچ وجه اینجا رو از لحاظ علمی در حد صفر هم نمیدونم! چون همه چیز اینجا با رشوه حل میشه. الان من به زبان روسی کالج میرم تا دوره لیسانس رو به زبون روسی تحصیل کنم. اما من میخوام برم آمریکا و فهمیدم من که اجازه اقامت آذربایجان رو دارم خیلی راحت تر میتونم برای گرفتن ویزای آمریکا اقدام کنم تا اینکه بدون اقامت از باکو برای ویزای آمریکا اقدام کنم. البته یادم رفت بگم که من چون پیش دانشگاهی نخوندم و یه سال هم جهشی خوندم دوسال جلو هستم! بعد از تموم شدن کالج هم به زبان های فارسی آذری و روسی تسلط خواهم داشت و با زبان ترکی استانبولی هم آشنایی دارم. انگلیسی م هم خوبه برای صحبت کردن و با دوست دخترم کلا انگلیسی صحبت میکنم اما در حد امتحان دادن تافل و آیلتس افتضاحم! من شوهر خواهرم آمریکاییه و اسفند 90 خواهرم سیتیزن آمریکا میشه. میخوام کورس های تافل و آیلتس هم ثبت نام کنم و اینجا امتحان بدم البته مطمئنم اگه بخوام حداقل نمره رو به دست بیارم میتونم! البته GRE رو نمیدونم! به نظر شما با این شرایط به جز داشتن مدارک زبان(تافل و...) من میتونم از یه دانشگاه رنکینگ پایین آمریکا پذیرش برای لیسانس و کمک هزینه تحصیلی بگیرم؟! به هیچ وجه نمیخوام دانشگاه تاپ و رنکینگ بالا باشه! باید برای تابستون 2012 اقدام کنم؟!

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

یه نکته ی جالبی که من بهش بر خوردم این هست که مسئول آموزش دانشکده ی علوم کامپیوتر دانشگاه استنفورد یک ایرانی هست به اسم مهران سهامی
    http://www-cs.stanford.edu/info

این دانشگاه رنک 1 رو در رشته های علوم کامپیوتر در میان دانشگاه های امریکا داره
    آیا کسی از نحوه ی پذیرش این دانشگاه اطلاعی داره؟
    من دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات هستم و میخوام برای ارشد گرایش امنیت بخونم، ولی چیزی در این باره توی سایت این دانشگاه ندیدم
    کلا کسی میدونه کدوم دانشگاه ها یا کشورها در زمینه ی امنیت اطلاعات و شبکه رتبه ی بالاتری دارن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

سلام دوستان عزیز من هرچی جستجو کردم مطلبی راجب به سوال خودم پیدا نکردم و امکان ارسال موضوع جدید هم ندارم ... من اطلاعاتی راجب دانشگاه های انلاین(الکترونیکی) خارج از کشور مثل دانشگاه انلاین لیورپول و فلوریدا و ..... میخواستم؟کسی ارشد فناوری اطلاعات انلاین تو این دانشگاه ها خونده؟شرایطش چطوریه؟پذیرش؟هزینه ها؟اعتبارش؟ میشه از داخل ایران انلاین تواین دانشگاه ها درس خوند؟
    اگه کسی جواب سوال من میدونه خیلی کمکم میکنه واگر میتونید این مو ضوع(تحصیل در دانشگاه های انلاین خارج از کشور برای ارشد فناوری اطلاعات)به عنوان یک موضوع جدید ارسال کنید تا بیشتر از اطلاعات دوستان استفاده کنیم

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

Post پاسخ : آشنایی دوستان علاقمند به تحصیل در رشته فناوری اطلاعات

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز.
    همونطور که همگی می دونید رشته ی فناوری اطلاعات نه تنها با مهندسی کامپیوتر تفاوت داره بلکه به کامپیوتر به عنوان یک ابزار برای پیشبرد اهدافش نگاه می کنه. مشکلی که بسیاری از دوستانی که در حال تحصیل در این رشته هستند دارند اینه که نمی تونن رشته ی دلخواه خودشون رو در دانشگاه های مخصوصاً آمریکا و کانادا پیدا بکنند. و اغلب سرفصل هایی که مورد علاقه آن ها هست در دپارتمان های Computer Science پیدا می شه که به دلیل بعد بسیار فنی این رشته ها برای این دانشجویان پذیرش از این رشته ها بسیار سخت هست و در ثانی علاقه ی زیادی به این رشته ها ندارند.
    در زیر لینک دانشکده Information دانشگاه میشیگان رو قرار دادم. لطفاً در سرفصل ها و رشته های آموزشی ارائه شده دقت کنید، اطلاعات بسیار خوبی در زمینه ی تحقیقاتی که در زمینه ی IT و نه کامپیوتر در دانشگاه های آمریکا انجام می شه به دست می آورید.
    http://www.umich.edu/units_info.php
    دانشگاه های دیگه ای که در زمینه ی IT فعال هستند می شه به دانشگاه هایی مثل University of California Irvine، university of washington ، George Mason university ، university of maryland Callege park و... اشاره کرد.
    دوستانی که علاقه مند به رشته های IT هستند حتماً سری به دپارتمان های Information در این دانشگاه های بزنند.
    موفق باشید.

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز.
    همونطور که همگی می دونید رشته ی فناوری اطلاعات نه تنها با مهندسی کامپیوتر تفاوت داره بلکه به کامپیوتر به عنوان یک ابزار برای پیشبرد اهدافش نگاه می کنه. مشکلی که بسیاری از دوستانی که در حال تحصیل در این رشته هستند دارند اینه که نمی تونن رشته ی دلخواه خودشون رو در دانشگاه های مخصوصاً آمریکا و کانادا پیدا بکنند. و اغلب سرفصل هایی که مورد علاقه آن ها هست در دپارتمان های Computer Science پیدا می شه که به دلیل بعد بسیار فنی این رشته ها برای این دانشجویان پذیرش از این رشته ها بسیار سخت هست و در ثانی علاقه ی زیادی به این رشته ها ندارند.
    در زیر لینک دانشکده Information دانشگاه میشیگان رو قرار دادم. لطفاً در سرفصل ها و رشته های آموزشی ارائه شده دقت کنید، اطلاعات بسیار خوبی در زمینه ی تحقیقاتی که در زمینه ی IT و نه کامپیوتر در دانشگاه های آمریکا انجام می شه به دست می آورید.
    http://www.umich.edu/units_info.php
    دانشگاه های دیگه ای که در زمینه ی IT فعال هستند می شه به دانشگاه هایی مثل University of California Irvine، university of washington ، George Mason university ، university of maryland Callege park و... اشاره کرد.
    دوستانی که علاقه مند به رشته های IT هستند حتماً سری به دپارتمان های Information در این دانشگاه های بزنند.
    موفق باشید.
    سلام و ممنون دوست عزیز
    این دانشگاههایی که معرفی کردید مثل خیلی از دانشگاههای امریکایی، یا گرایشهای فناوری اطلاعاتشون زیر شاخه ی علوم کامپیوتر هست و یا اصلا فناوری اطلاعات ندارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)