صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 240

موضوع: کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

من هم مشکل کافی بودن هزینه رو دارم. به من 21000 فاند دادن و گفتن هزینه دانشگاه 8500 تا به علاوه 5500 برای دانشجویان international هست
    یعنی 7000 تا فقط برام میمونه. به نظر شما با این پول میشه تو شهر کوچک Halifax (Nova Scotia)c زندگی کرد؟
    اگه نمیشه به نظر شما با توجه به اینکه خودم پول خیلی کمی دارم که بتونم روش حساب کنم رفتنم کار درستیه؟ میتونم امید داشته باشم که اونجا شهریه دانشگاه waive بخوره
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

Junior Member

رویا جان، اینا همه بستگی داره که شهریه دانشگاهی که میخوای بری چقدره و چقدر از این هزینه waive میخوره، بعد که اینا رو فهمیدی از کل مبلغ کم کن ببین چقدر برات میمونه، هزینه زندگی رو معمولا تو نامه پذیرش بهت میگن و یا تو سایت دانشگاه هست
    با در نظر گرفتن هزینه برای دو نفر میتونی ببینی مبلغ کافیه یا نه. البته من شنیدم که هزینه ها رو اینا تقریبا دست بالا میگیرن

ApplyAbroad Veteran

خب! توی یه ایالت متوسط ماهیانه چقدر خرج آدم میشه؟ بطور تقریبی؟برای زندگی 2 نفر ماهی چقدر کافیه؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

ببین اون طوری که دانشگاه من بهم گفته من و همسرم با هم حدود 15000 دلار هزینه داریم(به جز هزینه دانشگاه) که البته به نظر خودم یکم کمه! یکی از استادا تو همون دانشگاه می گفت دو نفر حدودا ماهی 2000 دلار هزینه دارن. البته این مربوط به ایالت ایندیاناست. با توجه به این دو تا من تخمینم بین ماهی 1500 تا 2000 دلاره.
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

نقل قول نوشته اصلی توسط soha
    من هم مشکل کافی بودن هزینه رو دارم. به من 21000 فاند دادن و گفتن هزینه دانشگاه 8500 تا به علاوه 5500 برای دانشجویان international هست
    یعنی 7000 تا فقط برام میمونه. به نظر شما با این پول میشه تو شهر کوچک Halifax (Nova Scotia)c زندگی کرد؟
    اگه نمیشه به نظر شما با توجه به اینکه خودم پول خیلی کمی دارم که بتونم روش حساب کنم رفتنم کار درستیه؟ میتونم امید داشته باشم که اونجا شهریه دانشگاه waive بخوره
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    در مورد tuition waive از چند جا می تونی سوال کنی:
    1- استادی که فاند رو داره بهت می ده.
    2- از بقیه دانشجوهای اون دانشکده که "سال بالایی" محسوب میشن. ایمیلشون رو از student organizations یا از منشی دانشکده بگیر.
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

Senior Member

من کل fund ام fellowship است. یعنی به fellowship مالیات نمیخوره؟ (آخر سال پس میدن؟)

ApplyAbroad Champion

در آمریکا یک زن و شوهر به غیر از هزینه‌ی دانشگاه و اجاره خونه با حدود ماهی ۱۰۰۰ دلار نسبتا راحت می‌تونند زندگی کنند. منظور از «راحت» زندگیِ شاهانه نیست، منظور اینه که می‌تونند یک زندگی دانشجویی بدون نگرانی داشته باشند.
    اجاره خونه در جاهای مختلف آمریکا متفاوته. برای یک منزل یک خوابه، اجاره از حدود ماهی ۴۰۰ دلار تا حدود ۱۷۰۰ دلاره و کاملا بستگی به شهر داره.
    در کانادا هزینه‌ها یک مقدار بالاتره و تقریبا اکثر اجناس بین ۲۰ تا ۵۰ درصد گرون‌تر از آمریکاست. باز هم شاید صرف نظر از اجاره خونه با ماهی ۱۰۰۰ دلار بشه زندگی کرد، اما باید صرفه‌جویی کنید.

Senior Member

دوست من با ماهي 1000تا تو hamilton كاندا زندگي متوسطي داره.

Junior Member

در مورد ونکوور چی؟ اگه کسی نخواد همخونه داشته باشه ماهی چقدر خرجش می شه؟ بجز هزینه دانشگاه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet
    در مورد ونکوور چی؟ اگه کسی نخواد همخونه داشته باشه ماهی چقدر خرجش می شه؟ بجز هزینه دانشگاه.
    اگه تو اين تاپيك سوالتون رو مطرح كنيد احتمالا جواب بگيريد.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,7226.0.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)