صفحه 12 از 57 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 565

موضوع: گرایشهای مختلف مدیریت

پیش فرض پاسخ : گرایشهای مختلف مدیریت

با سلام خدمت دوستان عزیزم
    یکی از دوستان من که الان مشغول خوندن MBA در ایران هست البته مدرکش میشه مال انگلیس، چون استاد از اونجا میاد درس میده بهشون
    به من میگفت که اصلا ارزش نداره که بخوای واسه فوق این رشته از ایران خارج بشی
    چون مطمئن باش بر این اساس که بخوای کار و حرفه پیدا کنی هیچ اثری نخواهد گذاشت و تمام کسانی که این رشته رو میخونند و به جایی میرسند در واقع موقعیت شغل قبلی خودشون رو
    محکمتر میکنند
    من حالا می خوام از دوستانی که خارج از کشور هستند یا داخل ایران که در این مورد اطلاعاتی دارند بگند واقعا اینجوره
    با تشکر
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

سلام دوستان یه خواهشی ازتون داشتم برای کارشناسی ارشد رشتهit اطلاعات می خواستم می تونید کمکم کنید؟

Junior Member

سلام
    من رشته لیسانسم مهندسی IT الان برای فوق می خوام مدیریت IT یا صنعتی شرکت کنم.به نظر شما خوبه؟فاند گرفتن با این رشته ها چطوری و بیشتر کجا پذیرش می دن؟
    مرسی

با سلام
    من لیسانس مکانیک با معدل 16.5 هستم.
    فوق لیسانس مدیریت صنعتی گرایش تولید از دانشگاه سراسری یزد با معدل 19.16 و رتبه اول هستم. با استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان دنبال کارای معافیت سربازی هستم.
    2 مقاله کنفرانس بین المللی و 4 مقاله علمی پژوهشی دارم. در حال تدوین 2 مقاله ISI مستخرج از پایان نامه هستم.
    می خوام واسه دکترا اقدام کنم. علاقمند به استراتژیک، تولید و منابع انسانی ام.
    آیا کسی از دوستان می تونه کمکم کنه از کجا برای گرفتن apply از یک دانشگاه خوب (ترجیجا کانادا یا آمریکا) در مورد گرایش هایی که گفتم می شه شروع کرد؟
    ضمنا هزینه تحصیل و زندگی برام خیلی پارامتر مهمی هست. با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط management نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس مکانیک با معدل 16.5 هستم.
    فوق لیسانس مدیریت صنعتی گرایش تولید از دانشگاه سراسری یزد با معدل 19.16 و رتبه اول هستم. با استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان دنبال کارای معافیت سربازی هستم.
    2 مقاله کنفرانس بین المللی و 4 مقاله علمی پژوهشی دارم. در حال تدوین 2 مقاله ISI مستخرج از پایان نامه هستم.
    می خوام واسه دکترا اقدام کنم. علاقمند به استراتژیک، تولید و منابع انسانی ام.
    آیا کسی از دوستان می تونه کمکم کنه از کجا برای گرفتن apply از یک دانشگاه خوب (ترجیجا کانادا یا آمریکا) در مورد گرایش هایی که گفتم می شه شروع کرد؟
    ضمنا هزینه تحصیل و زندگی برام خیلی پارامتر مهمی هست. با تشکر
    دوست عزیز
    برای گرفتن admission از یک دانشگاه خوب در آمریکا، به رنکینگ USNEWS مراجعه کنید. 50 تا دانشگاه اول رو در نظر بگیرید. به وب سایت های بیزینس اسکول هاشون برید و Admission Requirement های دوره های PhD اون گرایش های مورد نظرتون رو بخونید و شروع به تهیه اونها کنید. از قسمت "گرفتن پذیرش" در ویکی هم می تونید استفاده کنید.

Banned

دوستان میشه با داشتن مستر از یه رشته بینا بینی (که مثلاً 7-9 درس مدیریت رو پاس کرده و بقیش چیز دیگس) برای دکتری در مدیریت اقدام کرد؟

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط xx114 نمایش پست ها
    دوستان میشه با داشتن مستر از یه رشته بینا بینی (که مثلاً 7-9 درس مدیریت رو پاس کرده و بقیش چیز دیگس) برای دکتری در مدیریت اقدام کرد؟
    برای دکتری شما به سابقه تحقیقی مدیریتی نیاز دارید و اکثر دانشگاهها هم رشته های مرتبط رو پذیرش میدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    .Business Information Systems - Ph.D

نقل قول نوشته اصلی توسط xx114 نمایش پست ها
    دوست عزیز، برای اپلای کردن واسه دکترای رشته های زیر مجموعه بیزنس پارامترهای مختلفی وجود داره. تجربه شخصی من اینه که نمره جی مت، و SOP که توش توضیح میدید چرا میخواید دکترای این رشته رو بگیرید بسیار مهمه. رشته بینابین همه کمک میکنه و لزوما نباید رشته تون مدیریت بوده باشه. مقاله ای هم در این زمینه داشته باشید کمک میکنه اما اصلا شرط لازم و کافی نیست. تجربه کاری مرتبط هم به توجیه اینکه چرا به دکترای این رشته علاقمند شدید خیلی کمک میکنه.

بهر حال میدونید که پذیرش این رشته ها بمراتب مشکل تر از مهندسی و علوم هست بخصوص بعلت اینکه ایرانیها به اندازه کافی شناخته شده نیستند. همه پارامترها هم به شکل مقایسه با بقیه اپلیکنت ها هست. پس توقع دانشگاه رنک خیلی خوب رو باید کمی تعدیل کرد. اما در کل امکان پذیره.

موفق باشید

Junior Member

سلام
    کسی که تو ایران مدیریت صنعتی خونده برای کشوری مثل سوئد بهتره تو کدوم رشته ادامه بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vaita نمایش پست ها
    سلام
    کسی که تو ایران مدیریت صنعتی خونده برای کشوری مثل سوئد بهتره تو کدوم رشته ادامه بده؟
    به نظر من همون رشته یا شاخه های جدید تر مدیریت مثل مدیریت IT

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)