صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 240

موضوع: کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

Junior Member

پیش فرض دریافت فاند از ایرلند

سلام دوستان

من در یکی از دانشگاههای ایرلند پذیرفته شدم، با 16000 یورو سالانه. کسی اطلاع داره این مقدار کافیه برای زندگی در ایرلند؟

مرسی

پیش فرض پاسخ : دریافت فاند از ایرلند

تبريك ميگم بهتون
    من كسي رو ميشناسم كه با همين مقدار تو ايسلند درس ميخونه وميگفت كافيه.
    لطف ميكنين بگين چه جوري بورس گرفتين ودر چه رشته اي.؟

پیش فرض نتایج پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_us1984
    تبريك ميگم بهتون
    من كسي رو ميشناسم كه با همين مقدار تو ايسلند درس ميخونه وميگفت كافيه.
    لطف ميكنين بگين چه جوري بورس گرفتين ودر چه رشته اي.؟
    اگه برید قسمت نتایج پذیرش کارتون راحتتره فقط چندتا تکست رو پر میکنید و چندتا تیک میزنید

در عوض کار شما الگوئی میشه برا 7000 نفر اپلای ابرادی
    every thing is possible, but you must pay for it

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دریافت فاند از ایرلند

من از یکی از دوستان ایرلندیم سوال کردم چنین جوابی داد:

hi maryam, thats great about your friend! it depends wherabouts she is working, if it is dublin then she will need more because it is very expensive to live there! but in general 16000 should be ok! but i would always bring more just incase! hope that helps!

با توجه به اینکه اروپاییا خیلی اهل تفریحند فکر می کنم براتون بس باشه..

موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

مرسی مریم جان بابت جوابت.
    در جواب دوستی که راجع به رشته پرسیدن، رشته مهندسی کنترل و از طریق ایمیل به خود استاد و فرستادن مقالاتم و خلاصه پایان نامه ارشد و رزومه. بعد از اون هم یه مصاحبه تلفنی 50 دقیقه ای تونستم پذیرش بگیرم، به همین راحتی

Junior Member

سلام.من از concordia برای PhD پذیرش گرفتم، فعلا بهم 14000 تا در سال میدن و استاده میگه تا 16000 زیادش میکنه.شهریه دانشگاه هم با خودمه.از دوستان کسی میتوته راهنماییم کنه که این مقدار برای این دانشگاه که تو مونترال کاناداست مناسبه یا نه؟ممنون میشم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessi
    سلام.من از concordia برای PhD پذیرش گرفتم، فعلا بهم 14000 تا در سال میدن و استاده میگه تا 16000 زیادش میکنه.شهریه دانشگاه هم با خودمه.از دوستان کسی میتوته راهنماییم کنه که این مقدار برای این دانشگاه که تو مونترال کاناداست مناسبه یا نه؟ممنون میشم.
    والا به نظر ميرسه كم باشه با توجه به اينكه concordia خوابگاه نداره شما دست كم بين 8 تا 10 هزار دلار در سال فقط خرچ زندگيت ميشه ضمن اينكه شهريه هم به نظرم يه چيزي در حدود 3 تا 4 هزار در هر ترم باشه كه سر جمع حول و حوش 19 تا 21 هزار دلار در سال خرجش ميشه.

من از استادم سوال كردم كه فند من از چه نوعي اونم ايجوري جواب داده.
    It is an RA for the full 20 hours. Right now, I have put the amount as $15000 per year. In addition to this you will get instate tuition fees.

حالا من نمي‌دونم آيا اولاً‌من با اين پول بايد هزينه تحصيلم را بدم يا نه؟ در ضمن تو سايت دانشگاه هم به‌طور جامع جايي ننوشته كه هزينه ساليانه شما مثلاً N دلار مي‌شه. اولاً از كجا بفهمم فول فاندم يانه؟ ثانياً ‌آيا با اين پول هزينه‌هاي زندگي تو كانزاس كاور مي‌شه؟ ثالثاً از كجا مي‌تونم بفهمم بايد هزينه تحصيل رو هم بدم يا نه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    It is an RA for the full 20 hours. Right now, I have put the amount as $15000 per year. In addition to this you will get instate tuition fees.

حالا من نمي‌دونم آيا اولاً‌من با اين پول بايد هزينه تحصيلم را بدم يا نه؟ در ضمن تو سايت دانشگاه هم به‌طور جامع جايي ننوشته كه هزينه ساليانه شما مثلاً N دلار مي‌شه. اولاً از كجا بفهمم فول فاندم يانه؟ ثانياً ‌آيا با اين پول هزينه‌هاي زندگي تو كانزاس كاور مي‌شه؟ ثالثاً از كجا مي‌تونم بفهمم بايد هزينه تحصيل رو هم بدم يا نه؟
    من فکر کنم شما فول فاند هستید. برای اینکه گفته 20 ساعت کاری! و 20 ساعت کار برای کسی است که فول فانده.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona

هزینه های شما در دو بخش پرداخت میشه
    ولی چیزی که شما میبینی همون 15000 هستش -بصورت هر ماه یا هر دوماه یکبار و....بعنوان living costs
    Tuition fee رو هم که گفته get- یعنی با توجه به in addition to this هزینه های تحصیل رو waive شدید
    پس میشه همون فول فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)