صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 146

موضوع: معرفی موقعیت های بورسی (Scholarship) به غیر از بورس SINGA

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : بورسيه سنگاپور | معرفی موقعیت های بورسی | Scholarship

این بورس سینگا خیلی دنگ و فنگ داره و پر کردن فرم آنلاینش خیلی موارد مفصلی می خواد من بیشترش رو آماده کردم که اکروز هم آخرین روزه پس لطفا کمک کنید. کسی اطلاع داره که اگر در این فرم که اجباریه proposed research area/topic و proposed supervisor&research project up to 3 رو بنویسیم پر کردن فیلد significance&aims of topic چقدر ضروریه؟آخه خیلی دید ندارم بخوام توضیح درخوری بدم و در ضمن مهمتر اینکه من چند ساعت فقط وقت دارم.تا 3000 کلمه هم برای نوشتن مجازه و نشون میده که باید زیاد نوشت و من وقت ندارم.کسی تجربه داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    این بورس سینگا خیلی دنگ و فنگ داره و پر کردن فرم آنلاینش خیلی موارد مفصلی می خواد من بیشترش رو آماده کردم که اکروز هم آخرین روزه پس لطفا کمک کنید. کسی اطلاع داره که اگر در این فرم که اجباریه proposed research area/topic و proposed supervisor&research project up to 3 رو بنویسیم پر کردن فیلد significance&aims of topic چقدر ضروریه؟آخه خیلی دید ندارم بخوام توضیح درخوری بدم و در ضمن مهمتر اینکه من چند ساعت فقط وقت دارم.تا 3000 کلمه هم برای نوشتن مجازه و نشون میده که باید زیاد نوشت و من وقت ندارم.کسی تجربه داره؟
    دوست عزیز اینایی که گفتی جزئ فیلدای اجباریه..تا پر نکنی مرحله جلو نمیره....بعدش اگه بخوای با مطالب کم ارزش پرش کنی شانست کم میشه..نوشتن پروپوزال براشون اهمیت داره..به نظرم متناسب با وقتی که داری روی اونا کار کن..
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    دوست عزیز اینایی که گفتی جزئ فیلدای اجباریه..تا پر نکنی مرحله جلو نمیره....بعدش اگه بخوای با مطالب کم ارزش پرش کنی شانست کم میشه..نوشتن پروپوزال براشون اهمیت داره..به نظرم متناسب با وقتی که داری روی اونا کار کن..
    پس باید حتما مطالب نسبتا خوبی هرچند کم بذارم؟ممنون از جواب خیلی سریعتون.حالا تو سایت نوشته تا 1 ژانویه ددلاین تمام میشه یعنی همین امروز تا قبل از 12 شب اونجا (یعنی 7:30 امشب تهران) باید تکمیل بکنم یا فردا تا قبل از 12 شب سنگاپور؟موفق باشید. درمورد ریکام هم طبعا دیر ممکنه بشه. نوشته بعد از سابمیت ایمیل به استاد می زنن و باید نهایتا یک هفته بعد جواب بده استاد. این که مشمول ددلاین 1 ژانویه نمی شه؟
    شما تجربه اپلای سنگاپور دارین؟

ApplyAbroad Hero

پس باید حتما مطالب نسبتا خوبی هرچند کم بذارم؟ممنون از جواب خیلی سریعتون.حالا تو سایت نوشته تا 1 ژانویه ددلاین تمام میشه یعنی همین امروز تا قبل از 12 شب اونجا (یعنی 7:30 امشب تهران) باید تکمیل بکنم یا فردا تا قبل از 12 شب سنگاپور؟موفق باشید. درمورد ریکام هم طبعا دیر ممکنه بشه. نوشته بعد از سابمیت ایمیل به استاد می زنن و باید نهایتا یک هفته بعد جواب بده استاد. این که مشمول ددلاین 1 ژانویه نمی شه؟
    شما تجربه اپلای سنگاپور دارین؟
    بله دقیقا قوی پر کن حتی اگه شده با حجم کم
    تا اونجایی که یادمه بالای همون صفحه پروفیلتون که دارین پر میکنین یک تاریخ و ساعت داره به وقت سنگاپور مطابق اون ددلاینش تموم میشه. (اینو مطمئن نیستم ولی فکر کنم تا ساعت 24 روز 1 ژانویه به وقت سنگاپور فرصت داری)
    ددلاین ریکام ها فکر نمیکنم با ددلاین سابمیت کردن اپلییکیشنتون تموم بشه و یک هفته وقت هست...
    من راند پیش اپلی کردم ولی نتیجه نگرفتم..این راند هم اپلی کردم ولی بعید میدونم به جایی برسه (این راند فقط نمره ایلتس بهم اضافه شده)..نیاز به معدل بالا و gre مناسب داره
    ویرایش توسط orang : December 31st, 2013 در ساعت 02:44 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : معرفی موقعیت های بورسی (Scholarship) به غیر از بورس SINGA

دوستان به جز بورس سینگا که نمره GRE از الزامات اون نیست، بورس دانشگاهی خود NTU هم میشه بدون GRE اقدام کرد؟

ممنون و متشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Summit89 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا منو راهنمایی کنید:
    من میخوام برای ارشد اقدام کنم
    معدل کارشناسیم 19.47 هستش
    نفر اول رشته و همینطور در 19 سال اخیر در دانشگاه هستم
    زبانم اوکی هست ولی هنوز امتحان ندادم
    کار تحقیقاتی به همراه یک ثبت اختراع دارم
    فارغ التحصیل دانشگاه علمی کاربردی هستم و نمیدونم سنگاپور دانشگاه علمی کاربردی رو چطور ارزیابی میکنه.
    رشته ام مهندسی جوشکاری هستش و باید برای مواد اقدام کنم
    بنظرتون برای ارشد با فاند شانس دارم؟
    اگه کسی در مورد این شرایط اطلاعاتی بهم بده واقعا ممنون میشم
    والا منو که تا حالا شورت لیست نکردن با رزومه ای خوب.ولی حالا تافل و gre خوب داشته باشین احتمال پذیرش بالا میره.ضمنا اگر مستقیم واسه دانشگاه های سنگارپور اپلای کیند فرق داره ولی واسه بورس سینگا که دکترای مستقیم هست.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

والا منو که تا حالا شورت لیست نکردن با رزومه ای خوب.ولی حالا تافل و gre خوب داشته باشین احتمال پذیرش بالا میره.ضمنا اگر مستقیم واسه دانشگاه های سنگارپور اپلای کیند فرق داره ولی واسه بورس سینگا که دکترای مستقیم هست.
    خیلی ممنون از توجه شما
    راستی منم کاردانی ساپکو بودم
    کارشناسی مرکز جوش ایران
    ولی منظورتون رو متوجه نشدم : منظورتون اینه که از طریق سینگا اقدام نکنم چون دکتری مسقیمه ؟ دکتری مستقیم شانسم کمتر از ارشده؟
    از طریق دانشگاه اقدام کنم بهتره ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

Thumbs up پاسخ : معرفی موقعیت های بورسی (Scholarship) به غیر از بورس SINGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Summit89 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توجه شما
    راستی منم کاردانی ساپکو بودم
    کارشناسی مرکز جوش ایران
    ولی منظورتون رو متوجه نشدم : منظورتون اینه که از طریق سینگا اقدام نکنم چون دکتری مسقیمه ؟ دکتری مستقیم شانسم کمتر از ارشده؟
    از طریق دانشگاه اقدام کنم بهتره ؟
    سلام از بنده است.نه شرایط خود دانشگاه بسیار سخته ولی از طریق سینگا راحت تره.دکرتی مستقیم بهتر هست که!!
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

سلام از بنده است.نه شرایط خود دانشگاه بسیار سخته ولی از طریق سینگا راحت تره.دکرتی مستقیم بهتر هست که!!
    چرا اغفال میکنی ؟؟ آقا هم از طریق دانشگاه اقدام کن هم جداگانه از طریق سینگا.... تا شانست بیشتر بشه! درسته که شرایط دانشگاه سخت تره، ولی من که از هر دو طریق اقدام کردم، مصاحبه دانشگاه که مستقیما اقدام کرده بودم معرفی شدم ولی سینگا شورت لیست نشدم هنوووز... خیلی جالبه تازگیا سینگا حساب کتاب نداره دوست عزیززز... از من به شما نصیحت شانستونو همه جا امتحان کنید فقط به خود سینگا اکتفا نکنید!!!

سلام دوستان
    من ددلاین سینگا برای پاییز 2014 را متاسفانه از دست دادم و فقط برای بورد دانشگاه NTU اپلای کردم. میخواستم بپرسم معیار پذیرش بورد در این دانشگاه چطوریه؟ آیا باید حتما استاد پیدا کنم یا اینکه بورس در یه کمیته مسقل اختصاص می یابد؟
    یک سوال دیگر اینکه توی این دانشگاهها چیزی مشابه RA در دانشگاههای آمریکا وجود دارد؟ یعنی اینکه استاد به تنهایی میتواند با توجه به پروژههایی که دارد دانشجو بگیره و بهش حقوق پرداخت کنه؟