صفحه 9 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 240

موضوع: کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کافی بودن مقدار کمک هزینه دریافتی برای هزینه های تحصیل

سلام
    من از دانشگاه Irvine فاند کامل گرفتم27000 برای all fees,tuition & health insurance و حقوقش 15000 در 9 ماه است. به نظر شما این مقدار کافیه؟ یکی بهم گفت در حد تامین اجاره و غذا و نیازهای اولیه است. منظور از نیاز های اولیه چه چیزهاییه؟
    برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم<br /><br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0}<br /><br />Every step that I take in my life, God is with me<br />Thanks to God

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط saman63
    سلام
    من از دانشگاه Irvine فاند کامل گرفتم27000 برای all fees,tuition & health insurance و حقوقش 15000 در 9 ماه است. به نظر شما این مقدار کافیه؟ یکی بهم گفت در حد تامین اجاره و غذا و نیازهای اولیه است. منظور از نیاز های اولیه چه چیزهاییه؟
    شما اگر مجرد باشید با این پول می‌تونید زندگی رو بچرخونید و یک زندگی معمول دانشجویی داشته باشید. البته سعی کنید که حتما از دانشگاه خونه بگیرید، چون اجاره خونه خارج از دانشگاه خیلی بالاتره. مبلغی که به شما داده شده مقداری هست که به سایر دانشجویان فول فاند داده می‌شه و برای یک زندگی معمولی کافیه.

Junior Member

من یک سوال دارم fundرو دانشگاه می ده یا استاد؟استاد هم میتونه در حیطه خودش دانشجویی رو بورس کنه؟
    هرکس باید روزانه یک آواز بشنود ، یک شعر خوب بخواند و در صورت امکان چند کلمه حرف منطقی بزند .

بورس کدوم کشور اروپایی میتونه هزینه زندگی یه نفر به اتفاق همسرش رو تامین کنه؟ البته یه زندگی ساده
    ممنون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PARISA ZAHEDI
    من یک سوال دارم fundرو دانشگاه می ده یا استاد؟استاد هم میتونه در حیطه خودش دانشجویی رو بورس کنه؟
    معمولا" تو کانادا آمریکا بخش اعظم فاند رو استاد میده (RA) ولی معمولا" دانشگاه هم باید یه بخشیشو تقبل کنه ...

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    بورس کدوم کشور اروپایی میتونه هزینه زندگی یه نفر به اتفاق همسرش رو تامین کنه؟ البته یه زندگی ساده
    ممنون.
    خيلي از كشورها شامل جواب سوال شما شما مي شوند. در مورد سوئيس و سوئد مطمئنم. شما بايد دنبال دانشگاههاي اين مدلي باشيد نه كشورها.
    در ضمن مقدار فاند به پروژه و استاد هم خيلي وابسته است.

Junior Member

سلام
    بچه ها من 19000 فاند دارم برای 1 سال Msc، شهریه سال اول 13000 تاست. خانه هم میشه 5000 برای 1 سال. من نمی دانم فاند را باید چه طور بگیرم با توجه به اینکه پول خانه را جلوتر باید بدهیم. آیا این مقدار فاند من خوبه؟ چقدر همراهم باید ببرم؟

afsaneh_kh2002
    Guest

سلام،
    من ازدواج كردم و يك بچه دو ساله دارم و مي خواهم براي دكترا apply كنم. اگر فول فاند بگيرم هزينه اي براي شوهر و بچه ام مي دهند؟ يا نه فقط هزينه هاي خودم را تقبل مي كنند؟

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط afsaneh_kh2002
    سلام،
    من ازدواج كردم و يك بچه دو ساله دارم و مي خواهم براي دكترا apply كنم. اگر فول فاند بگيرم هزينه اي براي شوهر و بچه ام مي دهند؟ يا نه فقط هزينه هاي خودم را تقبل مي كنند؟
    دوست گرامی بهتر بود پیش از ارسال، جستجو می کردید. به پرسش شما قبلا پاسخ داده شده.
    معمولا متاهل بودن افراد، تاثیری بر میزان فاند دریافتی نداره.
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=1943.0
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

سلام
    من براي دانشگاه كلگري اپلاي كردم امروز نامه ساپورت مالي بهم دادند كه استادم اونو امضا كرده بود
    گفتن منم امضا كنم براشون بفرستم
    اما توي اين نامه گرانت سوپروايزر رو 18500 نوشته...اين مي شه فول فاند؟ با اين پول مي شه زندگي كرد به نظرتون؟
    ممنون از همه دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)