صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 146

موضوع: معرفی موقعیت های بورسی (Scholarship) به غیر از بورس SINGA

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورسيه سنگاپور | معرفی موقعیت های بورسی | Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino6432 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی راه اهن ازدانشگاه علم و صنعت بامعدل 13:40 و فوق لیسانس مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری ازدانشگاه ازاد واحد تهران جنوب با معدل 17:60 و نمره ایلتس 7 به نظر شما شانس من برای اخذپذیرش و بورسیه برای دکترای صنایع از دانشگاه سنگاپور چقدره؟

ممنون ازپاسخ شما فقط می خواستم بدونم امکان اینکه شانس خودم روبالاترببرم مثلا چاپ مقاله وجود داره یا کلا باید بیخیالش بشم یعنی اقدام کنم یا نه؟؟؟
    شما اگر مایلید، برای سینگا اقدام کنید ولی خیلی رویش حساب نکنید چون روی معدل و آخرین دانشگاه محل تحصیل سخت گیر هستند و شما هم نمیتوانید آنها را تغییر دهید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ممنون ازپاسخ شما
    من در دوره لیسانس 3 ترم آخر فقط 5واحد پروژه وزبان می گرفتم اما بدلایلی نمی تونستم برم دانشگاه که برام صفر ردشد که اگه صفرنمی شد معدل لیسانسم می شد 14:31 می خواستم بدونم ازطریق sop یا چیزی که شنیدم cover letter می شه این کمبود معدل رو براشون توضیح داد؟؟ا

ApplyAbroad Hero

سلام....تا ونجا که من دیدیم برای سینگا ارائه مدرک زبان الزلمی نیست. برای خود پذیرش گرفتن هم مدرک زبان نمیخواد؟
    یه شرکت اعزام دانشجو که ادعا میکنه نماینده این دو دانشگاه در ایرانه و گفته که بدون مدرک زبان هم ما میتونیم پذیرش و بورس بگیریم...چقدر میشه به حرف این شرکت اعتماد کرد؟
    پروسه درخواست برای سینگا از پروسه اپلی برای دانشگاه جداست؟یعنی باید 2 بار اپلی کرد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام....تا ونجا که من دیدیم برای سینگا ارائه مدرک زبان الزلمی نیست. برای خود پذیرش گرفتن هم مدرک زبان نمیخواد؟
    یه شرکت اعزام دانشجو که ادعا میکنه نماینده این دو دانشگاه در ایرانه و گفته که بدون مدرک زبان هم ما میتونیم پذیرش و بورس بگیریم...چقدر میشه به حرف این شرکت اعتماد کرد؟
    پروسه درخواست برای سینگا از پروسه اپلی برای دانشگاه جداست؟یعنی باید 2 بار اپلی کرد؟

ممنون
    اگر از طریق سینگا اقدام میکنی، نیازی به مدرک زبان نیست. هرچند که ظاهرا رقابت شدید شده و بهتره که مدرک زبان هم داشته باشید که یه امتیاز مثبت محسوب میشه.
    سینگا خودش با دانشگاه هماهنگ میکنه و نیازی به درخواست مجدد شما نیست.
    اما اگر میخواید بصورت جداگانه از طریق دانشگاه هم اپلای کنین، میتونین. که خب دانشگاه مدرک زبان میخواد!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nanomaterials نمایش پست ها
    اگر از طریق سینگا اقدام میکنی، نیازی به مدرک زبان نیست. هرچند که ظاهرا رقابت شدید شده و بهتره که مدرک زبان هم داشته باشید که یه امتیاز مثبت محسوب میشه.
    سینگا خودش با دانشگاه هماهنگ میکنه و نیازی به درخواست مجدد شما نیست.
    اما اگر میخواید بصورت جداگانه از طریق دانشگاه هم اپلای کنین، میتونین. که خب دانشگاه مدرک زبان میخواد!
    ممنون از پاسختون....من متوجه نشدم بالاخره باید ار سینگا اپلی کرد یا از دانشگاه؟یا از هر دو تا؟
    اگه از طریق سینگا اپلی کنیم دیگه کافیه و لازم نیست از دانشگاه هم اپلی کرد؟

ممنون

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

سلام
    من هم سوال orang رو دارم. اگه از طریق سینگا اپلای کنیم نیازی به اپلای از طریق دانشگاه نیست؟؟؟
    ممنون

ممنون از پاسختون....من متوجه نشدم بالاخره باید ار سینگا اپلی کرد یا از دانشگاه؟یا از هر دو تا؟

ممنون
    ببینید سینگا یک بورس تحصیلی هست که از طریق موسسه A*STAR ارائه میشه برای گذروندن دوره دکترا در دو دانشگاه NTU و NUS. این موسسه خودش قابلیت صدور مدرک دکترا برای شما نداره و بخاطر همین فقط از نظر مالی شما رو ساپورت می کنه که توی یکی از اون دوتا دانشگاه دوره دکترا را بگذرونین. چون این موسسه زیر نظر وزارت علوم سنگاپور هست، از همه جهات با دانشگاههاشون هماهنگه و کارش مرتبه. وقتی برای سینگا اپلای میکنن نیازی برای اپلای به دانشگاه ندارین

جدای از این بورس، هر کدوم از این دو دانشگاه هم بطور جداگانه خودشون بورس برای تحصیل دوره دکترا دارند. که خب میتونین اونها رو هم بطور جداگانه اپلای کنین.
    میتونم بگم این دوتا نوع بورس تفاوت چشمگیری با هم ندارند! بغیر از موارد جزیی که مثلا یکیش اینه که بورس مستقیم به دانشگاه نیاز به مدرک زبان داره ولی سینگا نیاز نداره و دلخواه هست.

امیدوارم جوابتونو گرفته باشین

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

ممنون
    قبلا روال بر این بود که اگر کسی در مصاحبه پذیرفته میشود از او میخواستند تا فرم آنلاین اپلیکیشن دانشگاه را هم پر کند ولی آن طور که شنیده ام این یکی دو سال اخیر همه کسانی که برای سینگا اقدام میکنند باید فرم آنلاین دانشگاه را هم پر کنند.
    البته شما بهتره که مدارک خواسته شده را برای سینگا طبق پروسه که خودشان در سایت سینگا گفته اند بفرستید اگر لازم به پر کردن اپلیکشن فرم دانشگاه بود به شما اطلاع داده میشود علاو ه بر این شما برای بورسهای خود دانشگاه هم میتوانید بطور مستقل از سینگا اقدام کنید.
    Application Process

Q: How can I apply for SINGA?
    A: You will first need to fill up an online application form and submit it through the SINGA website. You must then send hard copies of supporting documents to:
    Attention: Ms Pris Ang
    A*STAR Graduate Academy
    Agency for Science, Technology and Research
    20 Biopolis Way, #08-01 Centros
    Singapore 138668
    These supporting documents include:
    Compulsory:
    - A copy of your Identity Card or Passport
    - Certified true copies of university transcript(s), one in English translation and the other in the original language
    - Certified true copies of degree scroll(s) or a letter or certification from the university on your candidature if your degree scroll has not yet been conferred
    - Two Academic Referees' Recommendation (download the recommendation form here)
    - Two recent passport-sized photographs

Not compulsory but good to include (if any):
    - A certified true copy of TOEFL / IELTS results
    - A certified true copy of SAT I & II / GRE / GATE results
    - Certified true copies of awards / prizes and certificates
    - List of publications
    - List of patents filed
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام براي دوره فوق ليسانس بورس نميدن؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام بچه ها خسته نباشید
    چند تا سوال داشتم داریم توصیه نامه سینگا رو پر میکردیم خواستم دوستان راهنمایی کنن که برای این عبارات چی باید نوشت؟ خیلی ممنونم از لطفتون
    1-How long have you known the applicant and in what capacity?

2-How would you rate the applicant’s proficiency in English - in reading and writing and in
    spoken English (i.e. excellent, good, fair

3- Personal report on applicant:

4- Designation: