صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 146

موضوع: معرفی موقعیت های بورسی (Scholarship) به غیر از بورس SINGA

پیش فرض پاسخ : پذيرش و گرفتن بورسيه سنگاپور گام به گام

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamy نمایش پست ها
    سلام نیما جان،

من یک استاد توی دانشگاه NTU پیدا کردم که از رزومم خوشش اومد و پیشنهاد کرد که برای سینگا اقدام کنم (اخه اون زمان هنوز تافل مورد نیاز NTU رو نداشتم!) حالا من نمره تافل NTU رو اوردم ولی هنوز نمره GRE ام کمتر از حد مورد نیاز اوناس (Q ام خوبه، ولی V افتضاحه) ... حالا میخواستم بدونم که اگه احیانا سینگا قبول نشدم. استاده (که هنوز هم باهاش در تماسم و گفته منتظر جواب سینگات هستم) میتونه برام مشکل GRE رو در اپلیکیشن خود NTU حل کنه یا اونجا هم مثل کاناداس که از استادها زیاد کاری نمیاد؟

ممنون
    سلام
    ببخشید که من جواب میدم
    راجع به اپلای به NUS از یک استادی که اون هم از رزومه من خوشش اومد پرسیدم که چون نمی رسم GRE بدم چی کار کنم؟
    گفت اپلای کن، ممکنه که بدون GRE هم پذیرش بگیری (بستگی به سایر دانشجوها و نقاط مثبت و منفی رزومه داره).
    فکر کنم NTU هم همینطور باشه چون یه استاده بعد از deadline به دوستم گفته که من تو رو می خوام و مدارک رو اسکن کن بفرست تا دیر نشده برات پروژه و فاند جور کنم
    (دوستم لیسانس شریفه و رزومه خیلی خوبی داره)

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamy نمایش پست ها
    سلام نیما جان،

من یک استاد توی دانشگاه NTU پیدا کردم که از رزومم خوشش اومد و پیشنهاد کرد که برای سینگا اقدام کنم (اخه اون زمان هنوز تافل مورد نیاز NTU رو نداشتم!) حالا من نمره تافل NTU رو اوردم ولی هنوز نمره GRE ام کمتر از حد مورد نیاز اوناس (Q ام خوبه، ولی V افتضاحه) ... حالا میخواستم بدونم که اگه احیانا سینگا قبول نشدم. استاده (که هنوز هم باهاش در تماسم و گفته منتظر جواب سینگات هستم) میتونه برام مشکل GRE رو در اپلیکیشن خود NTU حل کنه یا اونجا هم مثل کاناداس که از استادها زیاد کاری نمیاد؟

ممنون
    من دقیقا نمی توانم بگم.ولی پارسال یعنی Jan 2010 یکی از بچه ها از طریق یکی از دوستانش که اینجا دانشجو بود با یک استاد ایتالیایی در تماس بود و استاد آن شخص را خیلی نیاز داشت آنهم به صورت فوری لذا کمیته پذیرش را متقاعد کرده بود واو را گرفته بود.البته پارسال سختگیریشان نسبت به امسال کمتر بود.گاهی هم یک سری چینی ۱۲ سیلندر میگیرند که خیلی قوی هستند ولی زبان تعطیل اند ولی دانشجوهای باهوش، با استعداد و کاری هستند و معمولا از استاد های دانشگاه های چین سفارش میشوند و استاد آنها را میگیره وآنها research را به نحو احسن انجام میدهند آنهم در کمترین زمان ممکن و نتیجه کارشون را استاد راهنما ،خودش مقاله میکنه و مینویسه در این موارد آنها یک قانون خاص برای چینی ها دارند که بدون GRE هم آنها را پذیرش میکنند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من واسه Singa اپلی‌ کردم. GRE هم دارم. بورس NUS و NGS رو به چه صورت اقدام باید کرد؟ منظورم اینکه همین که واسه این ۲ تا دانشگاه اپلای‌ کنم کافیه؟ یا اینکه باید جداگانه اپلای‌ کنم؟ می‌شه کامل توضیح بدین؟ اسمش دقیقا چیه؟ همون NUS Research Studentship هست؟در ضمن آیا Master هم داره یا مثل Singa فقط دکترا مستقیمه؟
    پیشاپیش ممنون از جوابتون.
    شما میتوانید به آدرس زیر برای NTU مراجعه کنید ولی جوابتان در زیر آمده:
    Application procedure

You can apply for this scholarship when you are filling in your application form. Complete the “Application for Scholarship” section in your application form
    http://admissions.ntu.edu.sg/graduat...holarship.aspx
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

من لیسانسم رو دانشگاه ازاد شیراز بودم
    با معدل 17.5
    فوقم رو هم رو هم در همین دانشگاه با معدل 19.2 گرفتم
    قصد دارم برای دانشگاه سنگاپور بورسیه بگیرم آیا نام دانشگاه مهم است یا نه؟ازاد یا دولتی برای اوناها
    یکی از استاده که قراره برام توصیه نامه بنویسه در تمام جهان معرفه دکتر یار محمدی
    8 تا کتاب چاپ شده دارم و چند مقاله اگر بخوام بورسیه ی nus برای دکترا شانسم چند درصدشانس هست
    درضمن من چه جوری می تونم شانسم رو افزایش بدم
    هزینه ی تحصیل در مدرک دکترا سالی چقدر در میاد هزینه ی زندگی چطور؟
    راستی نمرهی تافلم هم 650است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

دوستان آيا سنگاپور دانشگاه هاي خوبي براي پذيرش گرفتن براي مستر ميكروبيولوژي داره؟ آيا از مالزي بهتره؟ كسي اطلاعاتي داره در مورد شرايط اين كشور در اين مورد؟

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

آقا من اپلای کردم بدون جی ار ای. و حالا ایمیل اومده که شما برای NUS با بورس پذیرفته شدید.
    آیا قراره از من جی ار ای بخوان یا دیگه حل شده؟

سلام
    من پزشک عمومی هستم یه شرکتی قول بورسیه تخصص توسنگاپور بهم داده. شما پزشک ایرانی تو سنگاپور میشناسین؟ میگن سنگاپور مدرک پزشکی ایران رو قبول نداره و فقط پذیرش پی اچ دی واسه رشته های پایه مثل ایمونولوژی میده
    ممنون

من دانشجوی ترم اخر مکانیک هستم...میخوام برای بورس سینگا و بورس خود دانشگاه NTU ..nus اقدام کنم

اما هر چی جستجو میکنم چیزی دستگیرم نمیشه

مثلا اینکه چه نمره ایلتس لازمه؟

یا اینکه چه رشته هایی از مکانیک سیالات رو دارند؟

ممنون
    ویرایش توسط nima_AA : April 20th, 2012 در ساعت 07:35 AM

Junior Member

سلام بچه ها میخواستم بدونم من با معدل کل 17.50 در 3 سال دبیرستانم بدون مدرک پیش دانشگاهی میتونم برای معماری برای دانشگاه های سنگاپور در مقطع لیسانس اقدام کنم به زبان هم مسلط هستم در حد FCE البته با توجه به اینکه توی ماه مهر هستیم و مدرک پیش دانشگاهی هم ندارم متولد 72 هم هستم و اینکه ایا معماری تو ترکیه بهتره یا سنگاپور یا باکو
    مرسی

NUS یا دانشگاهی که سطحش کمی پایین تر باشه برای من چی جوری میشه
    اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

Junior Member eye آواتار ها

سلام دوستان من میخوام واسه رشته هوانوردی سنگاور با فاند کامل اقدام کنم,چه شرایطی باید داشته باشم؟حداقل رزومه ای که نیاز هستش چیه؟