صفحه 10 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

ممنون از جوابتون
    هر دوي مستر و phd براي كشور كانادا مد نظرمه، چون رشته خودم كامپيوتره در مورد جايگاه شغلي اين رشته ها اطلاعاتي ندارم، اينكه مثلا يك نفر با دكتراي hr به چه كاري مشغول مي شه؟آيا به عنوان مشاور نيروي انساني شركتها جذب ميشن؟ يا كارهاي تحقيقاتي انجام ميدهند؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط rainyimage نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    هر دوي مستر و phd براي كشور كانادا مد نظرمه، چون رشته خودم كامپيوتره در مورد جايگاه شغلي اين رشته ها اطلاعاتي ندارم، اينكه مثلا يك نفر با دكتراي hr به چه كاري مشغول مي شه؟آيا به عنوان مشاور نيروي انساني شركتها جذب ميشن؟ يا كارهاي تحقيقاتي انجام ميدهند؟
    phd معمولا به منظور ادامه مسیر اکادمیکه و البته ِDBA ها کسانی هستن که می تونن به عنوان مشاورین ارشد در اون زمینه فعالیت کنن. البته مرز بندی انقدر که من گفتم کاریکاتوری نیست قطعا

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

با سلام

کسی هست که در مورد رشته (Knowledge Management (KM اطلاعاتی داشته باشه؟
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    با سلام

کسی هست که در مورد رشته (Knowledge Management (KM اطلاعاتی داشته باشه؟
    سلام مازیار جان(منور کردین این انجمن رو)
    رشته مدیریت دانش اول به صورت گرایش از management science در ارتباط با datamining پدیدار شد. بعد از یه مدتی بوسیله دو محقق به اسم نوناکا و تاگوچی شکل "رفتاری" به خودش گرفت و در سایر گرایشهای مدیریت وارد شد. گرایش knowledge management systems در شاخه IT و گرایشهای knowledge sharing and innovation در شاخه علوم رفتاری وارد شدند. به طور کلی رشته ایه که احتمال گرایش شدنش هم زیاده و جز موضوعات شیک و مدرن مدیریت حساب میشه(البته نحوه برخورد باهاش در ایران ابتدایی تر از صفاتی هس که گفتم)

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    سلام مازیار جان(منور کردین این انجمن رو)
    رشته مدیریت دانش اول به صورت گرایش از management science در ارتباط با datamining پدیدار شد. بعد از یه مدتی بوسیله دو محقق به اسم نوناکا و تاگوچی شکل "رفتاری" به خودش گرفت و در سایر گرایشهای مدیریت وارد شد. گرایش knowledge management systems در شاخه IT و گرایشهای knowledge sharing and innovation در شاخه علوم رفتاری وارد شدند. به طور کلی رشته ایه که احتمال گرایش شدنش هم زیاده و جز موضوعات شیک و مدرن مدیریت حساب میشه(البته نحوه برخورد باهاش در ایران ابتدایی تر از صفاتی هس که گفتم)
    لطف داری طاها جان داریم استفاده میکنیم،
    راستش دانشگاه MMU چند سالی هست که یک مرکز زده یا همکاری Faculty of creative multimedia و دانشگاه Motorola و دوتا رشته در اون قرار داده به نام های
    master of KM with multimedia
    master of multimedia (e-learning technologies
    من در رشته دوم هستم. از این بابت پرسیدم که چی هست چون در مالزی تازه اومده و تا حالا دو بار بیشتر فارغ التحصیلی نداده. خواستم ببینم از آینده این رشته ها خبری کسی داره یا اینکه کسی تجصیل کرده در این رشته ها یا بتونه بگه مهد جذب برای کار یا ادامه تحصیل در این رشته کجاست. چون در توضیحات خودشون که میگن خود کار هست این رشته! و هرکی تا حالا تموم کرده الان سر کار هست یا در دکتری داره ادامه میده. تا نظر بقیه چی هست.

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

لطف داری طاها جان داریم استفاده میکنیم،
    راستش دانشگاه MMU چند سالی هست که یک مرکز زده یا همکاری Faculty of creative multimedia و دانشگاه Motorola و دوتا رشته در اون قرار داده به نام های
    master of KM with multimedia
    master of multimedia (e-learning technologies
    من در رشته دوم هستم. از این بابت پرسیدم که چی هست چون در مالزی تازه اومده و تا حالا دو بار بیشتر فارغ التحصیلی نداده. خواستم ببینم از آینده این رشته ها خبری کسی داره یا اینکه کسی تجصیل کرده در این رشته ها یا بتونه بگه مهد جذب برای کار یا ادامه تحصیل در این رشته کجاست. چون در توضیحات خودشون که میگن خود کار هست این رشته! و هرکی تا حالا تموم کرده الان سر کار هست یا در دکتری داره ادامه میده. تا نظر بقیه چی هست.
    من راجع به KM میدونم که برای دکتری موضوع پایان نامه خوب روش تعریف میشه به خصوص تو امریکا. در مورد کارش اینجوریه که مدیریت دانش داره صاحب متد و روش پیاده سازی میشه و این یعنی ایجاد وظایف(اگه نگیم پست) جدید سازمانی . حتی تو ایران الان پروژه های بانکی و صنعتی زیادی داره روش تعریف میشه .

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    من راجع به KM میدونم که برای دکتری موضوع پایان نامه خوب روش تعریف میشه به خصوص تو امریکا. در مورد کارش اینجوریه که مدیریت دانش داره صاحب متد و روش پیاده سازی میشه و این یعنی ایجاد وظایف(اگه نگیم پست) جدید سازمانی . حتی تو ایران الان پروژه های بانکی و صنعتی زیادی داره روش تعریف میشه .
    طاها جان رشته ی من چی؟ از آینده اون خبری داری؟ یکی از دوستام میگفت میشه برای دکتری دنبال telemedicine کار کرد تو رشته تو. نظرت چیه

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه

طاها جان رشته ی من چی؟ از آینده اون خبری داری؟ یکی از دوستام میگفت میشه برای دکتری دنبال telemedicine کار کرد تو رشته تو. نظرت چیه
    multi media و طراحی محیطهاش الان از بحثهای blackboard systems گرفته تا e-auctioning و e-courts جز موضوعهای تحقیقی و عملیاتی روز هستن. اون بحث telemedicine هم جز اولین کاربردهای محیطهای interactive بوده. البته اگه به بحثهای غیر تکنیکالشم علاقه داری الان social network design و اینها خیلی پرطرفدارن لااقل تو ژورنالهایی که من دنبال میکنم.

نظر شما در مورد tourism management, hotel management , and hospitality management چی هستش .
    به نظر میاد تقریبا این سه گرایش شبیه هم باشن . درسته ؟
    از نظر آینده کاری کدوم گرایش بیشتر بازار کار داره ؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی در مورد رشته International Business برای مستر اطلاعاتی داره؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)