صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 146

موضوع: معرفی موقعیت های بورسی (Scholarship) به غیر از بورس SINGA

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورسيه سنگاپور |معرفی موقعیت های بورسی|Scholarship

نقل قول نوشته اصلی توسط dirtyshoes نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش برای یکی از اساتید دانشکده کامپیوتر میل زدم و رزومه هم را فرستادم. ایشون جواب دادند:
    i am quite interested in your technical background. please send me your transcript and, more importantly, tell me more about the research work that you've done.

من هم ریز نمرات و یه خلاصه از پروژه های تحقیقاتی آماده کردم و براشون فرستادم. جوابی که دادند این بود:
    dear Hossein,

your background look quite promising. i would encourage you to apply to our phd program. to work with me, you can apply to
    *
    School of Computing (SoC), National University of Singapore
    http://www.comp.nus.edu.sg/graduates/admission.html
    *
    Graduate School for Intergrative Sciences & Engineering (NGS)
    http://www.nus.edu.sg/ngs/Graduate_programme.html

almost all phd students admitted are provided a scholarship. NGS scholarships are more prestigious, but also more competitive.

on the applications, you should indicate me as your potentnial PhD supervisor. after you submit the applications, you may email me to let me know.

می خواستم بدونم که:
    1) ایا جوابی که گرفتم خوبه و می تونم روش حساب باز کنم (این اولین باریه که یه استاد بهم جواب می ده :دی)
    2) آیا می تونم هم برای ان اس جی و هم برای سینگا اقدام کنم؟ این که دوتا بورس را اقدام کنم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

با تشکر
    بنظر جواب خوبی باشه. شما در مورد رزومه ات بگو تا بیشتر راهنمی کنم.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    بنظر جواب خوبی باشه. شما در مورد رزومه ات بگو تا بیشتر راهنمی کنم.
    سلام نیما جان
    این جا رزومه ام و کارهایی که کردم هست: http://htalebi.ece.iut.ac.ir

یه چیزی که خیلی ذهنم را مشغول کرده اینه که چند تا از استادهایی که توی NUS دیدم و توی زمینه علاقه من بودند از دانشگاه های خوب آمریکا فارغ تحصیل شده بودند ولی وقتی به مقالاتشون نگاه می کردم هیچ کدوم مقاله هایی زیادی که توی ژورنال های خیلی معروف چاپ شده باشه نداشتند! مثلا پروفسور David Hsu (البته شاید این برداشت من اشتباه باشه)

فکر کنم شما دانشگاه NTU باشید ولی آیا کسی هست که دانشگاه NUS دانشکده cs باشه و در مورد پروفسور David Hsu اطلاعات داشته باشه؟

سلام نیما جان
    این جا رزومه ام و کارهایی که کردم هست: http://htalebi.ece.iut.ac.ir

یه چیزی که خیلی ذهنم را مشغول کرده اینه که چند تا از استادهایی که توی NUS دیدم و توی زمینه علاقه من بودند از دانشگاه های خوب آمریکا فارغ تحصیل شده بودند ولی وقتی به مقالاتشون نگاه می کردم هیچ کدوم مقاله هایی زیادی که توی ژورنال های خیلی معروف چاپ شده باشه نداشتند! مثلا پروفسور David Hsu (البته شاید این برداشت من اشتباه باشه)

فکر کنم شما دانشگاه NTU باشید ولی آیا کسی هست که دانشگاه NUS دانشکده cs باشه و در مورد پروفسور David Hsu اطلاعات داشته باشه؟
    من آن استادان را نمیشناسم .البته گروه به گروه و دانشکده به دانشکده فرق میکند مثلا گروه ما برای اتمام کار چاپ مقاله در transaction IEEE و یا IET را یا US patent را قبول دارد و از اینهمه ژورنال معتبر ISI فقط همینها که گفتم را می پذیرند. شاید هم آن استاد وب سایتش را به روز نکرده باشد.
    ضمنا رزومه شما را هم دیدم و خیلی خوشحالم که که همچنین رزومه خوبی دارد و شما از دانشجویان نخبه صنعتی اصفهان هستید و معرفی مثل دکتر سماوی هم کمک زیادی خواهد کرد ولی یک سوال مانده انهم اینکه چرا سنگاپور ؟ شما جاهای بهتری هم میتوانید بروید. NUS و NTU دانشگاه های خیلی خوبی هستند و در آسیا جزء بهترینها هستند. ولی هنوز در ایران خوب شناخته شده نیستند و ضمنا سنگاپور کشور مهاجر پذیر نیست بخصوص برای ما ایرانیها. بهتر است گزینه های مثل کانادا را هم مد نظر داشته باشید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    من آن استادان را نمیشناسم .البته گروه به گروه و دانشکده به دانشکده فرق میکند مثلا گروه ما برای اتمام کار چاپ مقاله در transaction IEEE و یا IET را یا US patent را قبول دارد و از اینهمه ژورنال معتبر ISI فقط همینها که گفتم را می پذیرند. شاید هم آن استاد وب سایتش را به روز نکرده باشد.
    ضمنا رزومه شما را هم دیدم و خیلی خوشحالم که که همچنین رزومه خوبی دارد و شما از دانشجویان نخبه صنعتی اصفهان هستید و معرفی مثل دکتر سماوی هم کمک زیادی خواهد کرد ولی یک سوال مانده انهم اینکه چرا سنگاپور ؟ شما جاهای بهتری هم میتوانید بروید. NUS و NTU دانشگاه های خیلی خوبی هستند و در آسیا جزء بهترینها هستند. ولی هنوز در ایران خوب شناخته شده نیستند و ضمنا سنگاپور کشور مهاجر پذیر نیست بخصوص برای ما ایرانیها. بهتر است گزینه های مثل کانادا را هم مد نظر داشته باشید.
    ممنون از تعریف هایی که کردی نیما جان! کلی اعتماد به نفس گرفتم. من همین طوری کلی می ترسم که از SINGA نتونم پذیرش بگیرم.

آیا مشکل سنگاپور فقط همین عدم مهاجر پذیری و عدم شناخت در ایرانه؟ البته مشکلاتی را که می گید قبول دارم و چندین نفر دیگه هم همین موضوع را بهم گفتند. اما اگه دانشگاه های سنگاپور چنین دانشگاه های خوبی هستند چرا نباید آدم روی آن ها سرمایه گذاری کنه؟ البته من دانشگاه های دیگه هم حتما اپلای می کنم ولی NUS هم فکر می کنم یکی از گزینه های خیلی خوب باشه.
    یه موضوع دیگه هم که هست اینه که دوست دارم Ph.D پذیرش بگیرم ولی فکر نکنم با این رزومه بشه جای خیلی خوبی توی آمریکا پذیرش دکترای مستقیم گرفت.
    حالا ایا واقعا مشکلی غیر از عدم مهاجر پذیری و عدم شناخت توی ایران هست؟ آیا مثلا بعدش با یه پست دکترا نمی شه رفت جایی که مهاجر پذیر باشه؟
    NUS و NTU در سطح جهانی چطور شناخته شده اند؟ آیا بقیه کشور ها هم مثل ایران بهشون نگاه می کنند؟

نیما جان واقعا ممنون که با این همه مشغله ای که داری وقت می ذاری و به سوال های بچه ها جواب می دی. خیلی کارت درسته
    ویرایش توسط dirtyshoes : August 10th, 2012 در ساعت 02:57 PM

Junior Member

پیش فرض بورسیه برای دوره ارشد

با سلام

چند وقت است که درباره دانشگاه های سنگاپور در دوره ارشد تحقیق می کنم ولی یه خرده گیج شدم
    می خواستم ببینم که NUS و NTU البته بیشتر NUS، بورس یا کمک هزینه خوبی برای دانشجویانی که می خوان برا ارشد پذیرش بگیرن داره یا نه؟

با تشکر از شما

پیش فرض پاسخ : بورسیه برای دوره ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf110 نمایش پست ها
    با سلام

چند وقت است که درباره دانشگاه های سنگاپور در دوره ارشد تحقیق می کنم ولی یه خرده گیج شدم
    می خواستم ببینم که NUS و NTU البته بیشتر NUS، بورس یا کمک هزینه خوبی برای دانشجویانی که می خوان برا ارشد پذیرش بگیرن داره یا نه؟

با تشکر از شما
    خیر ، بورسی برای دوره فوق لیسانس وجود ندارد.

پیش فرض پاسخ : بورسيه سنگاپور | معرفی موقعیت های بورسی | Scholarship

بورسیه ان جی اس که مال دانشگاه NUS هست مدتیه اعلام شده.هر کدوم از دوستانی که می خوان واسه PhD اقدام کنن می تونن ثبت نام کنن.ددلاین 15 نوامبر هست.باید تافل و GRE هم داشته باشید.میزان بورسیه ماهیانه 3200 دلار
    اینم لینکش:
    http://www.nus.edu.sg/ngs/NGSS.html
    امیدوارم دوستان موفق بشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    بورسیه ان جی اس که مال دانشگاه NUS هست مدتیه اعلام شده.هر کدوم از دوستانی که می خوان واسه PhD اقدام کنن می تونن ثبت نام کنن.ددلاین 15 نوامبر هست.باید تافل و GRE هم داشته باشید.میزان بورسیه ماهیانه 3200 دلار
    اینم لینکش:
    http://www.nus.edu.sg/ngs/NGSS.html
    امیدوارم دوستان موفق بشن
    سلام
    ممنون که خبر دادید!
    اگه نمره GRE تا 15 نوامبر نیاد چی؟ من 20 اکتبر تازه GRE دارم، فکر کنم حداقل 1ماهی طول بکشه که جوابش بیاد و از ددلاین می گذره! چی کار باید کرد؟

سلام
    ممنون که خبر دادید!
    اگه نمره GRE تا 15 نوامبر نیاد چی؟ من 20 اکتبر تازه GRE دارم، فکر کنم حداقل 1ماهی طول بکشه که جوابش بیاد و از ددلاین می گذره! چی کار باید کرد؟
    به آدرس زیر ایمیل بزنید و ازشون بپرسید...سریع جواب میدن و راهنماییتون می کنن
    ngsenquiry@nus.edu.sg
    .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    به آدرس زیر ایمیل بزنید و ازشون بپرسید...سریع جواب میدن و راهنماییتون می کنن
    ngsenquiry@nus.edu.sg
    .
    ممنون
    یه سوال دیگه داشتم:
    برای NGS باید جدا گانه اپلای بشه یا همین که توی اپلیکیشن دانشگاه قید کنیم که می خواهیم منبع فاند NGS باشه کافیه؟ راستش من یکم گیج شدم