صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 240

موضوع: کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

درود

يعني هيچ روش پرداخت ديگه اي از طرف شركت و... خارج از دانشگاه وجود نداره؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

سلام
    ميشه بگين با توجه به اين نامه استاد من از شهريه دانشگاه معاف ميشم يا نه؟ اين مقدار براي زندگي و ... كافي هست يا نه؟ اصلا ارزش دارد براي اين دانشگاه اقدام كنم؟
    ممنون از جوابتون
    Thanks Fariborz for your interest in studying with me.

Yes, I am still looking for graduate students (M.Sc. or Ph.D.) to work with me. For a M.Sc. Student, I can provide a financial support of $14,000 per year (research assistantship). The student may get UNBC (University of Northern B.C.) scholarship or teaching assistantship in the mean time.

As a must, you should have meet the requirement for English (TOEFL).

If you are interested in it, you can apply for the graduate student at UNBC.

Junior Member

براي رودمونا
    هزينه دانشگاه توي امريكا براي دانشجوهاي خارجي معمولا 3 برابر دانشجو هاي بومي هست. به نظرم منظور استاد اين هست كه شما لازم نيست اون هزينه اضافي براي دانشجوهاي خارجي رو پرداخت كنيد و مي تونيد مثل دانشجوهاي بومي هزينه تونو پرداخت كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz
    سلام
    ميشه بگين با توجه به اين نامه استاد من از شهريه دانشگاه معاف ميشم يا نه؟ اين مقدار براي زندگي و ... كافي هست يا نه؟ اصلا ارزش دارد براي اين دانشگاه اقدام كنم؟
    ممنون از جوابتون
    Thanks Fariborz for your interest in studying with me.

Yes, I am still looking for graduate students (M.Sc. or Ph.D.) to work with me. For a M.Sc. Student, I can provide a financial support of $14,000 per year (research assistantship). The student may get UNBC (University of Northern B.C.) scholarship or teaching assistantship in the mean time.

As a must, you should have meet the requirement for English (TOEFL).

If you are interested in it, you can apply for the graduate student at UNBC.
    جوابي نظري ... براي اين سوال نداشتين؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz
    جوابي نظري ... براي اين سوال نداشتين؟
    فک کنم 14000 یکم برای زندگی و تحصیل کم باشه (مثلا زندگی و تحصیل در اتاوا یه چیزی در حدود 26000 در سال هست ) این جور چیزا رو بدون رودربایستی از استاده بپرسید ... من حتی ازش پرسیدم اولین دستمزدم رو کی میگیرم ... برای scholarship هم میتونید اقدام کنید ... ولی از ایمیل بر نمیاد که شهریه بخشیده بشه پس دوباره از استاده بپرسید ...

Junior Member

سلام من به استادم ایمیل زدم تا در مورد کافی بودن فاندی که به من دادن بپرسم و امکان گرفتن TA , RA، این جواب را داد
    It should be enough for basic living conditions and tuitions although a student won’t be able to make money from it; however, you get a degree out of it for your future (paid to get a degree for yourself: a good deal).
    Cheers,
    من متوجه منظور آخر متن نشدم، ممنون می شم کسی به من بگه منظورش چی بوده؟
    Innovate or evaporate

فکر کنم منظورش اینه که فاندی که داده میشه در حد یک زندگی دانشجویی هست و نمیشه روش زیادتر از این حساب کرد. و در آخر میگه که درسته که پول زیادی نیست ولی این یک معامله خوب است که پول بهت میدند تا مدرک هم بگیری (راست میگه دیگه مثل دانشگاههای ما نیست که پول بدی تا مدرک بدند ;D) (مزاح فرموده اند)
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

بابک جان یعنی اگه هر کدوم از ما دو تا فول فاند بگیریم 100% هزینۀ دانشگاه هم Waive میشه ؟؟؟ اگه فاند کامل نباشه چی ؟؟ باز هم امکان داره Waive شه ؟؟

آخه می دونی من با اروپا مقایسه کردم ... اونجا Tuition fee خیلی بشه سالی 7000 یورو است ولی امریکا سالی مثلاً 20000 دلار :O ...

در مورد کانادا چی ؟؟ اونجا اگه من بورس بگیریم و خانومم رو با خودم ببرم می تونه از خود کانادا اقدام کنه ؟؟

من حدس می زنم بهترین جایی که امکان داره من و خانومم پیش هم باشیم تو همین امریکا پیدا میشه .... اینطور نیست ؟؟؟

ممنونم ازت .... امیدوارم سوالم رو جای خوبی زده باشم ....

ApplyAbroad Champion

۱. این که هزینه‌ی دانشگاه لغو بشه یا نشه خیلی به دانشگاه بستگی داره. مثلا در کانادا من فاند کامل داشتم، اما باز شهریه لغو نمی‌شد، اما در اغلب دانشگاه‌های آمریکا گرفتن فاند کامل باعث لغو شدن شهریه می‌شه. اگر فاند کامل نباشه، بعضی وقت‌ها شهریه لغو می‌شه و بعضی وقت‌ها هم فقط قسمتی از شهریه لغو می‌شه.
    ۲. عموما شهریه‌ی دانشگاه‌های کانادا و اروپا از دانشگاه‌های آمریکا کمتره.
    ۳. اگر شما از کانادا بورس بگیری، می‌تونی خانمت رو ببری و ایشون می‌تونه از اونجا اقدام کنه.
    ۴. در مورد این که احتمال این که هر دو از یک دانشگاه‌ آمریکا پذیرش بگیرید بیشتر از سایر کشورهاست، نمی‌تونم اظهار نظر خاصی بکنم، اما فکر می‌کنم این احتمال در مورد کانادا یا اروپا هم کم نباشه.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

خوب این مسئله که می فرمایید خیلی به دانشگاه بستگی داره رو از کجا میشه فهمید ؟؟ قبل از apply میشه فهمید ؟؟ یا استاد اون دانشگاه میگه بهم ؟؟ یا اصلاً حساب کتاب نداره ؟؟؟
    پس این مشکل تبدیل F2 خانومم به F1 فقط در امریکا وجود داره ؟؟

راستی دو تا سوال که فکر کنم اینجا جاش نباشه ولی اگه ممکنه اگه هم اینجا نشد تو پ خ ممنون میشم راهنماییم کنی .... لینکی رو می تونی بهم معرفی کنی که در اون بورس های اروپا رو نوشته باشه ؟؟ چون تا اونجایی که من شنیدم اروپا برای مستر بورس نمیده ... اینطوره واقعاً ؟؟

سوال بعد : یکی از دوستانم به من گفت بود که امریکا اونایی که از ایران لیسانس دارند و می خوان برای مستر تو امریکا اقدام کنند رو نمگیره بلکه اونا رو برای دکترا میگیره که مدت بیشتری ازشون استفاده کنه و مستر هم تو دل این دکترا میره .... چون دورۀ مستر کوتاه ست و مثلاً اگه ما RA بشیم پروژه ای که باید روش کار کنیم تو این مدت 2 سال تموم نمیشه ... این حقیقت داره ؟؟ ما می تونیم برای امریکا برای مستر هم سعی کنیم ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)