صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 146

موضوع: معرفی موقعیت های بورسی (Scholarship) به غیر از بورس SINGA

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذيرش و گرفتن بورسيه سنگاپور گام به گام

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    شانس من رو برای سنگاپور و گرفتن بورس چقدر ارزیابی می کنید؟
    ارشد دانشگاه تهران معدل 17 کارشناسی امیرکبیر 13.4 !!!
    آیلتس 6.5
    جی ار ای 1070
    6 مقاله isi ( دو مقاله if:4(
    14 کنفرانس بین المللی
    ازاستادهای nus و ntu جواب مثبت گرفتم. حتما فاند می خوام. از استرالیا (سیدنی و unsw ) پذیرش گرفتم ولی اسکالرشیپ خیلی سخت می دن!
    ممنونم
    همه رزومه شما برای سینگا خوبه به غیر از معدل لیسانس. البته رشته را نگفته اید. چون IF ۴ برای بعضی از رشته ها خیلی عالی است و برای بعضی متوسط است ولی در کل داشتن ۶ مقاله ژورنال خیلی خوبه من امسال توی کسانی که به سینگا دعوت شوده بودند یک نفر با لیسانس ولی با شرایط شما دیدم یعنی معدل لیسانس پایین بود ولی جایزه از جشنواره خارجی و کل کار تحقیقی داشت و شورت لیست شده بود پس حتما برای سینگا اقدام کن ولی اگر استادی شما را خیلی میخواهد مساله را با او مطرح کنید و برای بورس خود دانشگاه ها هم اقدام کنید و از استاد بخواهید دنبال کارتان را بگیرد.البته با این رزومه شما برای کانادا ، US و اروپا شانس دارد .
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذيرش و گرفتن بورسيه سنگاپور گام به گام

معرفی فرصت بورسی

معرفی اطلاعات از طرف کاربر عزیز : krig1960

Nanyang President’s Graduate Scholarship (NPGS) at NTU, Singapore

Nanyang Technological University funded Nanyang President’s Graduate Scholarship for International students at Singapore, 2012

Study Subject(s):Courses offered by the university
    Course Level:PhD
    Scholarship Provider: Nanyang Technological University
    Scholarship can be taken at: Singapore

Eligibility:
    -There is no restriction as to the nationality of candidates but all things being equal, preference will be given to Singapore Citizens and Singapore Permanent Residents
    -You must have a First Class Honours degree or equivalent at Bachelor’s level If you have not yet completed your undergraduate degree programme, you will need to furnish documentation from your university that you are on track to get a First Class Honours degree or equivalent

Scholarship Open for International Students: Yes

Scholarship Description: The Nanyang President’s Graduate Scholarship (NPGS) is a competitive and prestigious scholarship scheme designed to encourage outstanding graduates or final-year students to take their first step towards a leading research career by studying for a doctoral degree programme (PhD) at the Nanyang Technological University (NTU), one of Asia’s leading research universities. Funding will be provided for up to 4 years for NPGS awardees. Up to 30 NPGS awards will be made available in each Academic Year. Successful candidates will be known as Nanyang President’s Graduate Scholars

How to Apply: By online

Scholarship Application Deadline: 31 Oct 2012

http://www3.ntu.edu.sg/NPGS/the+award/default.htm
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسيه سنگاپور |معرفی موقعیت های بورسی|Scholarship

سلام.
    من کارشناسی برق با معدل 15.3 آزاد یزد و 1 مقاله ISI
    چند تا ثبت اختراع و رتبه خوارزمی کشوری هستم.
    سطح زبانم احتمالا 6 ایلس بشه.
    آیا میتونم برای دکترا سنگاپور بورسیه بشم؟

سلام دوستان،
    سوالی برام پیش اومده که ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن!!
    آیا برای تحصیل در مقطع کارشناسی امیدی به دریافت بورسیه و اسکالرشیپ در هیچ کدوم از موسسات یا دانشگاه های سنگاپور هست؟
    پیشاپیش ممنون//

نقل قول نوشته اصلی توسط zaroxolyn نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    سوالی برام پیش اومده که ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن!!
    آیا برای تحصیل در مقطع کارشناسی امیدی به دریافت بورسیه و اسکالرشیپ در هیچ کدوم از موسسات یا دانشگاه های سنگاپور هست؟
    پیشاپیش ممنون//
    شانس دریافت بورس در مقطع لیسانس وجود ندارد. یک کمک هزینهبرای exchangeوجود دارد که ا*استار به نامSingaporeInternational Pre-Graduate Award -SIPGA میدهد.
    http://www.a-star.edu.sg/AwardsSchol...9/Default.aspx

روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Isfahan University of Technology

سلام
    من چند روز پیش برای یکی از اساتید دانشکده کامپیوتر میل زدم و رزومه هم را فرستادم. ایشون جواب دادند:
    i am quite interested in your technical background. please send me your transcript and, more importantly, tell me more about the research work that you've done.

من هم ریز نمرات و یه خلاصه از پروژه های تحقیقاتی آماده کردم و براشون فرستادم. جوابی که دادند این بود:
    dear Hossein,

your background look quite promising. i would encourage you to apply to our phd program. to work with me, you can apply to
    *
    School of Computing (SoC), National University of Singapore
    http://www.comp.nus.edu.sg/graduates/admission.html
    *
    Graduate School for Intergrative Sciences & Engineering (NGS)
    http://www.nus.edu.sg/ngs/Graduate_programme.html

almost all phd students admitted are provided a scholarship. NGS scholarships are more prestigious, but also more competitive.

on the applications, you should indicate me as your potentnial PhD supervisor. after you submit the applications, you may email me to let me know.

می خواستم بدونم که:
    1) ایا جوابی که گرفتم خوبه و می تونم روش حساب باز کنم (این اولین باریه که یه استاد بهم جواب می ده :دی)
    2) آیا می تونم هم برای ان اس جی و هم برای سینگا اقدام کنم؟ این که دوتا بورس را اقدام کنم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dirtyshoes نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش برای یکی از اساتید دانشکده کامپیوتر میل زدم و رزومه هم را فرستادم. ایشون جواب دادند:
    i am quite interested in your technical background. please send me your transcript and, more importantly, tell me more about the research work that you've done.

من هم ریز نمرات و یه خلاصه از پروژه های تحقیقاتی آماده کردم و براشون فرستادم. جوابی که دادند این بود:
    dear Hossein,

your background look quite promising. i would encourage you to apply to our phd program. to work with me, you can apply to
    *
    School of Computing (SoC), National University of Singapore
    http://www.comp.nus.edu.sg/graduates/admission.html
    *
    Graduate School for Intergrative Sciences & Engineering (NGS)
    http://www.nus.edu.sg/ngs/Graduate_programme.html

almost all phd students admitted are provided a scholarship. NGS scholarships are more prestigious, but also more competitive.

on the applications, you should indicate me as your potentnial PhD supervisor. after you submit the applications, you may email me to let me know.

می خواستم بدونم که:
    1) ایا جوابی که گرفتم خوبه و می تونم روش حساب باز کنم (این اولین باریه که یه استاد بهم جواب می ده :دی)
    2) آیا می تونم هم برای ان اس جی و هم برای سینگا اقدام کنم؟ این که دوتا بورس را اقدام کنم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

با تشکر
    جواب سوال دوم رو بچه هایی که تجربه اپلای این بورس ها رو دارن جواب بدن
    ولی سوال جواب سوال اول: جواب بسیار خوب و امیدوار کننده ای هست. ارتباطتتو با این استاد حفظ کن و ازش اجازه بگیر که اسمشو تو SOP بزنی. به نظرم اگه مدارکت اماده ست سریع اپلای کن و بش خبر بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    جواب سوال دوم رو بچه هایی که تجربه اپلای این بورس ها رو دارن جواب بدن
    ولی سوال جواب سوال اول: جواب بسیار خوب و امیدوار کننده ای هست. ارتباطتتو با این استاد حفظ کن و ازش اجازه بگیر که اسمشو تو SOP بزنی. به نظرم اگه مدارکت اماده ست سریع اپلای کن و بش خبر بده.
    مرسی از جوابت محمود جان. راسیتش هنوز نه تافل دادم نه جی ار ای! ولی حتما به پیشنهادی که دادی عمل می کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material engineering

پیش فرض پاسخ : بورسيه سنگاپور | معرفی موقعیت های بورسی | Scholarship

سلام دوستان،من تازه تصمیم گرفتم که برای سنگاپور اقدام کنم،به یک سری از اساتید دانشگاه NTU هم ایمیل زدم،از یکی از استاد ها این جواب رو گرفتم I would be happy to accept you as a PhD student and I would encourage you to apply for A*Star scholarship.میخوام ببینم آیا این جواب امیدوار کننده هست؟میشه روش حساب کرد؟ ضمنا من از جریان این scholarshaip های سنگاپور اطلاعی ندارم،میخوام ببینم این ها دست خود اساتید هست یا دانشگاه؟یعنی اگر یک استاد موافقت کنه میشه scholarship رو گرفت؟ یا این به نظر دانشگاه ارتباط داره؟

پیش فرض پاسخ : بورسيه سنگاپور | معرفی موقعیت های بورسی | Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh نمایش پست ها
    سلام دوستان،من تازه تصمیم گرفتم که برای سنگاپور اقدام کنم،به یک سری از اساتید دانشگاه NTU هم ایمیل زدم،از یکی از استاد ها این جواب رو گرفتم I would be happy to accept you as a PhD student and I would encourage you to apply for A*Star scholarship.میخوام ببینم آیا این جواب امیدوار کننده هست؟میشه روش حساب کرد؟ ضمنا من از جریان این scholarshaip های سنگاپور اطلاعی ندارم،میخوام ببینم این ها دست خود اساتید هست یا دانشگاه؟یعنی اگر یک استاد موافقت کنه میشه scholarship رو گرفت؟ یا این به نظر دانشگاه ارتباط داره؟
    استاد ها بنا به تجربه در پروسه سینگا نقش چندانی ندارند شما رزومه ات را اگر مایلی در بخش مناسب پست کن تا در مورد شانس پذیرشت کمک کنم.